Máme tu pokračovanie návodu na bondage. V tomto druhom diele vás naučíme, ako jednoducho pomocou lana zviazať zápästia a členky. Zviazať tak, že sa z toho sub/inka ťažko dostane.

Erotické zväzovanie zápästí a členkov – sprievodca:

Ako zviazať zápästia?

Na zviazanie zapästí potrebujete lano o dĺžke približne 2m – my používame hodvábne, pretože nerobí také odery ako syntetika. A napriek tomu je úväz pomerne silný. Testovali sme ho v tejto recenzii:

Zväzovali sme subinku povrazmi a páskou na bondage.

  1. Začneme tým, že si lano preložíme na polovicu.
  2. Podvlečieme ho pod zápästím, aby sme na jednej strane mali voľné konce a na druhej očko.
  3. Voľné konce prevlečieme očkom tak, aby očko vyšlo približne na škárku medzi zápästiami.
  4. Voľné konce lana podvlečieme pod zápästím tak, aby sa očko utiahlo – teda smerom od neho. Podľa dĺžky lana môžeme zápästie ešte raz obkrúžiť obomi koncami lana.
  5. Po podvlečení vezmeme jeden koniec a prevlečieme ho očkom naprieč – to isté urobíme aj s druhým koncom, ale opačným smerom.
  6. Pritiahneme úväz za oba voľné konce, ktoré sú kolmo k obviazaným zápästiam.
  7. Jeden voľný koniec prevlečieme medzi dlaňami a druhý medzi predlakťami. Pokiaľ máte voľnejšie lano, môžeme tento krok opakovať ešte raz.
  8. Laná prevlečieme späť medzi dlaňami a predlaktím a zauzlíme ich.
  9. Hotovo.

Postupujte od prvej fotky a posúvajte sa medzi nimi šípkami na kláívesnici:

Zápästia môžete zväzovať vpredu či na chrbte. Obidva varianty majú svoje klady a zápory. Ak budú zviazané vpredu, môže ich subinka použiť napríklad na dráždenie, ale nebude natoľko bezmocná. Pri zviazaní vzadu si už nemôže „vyskakovať“ a bude o to poslušnejšia. Nič iné jej totiž neostane.

Ako zviazať členky?

Rovnaký postup platí aj pri zviazaní členkov. Ale kvôli ich väčším priemerom vám odporúčame dlhšie lano než 2 metre. 2,5 či 3-metrové lano bude ideálne.

Čo ďalej? Môžete zviazané zápästia a členky zviazať za chrbtom a vytvoriť tak hogtie.

V ďalšom diele bondage vás naučíme pekný úväz pŕs – povrazovú podprsenku. Máte sa rozhodne na čo tešiť…

Ďalšie možné erotické úväzy

Ďalšie aj predchádzajúce diely:

Redakcia Lascívne.sk nezodpovedá za prípadné zdravotné následky, ktoré môžu vzniknúť nesprávnym postupom, nedodržaním bezpečnostných pravidiel a iných externalít.