Niekedy na nás slečny príde neukojiteľná túžba po sexe. Ale čo s ňou, keď nie je nablízku priateľ, či vhodný muž? A dokonca nemáme ani žiadne erotické pomôcky schované v zásuvke nočného stolíka? Čo tak si erotickú hračku, či skôr nevibračné dildo, jednoducho vyrobiť?

Tejto vašej fantázii nič nebráni, aby sa naplno prejavila. Môžete si urobiť dobre prúdom vody zo sprchy, ale vy skrátka potrebujete cítiť v sebe “niečo”. Čokoľvek okrem vašich prstíkov. Keď vám teda nič iné nenapadá, využite to, čo máte doma.

História domácich sexuálnych pomôcok

Samozrejme erotické hračky nie sú nič nové a určite to nezačalo ani vynájdením vibrátora (ktorý odľahčene popisuje film Hysteria). Už v praveku existovali rôzne vyrezávané a tvarované slonie kly a ďalšie pevné predmety, ktoré slúžili ako zjednodušené falusy, alebo, ak chcete, dildá.

Svoje o tom vie aj historik Paul Crystal, ktorý v roku 2016 vydal knižku In Bed with the Ancient Greeks či „V posteli so starovekými Grékmi“. Tí v dávnych dobách používali ako “dildá” tyčinky z tvrdého chleba namáčané v olivovom oleji. Žeby niečo na spôsob dnešných talianskych grissini? Samozrejme bez semienok a ochucovadiel.

Z niekoľkých zdrojov je známe, že sa podlhovastá zelenina vhodného tvaru (uhorky, cukety, mrkva a spol.) mohla kedysi dovážať do kláštorov a dievčenských ústavov len v nastrúhanom stave… ktovie prečo?

Ako si vyrobiť erotickú hračku?

Na výrobu vám postačí len fantázia a pár vecí. Môže to byť zaujímavo tvarované ovocie, masážna sprcha, zelenina. Ak zvolíte ovocie a zeleninu, odporúčam použiť prezervatív. Povrch tekutín býva chemicky ošetrovaný a v styku so sliznicou by mohol narobiť paseku. Radšej teda obetujte kondóm, než aby ste museli navštíviť gynekológa.

ÁNO – s ochranou

 1. Ak máte v chladničke napríklad šalátové uhorky (vhodnej veľkosti) alebo cukety a nespotrebované prezervatívy, tak máte vyhraté. Spojiť tieto dve veci dokáže snáď každá, bez akéhokoľvek návodu.
 2.  Kondóm je dôležitý z dôvodu zabránenia styku povrchu zeleniny so sliznicou vagíny, pretože zelenina je ošetrovaná ktovieakými chemikáliami.
 3. Svoje využitie nájdu aj sviečky (často aj zaujímavo tvarované – keď opomenieme tie náhrobné v poháriku), ale u nich dávajte pozor, aby nezakĺzli do vás. Nechcete to samozrejme vysvetľovať na pohotovosti. A nie, neuveria vám, že ste zakopli a narazili zrovna na sviečku… A samozrejme – neskúšajte ich zapaľovať, ak nestojíte o solídne popáleniny.
 4. Pre začiatočníčky môžeme odporučiť ešte dobre urastenú mrkvu – ale znova ju (a tým aj seba) ochráňte prezervatívom.
 5. Ďalším tipom na náhradu hračky je banán. Tvar priamo stvorený pre tento účel. Tupá špička a zahnutý tvar. Len musíte dávať pozor, či špička banánu nemá príliš ostré hrany, aby ste si pri radovánkach neublížili. Rovnako ako u uhorky nesmiete zabudnúť na použitie prezervatívu, pretože aj banány sú ošetrované agresívnymi postrekmi.
 6. Alternatívou k vibrátoru môže byť elektrická vrniaca kefka, ktorú ale znovu obaľte do kondómu pre úplné bezpečie. Ten môžete využiť predovšetkým na kontaktné drážděnie klitorisu než na jeho zasúvanie do pošvy.

NIE!!!

 1. Určite ako erotické hračky v domácnosti nepoužívajte sklenené fľaše – tie môžu ako prasknúť, tak si vďaka vzniknutému podtlaku môžete veľmi vážne poškodiť vnútornosti = to viete, že na to už niekto zomrel…
 2. Rovnako nepoužívajte žiadne predmety, ktoré majú štetinky, bodlinky či čokoľvek ďalšie, čo by sa mohlo pri zasúvaní odlupovať či odtrhávať. Extrémnym prípadom je, keď niekto používal štetku na záchod (síce úplne novú z obchodu = teda nepoužitú). To už sa vyplatí kúpiť hoci tú najlacnejšiu reálnu erotickú pomôcku (napríklad dildá či vibrátory z našich recenzií), než riskovať zdravie a život.

Domáce dildo pro ženy

Vytvoríme si jednoduché dildo. Potrebujete len prezervatív a niekoľko pingpongových loptičiek (prípadne golfových). To je všetko. Aj priemerne hlúpy človek pochopí, že príliš veľa kombinácií z týchto dvoch vecí nevytvoríte:

 • vezmite niekoľko loptičiek,
 • dajte ich do kondómu
 • a na konci zauzlite (dávajte pozor, aby ste uzol urobili tesne za poslednou loptičkou – aby dildo držalo podlhovastý tvar).

Pre väčší pocit bezpečia môžete použiť aj dva kondómy. A teraz si zvesela môžete užívať výrazné tvary vášho nového kamaráta – pocítite ich predovšetkým pri zavádzaní. Použitie kondómu samozrejme určuje túto hračku na jedno použitie. Ale ceny tých lacnejších prezervatívov sú na úrovni pár korún, takže si stále môžete užívať lacné domáce radovánky.

VIDEO návod na výrobu DIY díld

Páni určite ocenia návod na výrobu improvizovaného honítka / masturbátora. Potrebujete menší a tenší uterák, prezervatív a trochu lubrikačného gélu (ideálne na vodnej báze = sú beztak najbežnejšie):

 • uterák si preložte na polovicu, aby mal tvar obdĺžnika,
 • kondóm opatrne rozbaľte a položte na uterák tak, aby okraje kondómu kopírovali hranu uteráka,
 • potom uterák pomaly zrolujte (nerolujte silou, skôr zľahka – keby ste pritlačili, tak v konečnom výsledku sa do “masturbátora” ani nedostanete),
 • okraj kondómu by mal vytŕčať z uteráku,
 • opatrne ho prevlečte cez okraj, aby vytvoril otvor,
 • teraz už len stačí trochu lubrikantu a je hotovo.

2 VIDEO návody na výrobu pánskeho masturbátora

Vaše skúsenosti s domácimi hračkami?

Máte tip na ďalšie vlastnoručne vyrobené erotické hračky? Podeľte sa s nami o ne!