Ako si páni môžu jednoducho a rýchlo pomôcť s erekciou? Predovšetkým s jej kvalitou a dĺžkou? Predsa erekčnými krúžkami. Tých sme testovali v priebehu rokov viacero a pre dnešného nákupného poradcu sme vybrali 5 najlepších.

Takých, ktoré ma naozaj zmysel nasadiť si na penis a ktoré k tvrdšej erekcii pridajú vždy niečo navyše. Väčšinou je to nejaké dráždenie – či už u muža, alebo jeho partnerky – vibráciami, výstupkami, … vždy sa niečo nájde.

Ako sme vyberali naše najobľúbenejšie erekčné krúžky na penis?

V základe sme šli po našich uspokojivých recenziách a z nich sme vybrali 5 TOP zástupcov týchto špecifických hračiek pre mužov. Vyberali sme tie kúsky, ktoré nás zbytočne neškrtili (hoci aj to je prínos krúžkov, pretože zadržiavajú v stoporenom penise krv a teda udržia silnejšiu erekciu).

Ale zároveň sme si naozaj vďaka nim užili lepší, dlhší sex = a partnerky nám s týmto výberom samozrejme pomohli, pretože len ony mohli oceniť ďalšie stimulačné výstupky a vychytávky týchto krúžkov.

Čo sme hodnotili na najpredávanejších škrtiacich krúžkoch?

 1. materiál (nezávadný, príjemný na dotyk, jednoducho čistiteľný),
 2. funkcia (čo dokáže lepšie než konkurenčné kusy),
 3. efekt na erekciu (ako pomôže pánom so silou a dĺžkou),
 4. cena (nie je prioritná, ale je dobré ju zohľadniť),
 5. a zábavnosť (či radosť z jej používania).

Prečo veriť nášmu rebríčku

Už viac než 7 rokov testujeme v našej redakcii erotické pomôcky – ako pre mužov, tak ženy, takže máme k dispozícii pohľad oboch svetov. Zakladáme si na našej objektivite a vďaka nej sme sa stali najdôveryhodnejším miestom, kam chodia ľudia po radu ohľadom erotických pomôcok a sexu všeobecne. Hračky z našich testov sme mali vždy v rukách, nafotili/natočili ich a potom sami na sebe testovali. Tento sprievodca je toho dôkazom.

Tabuľka 5 erekčných pánskych krúžkov z recenzií pre rok 2024

PoradieTypČo dokážeMateriálRecenzieKde kúpiť
1.Zemalia PredátorPríjemný materiál, vibrácie a dráždivé mäkké vsuvky pre partnerku - pre nás najzaujímavejší prsteň, aký sme kedy testovali.SilikonRecenze
2.Perfect Fit Speed 17Oceňujeme dokonalé nastavenie jeho priemeru vďaka niekoľkým pútkam na zavesenie antikontaktu - takže padne každému mužovi na mieru.TPR/PERecenze
3.Durex Kroužek rozkošeJednoduchý, ale účinný krúžok, ktorý je našou vstupnou bránou k pomôckam na erekciu - skvele sedí a pohodlne neškrtí.SilikonRecenze
4.OVO B1Silnejší stisk v kombinácii s vibráciami je zničujúca kombinácia pre obe zúčastnené strany - muž počas prírazov vibruje penisom a žena vibruje klitorisom.SilikonRecenze
5.Manzzz RollieVďaka výstupku po obvode krúžku dráždi citlivé mužské perineum (oblasť medzi semenníkmi a konečníkom).SilikonRecenze

TOP 5 pomôcok pre pánsku erekciu

Zemalia Predátor – recenzia

Zemalia je na prvý pohľad dizajnový kúsok – čisté línie a netradičné jemné prvky na zosilnenej strane. Samozrejme slúži na dráždenie klitorisu partnerky, ktorá dostane ešte väčšiu nálož vibrácií. Materiálne aj spracovaním patria za nás k špičke a za nás je najzábavnejším kúskom z našich redakčných testov.

Klady

 •  

  Celkový dizajn

 •  

  Jednoduchá údržba

 •  

  Intenzita vibrácií

Zápory

 •  

  Príliš citlivý vypínač, počas používania môžete prístroj nechcene vypnúť

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Perfect Fit Speed 17 – recenzia

Nie je to ten najkrajší krúžok, ale ponúka perfektné nastavenie priemeru vášho penisu a tiež samotného zovretia pre lepšiu erekciu. Materiálom je TPR a PE – mäkké a jednoduchšie materiály, ktoré ale svoju funkciu  splnia. Za nás je to najpraktickejší krúžok, čo sme mali v ruke.

Klady

 •  

  Veľkosť pre každého

 •  

  Vďaka správnej hrúbke nereže

 •  

  Príjemný a odolný materiál

 •  

  Ľahká údržba

 •  

  Rýchlo sa dáva dole

 •  

  Variabilné použitie

Zápory

 •  

  Inštalácia je trošku náročnejšia

 •  

  Cena je zbytočne vysoká

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Durex Krúžok rozkoše – recenzia

Veľmi príjemné prekvapenie pripravil Durex – krúžok sa dá kúpiť aj v bežných obchodoch, takže sa dostane k širokej verejnosti. Oceňujem na ňom neskutočne príjemný materiál, priehľadný silikón, ktorý neškrtí, ale zároveň pevne obopne penis pri koreni a pomôže s lepšou erekciou. Za mňa v rámci pomeru cena/výkon je to víťaz.

Klady

 •  

  Škrtí decentne

 •  

  Jemný silikón

 •  

  Veľmi lacný

 •  

  Vyzerá dospelo

Zápory

 •  

  Chýba premyslenejší obal

 •  

  Len pre vodné lubrikanty

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

OVO B1 – recenzia

Škrtiace krúžky na penis a vibrácie k sebe už navždy budú pasovať – ale nebojte sa, toto nie je tá bzučiaca a lacná srandička z drogérie, toto je solídny nástroj na orgazmy. Materiálovo ide o jemný silikón, ktorý je doplnený aj silnou vibračnou patrónou. Tá pri prírazoch dopadne presne na klitoris partnerky = verte, že vás bude milovať. A samozrejme vibrácie z krúžku sa prenášajú aj na penis samotný, takže si tiež užijete vrčiace dráždenie.

Klady

 •  

  Materiál

 •  

  Príjemná pružnosť

 •  

  Tiché vibrácie

 •  

  Napájanie cez kábel

Zápory

 •  

  Nemá obal na uloženie

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Manzzz Rollie – recenzia

Páni majú na tele veľa erotogénnych zón, ale málokedy sa im venujú. Napríklad práve perineum či hrádza je jednou z nich. Táto citlivá oblasť pokožky medzi varlatami a konečníkom je skvelá na hladenie, dráždenie, vibrovanie, …

Rollie škrtiaci krúžok na erekciu mužov presne s tým pomôže. Po nasadení na koreň penisu dráždi jeho výstupok práve citlivú hrádzu a pri každom príraze po nej decentne kĺže. Kým to neskúsite na sebe, tak to neoceníte, ale za výsledný efekt dáme ruku do ohňa.

Klady

 •  

  Lekársky silikón

 •  

  Dráždenie hrádze

 •  

  Citeľné stlačenie mieška a penisu

Zápory

 •  

  Horšie nasadzovanie

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:

DO OBCHODU

Efekt krúžkov na pánsku erekciu

Erekčné krúžky sú už odpradávna pomocníčkou mnohých mužov – predtým sa robili len z pevných materiálov, najčastejšie klov, kostí, neskôr z bronzu, železa… Až moderné technológie umožnili vyrobiť príjemnejšie a lepšie padnúce krúžky, ktoré dokážu decentne zaškrtiť penis a vďaka tomu v ňom udrzať dlhšie plné prekrvenie. A tým samozrejme pozitívne ovplyvniť pevnosť a dĺžku erekcie a samotného sexu.

Z čoho sa vlastne vyrábajú?

V modernom svete sa pre tieto rýdzo pánske pomôcky používajú predovšetkým gélové materiály, TPE/TPR, silikón na tie mäkšie varianty a potom nerezová oceľ na tie pevné a neupraviteľné v priemere. Každému mužovi sadne iný materiál, niekto miluje vzhľad a pocit nasadenej chladnej ocele, pre niekoho je to zase až príliš striktný a neprispôsobiteľný tlak na penis, …

My osobne v redakcii uprednostňujeme mäkšie krúžky, ktoré svoj účel splnia, ale ich nosenie (hoci len na dobu sexu) je pohodlné a príjemné. Plus si radi vyberáme krúžky, ktoré majú niečo navyše – spravidla ďalší dráždiaci efekt.

Či už na:

 • ženu – výstupky na klitoris, vibrácie, pulzy, …
 • muža – výstupky na hrádzu, semenníky, viacero zaškrtení penisu, …

Kombinované dráždenie pre muža

Práve vďaka pružnejším materiálom je možné vytvárať aj predtým nemožné zložené krúžky – tie sa skladajú napríklad z 3 prepojených kruhov – jeden pod semenníky až na koreň, druhý pred semenníky a tretí na samotný penis = viac zaškrtenia = viac vnemov a viac dráždenia.

Prípadne sa škrtiace krúžky kombinujú napríklad s análnym kolíkom – korálkami či ďalšími pomôckami. Tu už je pole pre experimentovanie otvorené, a v podstate čo si vymyslíte, to už pravdepodobne niekto otestoval a dodal na slovenský trh.

Takže zaškrteniu zdar! A užite si s nami otestované a odporučené pánske „intímne“ krúžky.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 1 názor

Dobrý deň, nikde na internete neviem nájsť ako dlho je bezpečné používať skrtiaci krúžok na penis, nevedeli by ste mi náhodou túto otázku zodpovedať?

Dobrý deň, zvyčajne je to otázka pevnosti a bodu stlačenia, alebo neexistuje všeobecná odpoveď, pretože každý typ krúžku sa správa inak vzhľadom na materiál, tvar a priemer. Zvyčajne však ide o podmienky, ktoré sú pre nositeľa stále pohodlné, alebo by nemalo dôjsť k výrazným zmenám farby penisu alebo bolesti. V tejto situácii je určite dôležitejšie „menej“ ako „viac“.

Spolupracujeme: