Masážne hlavice s vibráciami sú veľmi obľúbené ako hračky pre začiatočníkov. Sú skvelé napríklad na masáž boľavého chrbta, ale keďže ste na erotickom magazíne Lascivne.sk… dajú sa použiť aj pri sexe.

Silné vibrácie v kombinácii s citlivým klinom zaručujú veľmi silné a rýchle orgazmy – to sa dá využiť napríklad aj pri BDSM hrách, kde majú silné vibračné masážne hlavice častú mini úlohu.

Hlavice majú (ako už názov napovedá) veľkú vibračnú hlavu, ktorá prenáša solídnu dávku vibrácií na pomerne veľkú plochu. Môžu sa ľubovoľne otáčať po nahom tele a testovať reakcie rôznych erotogénnych zón, ale najlepšiu prácu nám odvedú v kolenách – väčšinou mužských aj ženských.

Ako sme vybrali najlepšie masážne vibračné hlavice pre [rok]?

Počas existencie nášho recenzovaného časopisu sme mali v rukách (nielen) mnoho erotických pomôcok, ale k masážnym hlavám sa vraciame stále znova. Sú jednoducho lákavé – ako veľké žehličky blaha, ktorých sa stačí len párkrát dotknúť a váš náprotivok už srší vzrušením a očakávaním ďalších.

Aj po rokoch majú niečo do seba a už dlho patria medzi naše najobľúbenejšie hračky vôbec. A boli by sme suchári a lakomci, keby sme sa s vami nepodelili o (podľa nášho odborného názoru) najlepšie vibračné hlavice na českom trhu.

Čo sme hodnotili:

 1. materiály (z čoho je hlava vyrobená, krk alebo rukoväť, …),
 2. zhotovenie (ako všetko zapadá, drží, môže sa ohýbať, …),
 3. funkcie (čo môže robiť okrem klasických vibrácií, ako sa dajú nastaviť, …),
 4. pevnosť vibrácií (existujú silnejšie a slabšie hlavy, kde ich umiestniť, …),
 5. typ nabíjania (ako sa nabíjajú, potrebujú zástrčku alebo len batérie, …),
 6. cena (je tiež dôležitá pre mnohých a hľadá sa ideálny pomer kvality a ceny, …),
 7. a zábava (ako veľmi nás baví používať ho znova a znova pri rôznych hrách, …).

Prečo dôverovať nášmu porovnávaciemu rebríčku

Za roky našej existencie a sexuálneho povedomia v krajine sme boli veľmi obľúbení a navštevovaní testermi, ktorí majú skutočný kontakt s erotickými hračkami a už sa nenechajú rozmaznávať len tak hocičím. Naše recenzie sú objektívne, úprimné a vždy založené na skutočnej hre (samostatne aj s partnermi). Každá recenzia/test je doplnená skutočnými fotografiami a videom z vybalenia hračky = dôkaz že si necucáme palce ako ostatní – ale požiadajte ich o ich vlastné fotografie… nedajú vám ich, pretože nikdy žiadne hračky nemali.

Najlepšie vibračné masážne hlavice pre ženy

#FotkaDruhČo dokážeMateriálNabíjanieSilaRecenziaKde kúpiť
1.PowerBullet / PalmpowerPowerBullet / PalmpowerPrekvapivo malý a neuveriteľne výkonný - vďaka nižšej hmotnosti sa ženám ľahko drží a môžete k nemu pridať približne 6 nástavcov, aby bol všestrannou hračkou pre každého.Silikón / ABS plastZo sieťovej zástrčky9 Recenzia
2.LELO Smart WandLELO Smart WandKrásne, elegantné, luxusne spracované - rovnako ako všetky hračky od švédskej spoločnosti LELO. Dokáže rozpoznať tlak, takže reguluje intenzitu vibrácií podľa toho, ako tlačíte na hlavu = veľmi návyková funkcia.Silikón / ABS plastUSB8 Recenzia
3. Europe Magic WandMagic Wand EuropeKlasika, ktorá je legendou vo svojej oblasti - extrémny výkon hlavy na flexibilnom kĺbe. Napájanie sa zabezpečuje zapojením do sieťovej zástrčky - batérie sa nikdy nevybijúSilikón / ABS plastZo sieťovej zástrčky10Recenzia
4.ToyJoy Akuwand 2. gen.ToyJoy Akuwand 2. gen.Jednoduché, najlacnejšie v našom porovnaní. Ale aj najväčší v rukách a s výraznou hlavičkou. Má svoje výhody aj nevýhody (pozri nižšie), ale je to jedna z našich najobľúbenejších hláv.Silikón / ABS plastUSB7 Recenzia

PowerBullet/Palmpower s prílohami – recenzia

Skvelá hlavica, ktorá je dlhodobo najlepším predajcom vo svojej strednej triede– a to z niekoľkých dôvodov. Veľmi štíhle a malé telo obsahuje extrémne silné vibrácie, má vymeniteľné nástavce (alebo môžete čistú okrúhlu hlavicu premeniť na vibrátor „zajačik“, stimulátor prostaty, stimulátor vagíny, …) a má sieťové nabíjanie.

A je prekvapivo výhodný v tom, že vám pri hre s ním nikdy nedôjde šťava. Ak máte viacero nabíjacích hračiek, určite sa vám to už stalo. Na trhu je však aj možnosť batérie, ktorá je o niečo slabšia, ale stále mimoriadne výkonná.

Klady

Zápory

Veľká sila Napájanie zo siete (je to klad aj zápor)
Maličká veľkost Nemá obal na uchovávanie
4 dokúpiteľné násady
Bez ftalátov a iných škodlivín
2,5 m dlhá napájacia šnúra
Jednoduché ovládanie
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:
Šipka
DO OBCHODU

LELO Smart Wand – recenzia

Elegantne ženský prútik, ktorý do čisto „vibračnej“ oblasti pridáva inteligentnejšiu elektroniku. Tá reaguje napríklad na veľkosť tlaku na telo, alebo čím viac tlačíte, tým silnejšie sú vibrácie. Ponúka tiež azda najkrajší dizajn kombinujúci lekársky silikón a lesklý plast ABS, ako aj ergonomickejšiu rukoväť než konkurencia. Je to opäť kompenzované vyššou cenou, ale za pokročilé funkcie, dizajnový kabát a solídny výkon sa oplatí zaplatiť – a to si myslia aj naši redaktori.

Klady

Zápory

Skvelé materiály Nenájdené
Prelomový SenseTouch
Ergonomický tvar
Aktuálnu cenu a možnosť objednania si môžete pozrieť tu:
Šipka
DO OBCHODU

Európa Magic Wand

Legenda, ktorá sa našťastie už niekoľko rokov predáva aj v európskej verzii – ktorá je preto kompatibilná s našou elektrickou sieťou a zásuvkami. Ako naznačuje predchádzajúca veta, táto masážna/vibračná hlava sa pripája do elektrickej siete. Má preto neuveriteľný výkon, ale mierne zhoršenú prenosnosť. Vynahrádza to však nekompromisný výkon nášho redakčného tímu. Taký, ktorý je vo svojom odbore už dlhé roky legendárny. A nemusíme to preháňať. Pozrite si recenziu a video a presvedčte sa sami.

ToyJoy Akuwand 2. generácia – recenzia

Nová generácia najpredávanejšieho modelu AkuWand ponúka v porovnaní s predchádzajúcou generáciou jednoduchší a čistejší dizajn, silikónovú krásne zaoblenú hlavicu, o niečo pružnejší krk a silnejšie vibrácie. Celkovo je hlava elegantnejšia, nabíjanie je výrazne vyspelejšie. Pre nás je to veľmi solídny nástupca, ktorý výrazne dozrel. Keď tieto hlavy postavíte vedľa seba, každý (alebo každá) si určite vyberie tú novú, snehobielu.

Klady

 •  

  Krátka doba nabíjania

 •  

  Silné vibrácie

 •  

  Ľahká

 •  

  Obal na skladovanie

Zápory

 •  

  Blikajúca dióda

 •  

  Nie je vodeodolná

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU cm.

Prečo v našich recenziách/testoch zvíťazili práve tieto modely?

Masážne hlavice sú už dlho našimi obľúbenými nástrojmi vďaka svojej všestrannosti – ich presah od bežných a nevinných masáží (ktoré zvládajú naozaj dobre) až po čisto sexuálne úrovne je fantastický. Veľkosť hlavice ako takej je netypická pre klasické vibrátory, takže sa nikam nezasúva, jej sila spočíva len v tom, že ju pritlačíte na vybrané miesto na tele a dostanete od nej rýchlu reakciu – a väčšinou je to veľmi intenzívna rozkoš.

A nezáleží na tom, či hlavičku použijete na dráždenie prsných bradaviek, … cez boky, krúženie okolo zadku alebo priamo tlačenie na zadoček, kundičku, alebo v prípade mužov na penis či semenníky… vždy je to skvelá jazda, ktorú začnete práve priložením tohto „žezla rozkoše“. To sa nám na ňom páči.

A spomínané vibračné masážne prístroje sú skvelým predstaviteľom celého tohto segmentu. Majú silné vibrácie, dostatočnú výdrž, skvelé spracovanie, najlepšie materiály a dobre sa ovládajú. Teda dokonalý priesečník toho, čo očakávate od skvelej erotickej pomôcky.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: