Nedalo nám to a pripravili sme si vlastný redakčný podcast. S jeho obsahom chceme ísť trochu od lesa, hoci si časom pozveme aj hostí.

Kto a prečo?

Chceme sa postaviť k témam, ktoré pália našich čitateľov (či už v komentároch, radách alebo na sociálnych profiloch) a na ktoré budú odpovedať a reflektovať ich členovia našej redakcie.

Predovšetkým Peter (šéfredaktor) a Aly (testerka a redaktorka), ktorých máme k dispozícii práve teraz, ale časom prizveme aj ďalších členov našej pestrej Laskavej „rodiny“.

Máme z čoho čerpať, keďže redakciou prešlo viac ako 36 spisovateľov, testerov (a testeriek iného pohlavia) alebo redaktorov.

V našich radoch nájdete takmer všetky stránky – hetero, homo, bi, sissy, trans, vanilku a milovníkov BDSM, latexu a kože, … Mnohé témy nám nie sú cudzie a napriek 14 rokom v tomto odvetví máme stále čo objavovať a učiť sa = napríklad od hosťov, ktorých chceme pozvať na tie témy, na ktoré sami rozhodne nie sme odborníci, ale chceme vďaka nim poskytnúť komplexný pohľad.

Témy podcastov

Tématicky sa budeme točiť okolo sexuálnych praktík, vzťahových otázok a samozrejme erotických pomôcok a podujatí – veď sme na sebe otestovali viac ako 600 erotických hračiek a zúčastnili sa desiatok českých a zahraničných podujatí.

Plus a hostí máme na čo brať, pretože doteraz sme vyspovedali (aj keď len v písomných rozhovoroch – osobne alebo na diaľku) viac ako 85 českých osobností (z radov blogerov, pornohercov, OF amatérov, sexuológov, spisovateľov či výrobcov erotických hračiek, …).

Prvá časť – úvodník

Spolupracujeme: