Prinášame vám ďalší diel nášho návodu Ako na BONDAGE – tentoraz ide o rýchle viazanie s názvom Armbinder. Ako už názov napovedá, znehybňuje hlavne ruky za chrbtom, takže sa podriadený nebude môcť brániť.

Čím zviažete ruky za chrbtom?

Lano je relatívne rýchle a jednoduché, ale napriek tomu pomerne účinné a silné. Koľko lana potrebujeme? Približne 6,5 metra dlhý kus. Môžete použiť aj dlhšiu dobu, ale vyčerpáte ju. Môžete ho však použiť na viazanie väčšieho množstva – napríklad na viazanie tohto úväzu metódou hogtie (t. j. kozlík). Máme pre vás pripravené lano z nášho testu bondage lán a popruhov.

Ako zviazať ruky za chrbtom – popruhy

  1. Najprv si musíte zviazať zápästia za chrbtom – použite klasické viazanie zápästia, ktoré sme vás naučili v prvej časti tohto návodu – tu: Ako na BONDAGE – Návod 1 – Viazanie zápästia a členku.
  2. Potom veďte lano cez okraj ramena. Pri hrudníku ju veďte cez hrudník. Rovnakým spôsobom omotajte lano späť cez druhú ruku. Aby ste mohli tieto laná ľahko prevliecť cez chrbát, musíte ľavé lano prstom zľahka pritiahnuť k chrbtici. Uľahčíte si tak omotávanie druhého lana. Teraz by ste mali mať na chrbte líniu lán, ktorá pripomína písmeno V.
  3. Spojte ruky voľnými koncami lana – tentoraz na predlaktí (tesne pred lakťom). Táto časť popruhu nie je najpohodlnejšia, je dosť „viazaná“.
  4. V spodnej časti chrbta sa vytvorilo kríženie lán, ktoré použijete na spevnenie celého postroja – tu zauzlíte voľné konce práve do kríženia – stačí klasický uzol. Týmto uzlom zabezpečíte pevnosť (takmer upnutie) celého postroja.
  5. Vezmite voľné konce lana tesne nad lakťom cez okraj ramena smerom dopredu – tentoraz bude prsia nadvihnuté spodnou líniou lana (bude orámované zhora aj zdola). Vráťte lano cez druhý okraj ramena na chrbát. Tu ho opäť zauzlite, aby ste ho prekrížili na zadnej strane a… Hotovo.

Lano za postroj za chrbtom – foto-návod

Pokračujte od prvej fotografie a prechádzajte medzi nimi pomocou šípok na klávesnici:

Máte bezmocného podriadeného, ktorý má problém dostať sa z takejto šlamastiky. S jej submisívnym telom sa môžete vyblázniť až do aleluja. Jej prsia sú pekne orámované tesným postrojom a sú plne k dispozícii na hru (maznanie, dráždenie, svorky, pokarhanie, … na čo si len spomeniete). V ďalšom pokračovaní sa naučíte viazať takzvanú Pavúčiu sieť – elegantný postroj, ktorý vytvára dekor pavučiny.

Ďalšie vzory bondáže

Lascivne.sk nezodpovedá za zdravotné následky, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku nesprávnych postupov, nedodržania bezpečnostných pravidiel a iných externých vplyvov.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 5 názorů

Hezký den, hledám techniku bondage kdy bych připoutal partnerku k posteli.

To se bude odvíjet od typu postele – když máte bočnice či pelestě, tak to nebude problém jednoduchým úvazem…

bohužel bočnice nejsou,ale mám to už vymyšlené
hledám vesměs polohy kdy partnerka se nemůže hýbat a já bych se dostal do každého jejího otvoru bez problémů
některé polohy jsou k tomu nevhodné a nereálné
alespoň podle toho co objevuji na netu

Pak by šlo případně protáhnout lano spodem postele, případně přivázat k nohám – poloha do x (zezadu) s podloženým břichem by byla zábavná – ruce a nohy přivázat roztažené k jednotlivým rohům postele. Případně je dobré svázat zápěstí levé ruky k levému kotníku a pravou ruku k pravém kotníku – bránit se moc nemůže.

nemám v tomto moc fantazie a proto je vždy pro mne lepší foto či videoinstruktáž jak přesněji na to
s partnerkou začínáme
dáme na váš tip

Zkuste to, mám to vyzkoušené – dá se dost inspirovat z nějakých femdom, bdsm porno snímků, tam je inspirace habaděj i pro postele.

Zdravím,

moje žena projevila zájem o svazování a tak koukám po nějakých těch možnostech do začátku a tato stránka je zatím nejlepší co jsem našel pro mě jako nováčka v tomto směru 🙂 Budete mít nové foto-návody?

Hezký den,

děkujeme za váš zájem (nejste ani jediný) – bohužel už nemáme po ruce tak fotogenickou subinku, která by se ráda nechala svázat, takže nové díly jsou v nedohlednu – ale měli jsme je v plánu, máme vybrané i konkrétní nové úvazy, ale není na kom fotit 🙂

zdravim hledam navody na podvazovani ptaka a varlat. pomuzete s nasmerovanim? vim ze tu byly nejake, ale nemuzu je najit aktualne. diky za reakci

Zdravím – můžete začít zde: https://www.lascivne.sk/navody/jak-spravne-podvazat-varlata-a-penis-navod-i/ a pokračujte na další díly 🙂

Hezký den, to bohužel nemám – v návodech na bondage jsme se věnovali jen klasickým úvazům jen na těle – plus zde hodně záleží na typu postele. Také na vašich možnostech co se týče pomůcek – ideální na to bude samozřejmě lano (pokud možno delší třeba 5 a více metrů), ale i s pouty se dá dobře vyhrát. Ještě s rozporkou by mohla být také zábava.

Dobry den jen bych mel dotaz jesli jsou zde nejake obraky jak privazat zenu k posteli?

Spolupracujeme: