Tretí diel Ako na BONDAGE je tu! Rovnako ako v minulom článku sa zameriame na úväz vhodný na zviazanie pŕs – povrazová podprsenka. Návody na zviazánie/podviazanie pŕs sa dajú nazvať aj ako: ako si nechať podviazať prsia.

Ako druhýkrát a lepšie podviazať prsia

Začneme líščou slučkou (základný uzol, ktorý sme vám ukázali v minulom diele návodu), ktorú upevníme za chrbtom. Pokiaľ neviete, ako sa taká slučka robí, tak čítajte pozorne: povraz si v polovici prehneme a získam jedno očko a dva voľné konce.

Týmito koncami prevlečieme očko tak, aby ho slečna mala na chrbte a zdvojené lano nad prsiami. Ideálne lano na bondage pre tento úväz sme už  testovali v sekcii Recenzie erotických hraček.

  1. Opačným smerím, než sme prvýkrát obtáčali telo subinky, znovu orámujeme prsia zhora (nad nimi sú teda 4 jednotlivé lanká). Lano pevne zauzlíme za chrbtom na prvej slučke.
  2. Voľnými koncami tentokrát dvakrát obtočíme prsia zospodu. Výsledkom sú 4 a 4 linky lana nad aj pod nimi. Aj dolnú linku zaistíme na chrbte pri prvej slučke.
  3. Voľné konce vedieme z chrbta cez jedno rameno a vedieme ho cez medzeru medzi prsiami. Pod horným lanom lano nepodvliekame, ale vedieme len cezeň.
  4. Podvliekame ho pod spodným lanom.
  5. Po podvlečení sa s voľnými koncami vraciame na „záprsie“, kde niekoľkokrát obkrúžime prvé lano vedúce od ramena k prsiam. Tak vytvoríme peknú špirálu.
  6. Lano vedieme na chrbát cez voľné a tu ho upevňujeme. Hotovo.

Druhá lanová podprsenka – foto-návod

Postupujte od prvej fotky a posúvajte sa medzi nimi šípkami na klávesnici:

Pokiaľ budete postupovať poľa návodu, tak úväz môže byť pomerne dosť tesný – hlavne vďaka 4 linkám lana pod aj nad prsiami, ktoré držia silno hrudník. Môžete aj „zvoľniť“ a použiť len 2 a 2.

Ako zne/využiť subinku s povrazovou podprsenkou

Rovnako ako pri poslednom úväze pŕs dôjde k ich ľahkému stlačeniu (môžeme tomu hovoriť aj podviazanie), takže sa stanú citlivejšími na hranie a trápenie. Svorky, prísavky, ľahké údery – podľa ľubovôle a intenzity trestu, ktorý musí subinka vydržať za svoju neposlušnosť.

Tých trestov sa dá vymyslieť toľko, že vás bude ešte na kolenách prosiť, aby už dnešná lekcia skončila. A aj tak vám na konci na všetkých štyroch poďakuje a ešte vás poriadne hlboko vyfajčí. Taktiež je tento špecifický úväz u väčších pŕs pekne vzhľadný, takže si zaslúži aj vyfotenie na pamiatku – alebo neskoršie trápenie subiny = to už necháme na vás.

Viac bondážnych návodov

Redakcia Lascívne.sk nezodpovedá za prípadné zdravotné následky, ktoré môžu vzniknúť nesprávnym postupom, nedodržaním bezpečnostných pravidiel a iných externalít.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 3 názory

Dobrý deň, pre bodnage by som na začiatok určite odporučila hodvábne – neškriabu toľko pokožku a stále pekne držia – testovali sme ich niekoľko: https://www.lascivne.sk/eroticke-hracky-pomucky/recenze-lan-provazu-a-pasky-na-bondage/ – vyskúšali sme ich a sme s nimi spokojní – sú dlhé len niekoľko metrov, takže nevydržia dlhšie.

Pre nich sme vybrali túto lano Shibari – je bavlnená, má 10 metrov a celkom príjemnú cenu. Určite by som neodporúčal klasické syntetické laná odniekiaľ z HobbyMartu – veľmi tvrdnú a zarezávajú sa do kože, takže vôbec nie sú vhodné.

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či existujú nejaké špeciálne laná na bondage, a ak áno, kde sa dajú zohnať 🙂

Aké dlhé je lano potrebné na tento úväz? 5 m je dosť málo 🙁

Dobrý deň,

máme 10 metrov pre dlhšie postroje, ale pre tento postroj sme potrebovali asi 7,5 metra – ponorka nemala príliš veľký objem hrudníka. Prípadne núdzovo používame dve skrútené päťmetrové, ale nie je to také „pekné“ a uzol sa dosť zamotáva.

Spolupracujeme: