V ďalšom diele obľúbeného seriálu BDSM praktík (po predchádzajúcom 6-dielnom návode na erotickú bondáž) sa tentokrát zameriame na pánov, konkrétne sa naučíme, ako správne podviazať svoje semenníky a penis..

Je to skvelá technika ako pre jednotlivcov, tak aj výborné spestrenie väčšich domácich radovánok. Poďme si teda spoločne rozšíriť obzory zase o niečo ďalej a nechajme sa posunúť až za hranice nevídanej rozkoše. 

Podväzovanie muža krok za krokom

Na internete koluje množstvo debát na túto tému a často ide o celkom kvalitný materiál. Mňa to však aj tak núti ku zvýšenej opatrnosti, keďže svoje „nádobíčko“ mám celkom rád a tak som sa rozhodol ísť priamo ku zdroju.

Navštívil som profíkov v tejto oblasti, ktorí mi veľmi ochotne odpovedali na všetky otázky a dokonca som mal možnosť si túto veľmi príjemnú záležitosť vyskúšať sám na sebe. Chlapcom týmto za všetko ďakujem. S pomocou ich odborného dohľadu vám teraz bez obáv môžem odovzdať načerpané informácie aj s návodom, ako správne robiť túto bondage.

Najprv trochu teórie

Podviazanie semenníkov, či „ball binding“, je síce technika patriaca do skupiny bondage, avšak zaradenie do tejto kategórie nie je úplne až také správne, skôr z nej nepriamo vychádza. Klasická bondage slúži primárne buď na čiastočné obmedzenie pohybu, alebo úplnému znehybneniu objektu záujmu, kým podviazanie genitálií je skôr využívané na tzv. „cock and balls torture“, teda, povedzme slušne, na mučenie penisu a semenníkov. Záleží samozrejme, ako kto danú techniku pojme.

Podviazanie môže byť len príjemné predĺženie erekcie s výraznejším orgazmom a silným „výstrekom“, rovnako ako drsné mučenie podmienené slasťou z bolesti. Nič však nie je pravidlom. Len chcem povedať, že kto má rád zväzovanie, nemusí nutne holdovať podväzovaniu a naopak. Tieto dve slová teda netreba považovať za jedno a to isté.

Môže to byť príjemné?

Ako každá iná, či už sexuálna, alebo len stimulačná technika, tak aj podviazanie by malo byť doprevádzané príjemnými pocitmi. Je teda potrebné sledovať svoje pocity a do ničoho sa rozhodne nenútiť. Nemusím snáď moc hovoriť o tom, ako je potrebné vytvoriť si správne prostredie alebo si zvoliť vhodnú spoločnosť, s ktorou sa budete cítiť dobre a uvoľnene, ale napriek tomu to zmieňujem, keďže je to pre ten správny prežitok naozaj dôležité.

Ak máte v miestnosti chladno alebo ste napätí, vaše semenníky budú stiahnuté a techniku to dosť sťaží. Preto prípadné prehriatie miesta a chvíľka predohry v podobe trenia semenníkov, kým nepovolia, nie je určite vôbec na škodu.

Čo na podväzovanie potrebujete

Určite ste teraz už správne naladení a pýtate sa, aký povrázok a z akého materiálu zvoliť. To samozrejme v tomto momente zaujímalo najviac aj mňa a dostalo sa mi prekvapivej odpovede. Tým najlepším variantom na podviazanie genitálií je totiž, ako prax ukázala, obyčajná šnúrka do topánok. Ale aj tak tu hrá veľkú rolu materiál, tvar, hrúbka a dĺžka šnúrky.

TIP: Bežné obchody s topánkami ponúkajú šnúrky krátke, tenké a vo väčšine prípadov zo syntetického materálu. Aby sa vám povrázok pri aplikácii nezarezával, treba vyberať najlepšie šnúrky z prírodného mäkkého materiálu, guľaté, s optimálnou hrúbkou 4,5 mm a dĺžkou 160-220cm.

Nevhodné sú povrázky ploché z dôvodu prekrúcania sa, čo potom vo výsledku pôsobí dosť nepríjemne. Na internete môžete nájsť nepreberné množstvo predajcov, ponúkajúcich množstvo farebných prevedení, to ak si niekto zakladá aj na estetickosti.

Najvhodnejšie materiály

Ak však chcete mať istotu o vhodnosti materiálu, je možno najlepšie navštíviť priamo kamennú predajňu, ponúkajúcu vysoké topánky (kvôli potrebnej dĺžke šnúrky). Tieto rady, ako som už zmieňoval, sú podložené skúsenosťami. Pokiaľ má niekto pocit, že pozná lepšie materiály alebo typ povrázku, medze sa tu určite nekladú.

Počul som aj príbehy ľudí, ktorí v núdzi použili napríklad kábel od počítačovej myši, alebo šnúru na bielizeň, ale to sa príliš neodporúča.

Existujú aj špecializovaní predajcovia, ktorí ponúkajú tovar priamo určený na podväzovanie, od čoho sa potom odvíja aj výsledná cena, každopádne ja som vyskúšal túto možnosť a pripadalo mi to super.

V  ďalšom diele návodu si povieme všetko k bezpečnosti a hygiene a budú následovať jednotlivé praktické návody (krok za krokom) na podviazanie. Máte sa na čo tešiť.

Skúsenosti ostatných

Aké sú, páni (či zvedavé dámy), vaše skúsenosti s podviazaním? Naučili ste sa ho sami? Alebo ste sa učili podľa nejakých tutoriálov? Máte nejaké tipy, ktoré vám túto praktiku uľahčili?

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 3 názory

Perfektní technika podvázání, po pár pokusech jsem získal zručnost, je to vzrušující a v kombinaci s elektrodami pro elektrosex skvělé a vzrušivé. Připojení elektrod na každou kulku, a postupné zesilování impulsů a síly proudu mě přivádí k orgasmu a silným výstřikům.

Děkujeme za vaše zkušenosti 🙂

A zveci to penis okolík centaku

Nedá se říci, že zvětší o citelné centimetry, spíše o zvýrazní a zpevní, ale stále jde jen a jen o velmi krátkodobý vliv (hlavně podvazování nemůže trvat ani dlouho kvůli případným zdravotním obtížím). Trvale nic penis nezvětší.

no ja sem si to nikdy sam nezkousel podvazovat to by se mi mohlo neco stat ne?? pokud bych to neodborne podvazal!!

Ano, rozhodně mohlo. Je to dost specifická praktika a riziková, proto bedlivě radíme VELKOU opatrnost při provádění.

Spolupracujeme: