Vibračné vajíčka sú netradičné vibrátoríky, ktoré majú spravidla guľatučký a decentný tvar (nečakane ako vajíčko). Sú vhodné ako pre dráždenie klitorisu (môžete ho stimulovať ako špičkou vajíčka, tak aj jeho samotným telom, takže môžete hľadať tú najlepšiu kombináciu), ale aj pre zasunutie do rozkroku a dráždenie zvnútra.

Vďaka zavedeniu sú vhodné aj na radovánky mimo domu, pretože k tým najlepším kúskom sú pribalené diaľkové ovládania. A partner (alebo vy sama) môže na diaľku niekoľkých metrov (i desiatok u najlepších modelov) ovládať vibrovanie vo vašom citlivom rozkroku.

A to ako na prechádzke či nákupe, … je to slastné, avšak trýznivé dráždenie 🙂 To chcete zažiť.

Čo sme na vibrujúcích vajíčkách pre ženy hodnotili

 1. materiály (nemajú vytvárať alergické reakce, sú bezpečné, …)
 2. spracovanie (všetko musí perfektne sedieť, žiadne zbytočné výstupky, jemný povrch, …)
 3. funkcie (čo vedia, aby vás doviedli k orgazmu, ako sa nosia, …)
 4. silu vibrácií (rozvibrujú vás tak, že vás dostanú do kolien, vhodné na klitoris, …)
 5. diaľkové ovládanie (dajú sa ovládať na diaľku, ako spoľahlivo, čo môže signál rušiť, …)
 6. cenu (taktiež sme ju pripočítali do hodnotenia, ale nie je kľúčovým parametrom, …)
 7. a zábavnosť (či dané hračky odložíme a zabudneme na ne, alebo nás vzrušuje predstava na ďalšie hranie s nimi, …)

Vybrali sme z našich recenzií a testov tie najlepšie kúsky, aby sme vám uľahčili nákup – nemusíte sa báť žiadneho kúska od nás, všetky sme ich mali (doslova v sebe) a prešli na výbornú.

Prečo veriť nášmu rebríčku

Testujeme erotické hračky už od roku 2010 a dbáme na čo najväčšiu úprimnosť – chceme odporúčať len tie hračky, ktoré sme naozaj zažili a vyskúšali. Všetky produkty sme nafotili, natočili a potom niekoľko týždňov či mesiacov testovali. Našim rebríčkom erotických hračiek môžete veriť, prežili sme si to, o čom píšeme.

TOP 4 najobľúbenejšie vajíčka s vibráciami pre 2024

PoradieTypČo dokážeMateriálNabíjanieRecenziaKde kúpiť
1.BOOM HiBallDve vibračné vajíčka spojené dohromady posilnia vaše panvové dno a príjemne vibrujú - na ovládanie ich môžete pripojiť k smartfónuSilikónNabíjanie cez USBRecenze
2.BOOM Rabbit&Balls 2v1Dvojitá hračka: vibračné vajíčko, vibrátor na klitoris a diaľkové ovládanie v jednom - dráždite vnútro a zároveň môžete stimulovať vagínu.Silikón, ABS plastMagnetické cez USBRecenze
3.B-Swish Bnaughty Unleashed PremiumZamatovo pohodlné vaginálne vajíčko s jednoduchým diaľkovým ovládaním - dokonale tvarované pre ženské lono.Silikón, ABS plast2 x baterie LR1 a 1x baterie 23AERecenze
4.Cry Baby 2Silikónové vajíčko s diaľkovým ovládaním a neuveriteľným dosahom 30 metrov. Získa si vás 12 výkonnými vibračnými režimami a mäkkým povrchom.Silikón, ABS plast1 x baterie CR1 a 1x baterie L1028Recenze

Tu sú tie najzaujímavejšie kúsky, ktoré sme v redakcii spoločne testovali (bolo to celkom dobrodružstvo) a vyšli nám ako aktuálne najlepšie na odporúčanie.

BOOM HiBall

Veľký favorit na post najlepších vibračných vajíčok vôbec – paradoxne to v základe nie sú len vibračné vajíčka (dve spojené dohromady), ale hlavne posilňovač panvového dna. V spojení s chytrým telefónom môžete naozaj efektívne a intenzívne posilniť svoje lono a získať lepšie prežitky zo sexu = partnera potom pekne vyžmýkat len stlačením pošvy = to chcete 🙂

Plus sa táto hračka dá jednoducho „zneužiť“ len na samotné vibračné dráždenie a nosenie na verejnosti. Za nás skvelý pomocník pre každú ženu  – a so zdravotným benefitom = ideálny kráľ nášho porovnávacieho rebríčka.

Klady

 •  

  silné vibrácie

 •  

  skvelá aplikácia

 •  

  inovativna pomôcka

Zápory

 •  

  cena

 •  

  nedokonalá vodotesnosť

 •  

  starší typ nabíjania

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

BOOM Rabbit&Balls 2v1

Novší a zábavný kúsok, ktorý kombinuje ako vibračné zavádzajúce vajíčko, tak maličký, ale citeľný vibrátor na klitoris = a.k.a. diaľkové ovládanie vajíčka. Takže môžete s trochou šikovnosti kombinovať vnútorné dráždenie (napr. g-bodu) a vonkajšie na klitorise.

Keď vás to omrzí (po pár orgazmoch budete aj tak chcieť viac a viac), môžete ísť s touto kombináciou von – a nechať sa ovládať partnerom… Ale pozor, orgazmus vás naozaj môže zraziť do kolien, takže radšej niekde, kde vás nikto nenachytá… alebo to tiež patrí k tomu vzrušivému zážitku?

Klady

 •  

  Príjemný povrch a roztomilý vzhľad

 •  

  Dvojité využitie ovládača

 •  

  Ľahká údržba a nabíjanie

 •  

  Možnosť využitia vajíčka ako venušiných guľôčok

Zápory

 •  

  Hlučnosť

 •  

  Dlhší reakčný čas

 •  

  Vibrácie neprinášajú znateľné vzrušenie

 •  

  Ovládač sa rýchlo zahrieva

 •  

  Vibrácie pôsobia len na jedno miesta bez vzrušujúceho efektu

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

B-Swish Bnaughty Unleashed Premium

Krásny kúsok, ktorý vás poteší zamatovo jemným silikónom (hneď by sme sa s ním znovu pohrali) a výkonným diaľkovým ovládaním. Môžete regulovať vibrácie v nohavičkách svojej partnerky v priebehu pár momentov – to chce už veľa odvahy, ale odporúčame ísť naozaj von a užiť si tak slastnú odmenu… alebo trestanie?

Zavedenie aj vyňatie je jednoduché vďaka jemnému povrchu, ale aj vďaka pevnému chvostíku. Každopádne B-Swish je známe svojou perfektnou kvalitou a výdržou, takže u tohto kúska určite neprehlúpite.

Klady

 •  

  Ľahká manipulácia

 •  

  Nezapácha

 •  

  7 rôznych vibrácií

Zápory

 •  

  Slabé, avšak hlasné vibrácie

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Cry Baby 2

Síce staršia pomôcka, ale stále kvalitná a obľúbená. Jednoduchý tvar vajíčka umožňuje rýchle zasunutie do vagíny a vďaka diaľkovému ovládaniu je to jasný kúsok na hranie vonku. Druhá generácia ponúka jemnejší dizajn a ďalším ovládaním vibrácií priamo na samotnom vajíčku a väčší dosah až na 30 metrov = to už je solídna kontrola svojej partnerky.

A najnovšie si môžete vyberať z 12 vibračných režimov, ktoré obsahujú ako jednolivé intenzity, tak aj zaujímavejšie kombinácie rýchlejších a pomalších intervalov vibrácií. Je to vlastne úplne nová hračka a právom je zaradená a právom je zaradená v našom vibračnom rebríčku.

Klady

 •  

  Veľký dosah diaľkového ovládania

 •  

  Príjemný povrch vajíčka

 •  

  10 stupňov vibrácií

Zápory

 •  

  Netradičné batérie pre ovládač

 •  

  Väčšia hlučnosť

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Prečo práve tieto vajíčka s vibráciami vyhrali?

Z našich redakčných testov vyšli ako tie s najlepším pomerom cena a výkon. Oceňujeme kvalitné materiály (lekársky silikón a ABS plast – dnes si už bez nich neškrtnete u našej náročnej redakcie), výkonné vibrácie (vhodné nielen na klitoris, ale aj na bežné hranie) a tiež u vybraných modelov diaľkové ovládanie.

Nielen na posteľové radovánky

Odrazu sú erotické hračky nielen intímnou potechou pre domácnosť a posteľ, ale aj na tajné, o to vzrušivejšie dráždenie vonku... na prechádzke, na nákupe, v spoločnosti (radšej nejakej hlasnejšej)…

Na ešte intímnejšie a úplne diskrétne dráždenie sú skvelé venušine guľôčky (tu nájdete výber tých najlepších), ktoré nevibrujú tak hlasno a poháńajú sa pohybom nositeľky, sú veľmi obľúbené a viac než vhodné na stimuláciu vonku.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: