Podtlakové pumpy sú pre mnohých mužov neprebádaným segmentom erotických hračiek, ale mnohí na ne nedajú dopustiť. Sú to malí pomocníci, ktorí ozvláštnia sex (vďaka väčšej citlivosti penisu) a môžu aj pomôcť s jeho prekrvením (pumpujú doň krv – a môžete to jasne regulovať).

A nakoniec je to pre mnohých mužov prostriedok pre lepšiu a dlhšiu výdrž v sexe. Na tieto tvrdenia sme sa pozreli už v jednotlivých recenziách vákuových pumpičiek pre pánov, takže dnes pre vás máme „len“ výber tých najlepších kúskov.

Ako sme vyberali TOP podtlakové pánske pumpy za rok 2024?

V základe sme šli po tých pumpách, s ktorými sme mali sami vlastné skúsenosti – už sme ich testovali. Nemá zmysel vám predkladať nezmysly o produktoch, ktoré sme v živote nevideli (a ani neskúšali). Tajže je to výber z našich redakčných testov a recenzií za posledných cca 7 rokov, čo sme v odbore dospeláckych hračiek.

Čo sme na nich hodnotili:

 1. materiály (ako sú materiály zdravotne nezávadné, kvalitne spracované, …)
 2. funkcie (alebo čím sa líšia od konkurencie, dokážu niečo lepšie, …)
 3. silu podtlaku (aký má podtlak efekt na našu erekciu),
 4. reguláciu podtlaku (jednoduchosť/rýchlosť regulácie podtlaku pumpy),
 5. cenu (nie je pre nás prioritná, ale je f´dobré ju zohľadniť),
 6. a zábavnosť (alebo či nám hračka neleží len v zásuvke, ale reálne ju používame).

Prečo veriť nášmu rebríčku

Našim testom a porovnávacím recenziám môžete veriť, pretože my sme dané produkty naozaj mali v rukách (a nielen tam). Z rozbaľovania máme vždy fotky a videá a naše recenzie sú ako máloktoré na slovenskom internete autentické a pravdivé. Produkty sme testovali vždy niekoľko týždňov a môžeme ich vďaka tomu porovnať a nájsť medzi nimi tie najkvaliítnejšie kúsky. Také, ktoré by si každý muž mal zadovážiť – a verte, že nami odporučené vákuovky nebudú ležať v zásuvke, ale budete ich radi pravidelne používať.

TOP 5 vákuových púmp pre mužov na lepšiu erekciu

PořadíDruhCo umíMateriálSílaRecenzeKde koupit
1.Bathmate HerculesVodní podtlaková pumpa, která pevně dosedne na kořen a díky vodě uvnitř lépe rozloží podtlak na penis a tím umocní efekt.PMMA (plexisklo), ABS plast, silikon8/10Recenze
2.BOOM MaxmanElektrická podltaková pumpa díky motorku ulehčí pumpování a také přesně zastaví na požadovaném podtlaku - jednodušší a rychlejší než klasika.ABS plast, silikon9/10Recenze
3.Boom MasterNejsilnější pumpa klasické konstrukce - k tomu má výměnné koncovky, takže na jednu pumpu můžete dráždit bradavky či po dokopení i vagínu, prsa, ..ABS plast, silikon8/10Recenze
4.Boom MaximumKromě přesné rukojeti, díky které dobře regulujete tlak a vypouštění, máte v balení i sadu škrtících kroužků pro ještě lepší a delší efekt na erekci při sexu.ABS plast, silikon8/10Recenze
5.XL SuckerJednoduchá, ale funkční a levnější pumpa nejenom pro muže s větší velikostí penisu - proto XL velikost tubusu sedne opravdu všem.ABS plast, silikon7/10Recenze

Tu už máme pre vás vypísaných 5 za nás najlepších podtlakových púmp pre mužov, ktoré sme sami testovali (nečakane na pánskych zástupcoch redakcie). Dobrovoľníkov bolo množstvo, takže o výsledky nebola núdza.

Bathmate Hercules

Za nás jasný, ale veľmi netradičný víťaz. Miesto klasického vzduchu ako bežné vákuové pumpy pracuje Bathmate u všetkých svojich produktov s vodou = je to teda vodná vákuovka. Voda podľa všetkého napomáha rovnomernejšiemu rozloženiu podtlaku na samotný penis a tým ešte zvyšuje výkon samotnej pumpy.

Klady

 •  

  Prevedenie

 •  

  Jednoduchosť použitia

Zápory

 •  

  Nutnosť používať s vodou – limituje vás to na určité prostredie

 •  

  Možná tesnosť, pokiaľ máte väčší penis

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

BOOM Maxman

Jediný zástupca elektrických vákuových púmp (možno, že je na našom trhu aj jediná). Nemusíte riešiť pumpovanie cez balónik, stačí cez tlačítko presne regulovať tlak a motorček a o všetko postará. Najnovšie sa na trh dostala aj verzia Plus, ktorá doplnila pôvodný model a tá ponúka k tomu ešte príjemnejšie dosadnutie na koreň penisu. Za nás jasný trhák na najbližšie mesiace.

 

Klady

 •  

  Sila satia

 •  

  USB nabíjania

 •  

  S jemnosťou aj na semenníky

 •  

  V balení aj umelá vagína

Zápory

 •  

  Skrátka nemám

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu::

DO OBCHODU

BOOM LuvPump Vacuum Master

U tejto vákuovej pumpy oceňujeme hlavne pákový podtlakový mechanizmus – jednou rukou jasne a presne regulujete podtlak na penise. Vďaka univerzálnej koncovke sa dá podtlakov pumpa využiť aj s doplnkovými bankami – v balení sú 2 na bradavky, dajú sa dokúpiť aj na vagínu, prsia, … môžete ich ľubovoľne meniť a pritom máte len jedno pumpovacie teleso = úspora miesta a viac zábavy za jedny peniaze.

BOOM LuvPump Maximum

Nenápadný, ale napriek tomu veľmi predávaný kúsok, u ktorého oceníte ako dodané príslušenstvo (sadu škrtiacich krúžkov, aplikačný kuželík), ale aj laškovnú čiernu farbu. Samozrejme podtlakový efekt na mužskú erekciu je tu stále silný, regulácia podtlaku je tu vyriešená nie balónikovým mechanizmom, ale príjemnou rukoväťou, ktorá je za nás jednou z najzaujímavejších inovácií v tomto segmente.

 

Klady

 •  

  Jednoduchá obsluha aj údržba

 •  

  Kvalitný odsávací aparát

 •  

  Prívetivá cena

 •  

  Jednoduchosť

Zápory

 •  

  Náročnejšia aplikácia erekčného krúžku

 •  

  Absencia informácií, alebo naopak nejasné informácie

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

XL Sucker

Klasický model, ktorý má ale stále čo ponúknuť vďaka jednoduchej konštrukcii a funkčnosti. V jednoduchosti povedané tu nie je nič, čo by sa mohlo pokaziť, a je to dostatočne kvalitné, aby to vydržalo stovky (tisíce) použití. Je to jednoduchá podtlaková pumpa s veľkosťou tubusu XL, aby padla naozaj každému mužovi a pomohla mu s jeho erekciou.

 

Klady

 •  

  Ľahké čistenie

 •  

  Cena

Zápory

 •  

  Nemá gumovou planžetu

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Prečo práve tieto vákuovky vyhrali?

Sú za nás najzaujímavejším prienikom vlastnosti: sily podtlaku, jej ovládania, materiálov a ceny. Hodnotiť vplyv na erekciu si dovoľujeme pridať k hodnoteniu, pretože aj krátkodobý vplyv podtlakovej pumpy zlepšuje prekrvenie a môže pomôcť s kvalitou erekcie.

Zväčšenie penisu – trvalé či krátkodobé?

Zväčšenie penisu samozrejme nie je trvalé, to vám nezaistí žiaden legálny (ani ilegálny) produkt na slovenskom či svetovom trhu. Ale pre potreby najbližšieho sexu (vákuová pumpa sa dá skvelo použiť ako predohra) sú tieto kúsky viac ako funkčné a urobia obom pri sexe radosť.

Väčšia citlivosť – podľa testovania vždy

Penis sa zväčší do dĺžky i priemeru vďaka napumpovanej krvi, takže pocitovo to bude pre oboch nový sex – a veľmi intenzívny z nášho testovania. Čím je totiž daná časť tela viac prekrvená (neplatí samozrejme len pre mužov), tým je aj viac citlivá – takže sex si užijete ako nikdy. Nie sú to len prázdne reklamné reči, vyskúšali sme to sami, máme fotky/videá z rozbaľovania a radi sa s vami podelíme o svoje skúsenosti z našich radovánok a testovania.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: