Vybrali sme pre vás, páni, 5 najlepších erotických pomôcok pre mužov, ktoré oceníte predovšetkým vtedy, keď je partnerka preč a vy potrebujete vypustiť trochu pary. A vaša pravačka vás aj tak nebaví, podobne, ako stovky hodín napozeraných pornofilmov.

Vyberali sme najlepšie pánske masturbátory na trhu – 2024

Takže, čo sme si pre vás pripravili? Predovšetkým umelé vagíny (alebo honítka či masturbátory, ak chcete), ktoré nahradia tú živú a neodvrávajú a nebolí ich hlava. Vybrali sme TOP pánske masturbátory od značiek Fleshlight, Blewit, Hot Octopuss a Fun Factory. Tie hračky sme v redakcii testovali veľakrát (a ešte veľakrát budeme) a skrátka za tú investíciu stoja.

5 nejlepších umělých vagín pro letošní rok

PořadíDruhDráždíVibraceMateriálKde koupit
1.Fleshlight FlightCelý penisneReal Feel SuperSkin / ABS plast
2.Hot Octopuss PulseŽalud a špička penisuanoLékařský silikon
3.Fleshlight STUCelý penisneReal Feel SuperSkin / ABS plast
4.Fun Factory Cobra Libre 2Žalud a špička penisuanoLékařský silikon / ABS plast
5.BlewitCelý penisneTermoplastický elastorem / ABS plast

Prečo vlastne veriť nášmu rebríčku

Sme stále jediný, objektívny a nezávislý web (nevlastní nás sexshop a nedostávame zaplatené za pozitívne recenzie) s redakciou testujúcou erotické hračky. Pánska časť redakcie ich reálne testovala na svojich rozkrokoch a dalo im to dosť zabrať – máme vlastné fotky hračiek a videá z rozbaľovania. Sú aj iné rebríčky najpredávanejších umelých vagín, ale autori ich nikdy nevideli, ba dokonca asi nikdy žiadne hračky nevlastnili. My áno – hračiek sme testovali na sebe vyše 300.

Ako prebiehal výber najlepších umelých vagín v ČR

Vyberali sme také kúsky, ktoré vám vydržia dlho, nebudete sa s nimi nudiť a sú ľahké na ovládanie. Poradie je zostupné, takže prvú zmienenú hračku považujeme za TOP erotickú pomôcku pre muža roka 2024. Hračky testujeme pre vás už 4 roky, takže nám môžete veriť, že sme toho vyskúšali veľa. Presne 35 masturbátorov pre pánov sme testovali a tu je TOP 5.

Fleshlight Flight

TOP hračkou pre mužov je pánsky masturbátor od americkej značky Fleshlight, ktorá si v našom zozname najlepších erotických hračiek pre pánov vybojovala dokonca dvoch zástupcov. Prvým z nich (a podľa nás aj najlepší) je Flight.

Cestovná verzia, nenápadný vzhľad – to napadne asi každému, ale hlavnou výhodou je vnútorná vložka. Pekne dráždivá mimochodom, páni. Len vás vcucne a už nepustí. A partnerka vás nebude z ničoho podozrievať – Fleshlight Flight je naozaj nenápadný a vyzerá ako… no, ako nič erotické. Vďaka účinnosti pri masturbácii, nezávadnému materiálu a skvelému držaniu je TOP..

Klady

 •  

  Nerealistický vzhľad

 •  

  Ľahké čistenie

 •  

  Skvelý číry materiál

Zápory

 •  

  Nutnosť pudrovať

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Hot Octopuss Pulse Solo

Inovatícna hračka, ktorá nedráždi síce celú dĺžku penisu, ale stimuluje veľmi citlivý žaluď a jeho uzdičku – kašle na klasické vibrácie a dráždi len špecifickými pulzáciami. Nedá sa s ničím na trhu porovnať (podobne ako Cobra Libre), ale aj napriek tomu je jednou z najpredávanejších honiacich hračiek v poslednom roku.

Klady

 •  

  Intenzívna oscilácia na žaludi

 •  

  Skvelo sa drží vďaka bočným krídlam

 •  

  Integrovaná batéria

 •  

  Vodoodolnosť obalu

 •  

  Jemný vrúbkovaný silikón

Zápory

 •  

  Stimuluje len špičku penisu

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Fun Factory Cobra II

Ďalší zástupca netradičných erotických pomôcok pre muža je z dielne nemeckého Fun Factory. Pre nás to bol zážitok, ktorý v sexe nemáme k čomu prirovnať. Hlavný dráždiaci účinok tu majú dva vibračné motorčeky, ktoré vám masírujú žaluď, ako pri tej najjemnejšej olejovej masáži od ázijskej profesionálky. Je síce drahší, ale veľmi sa s ňou nenadriete – príjemné vibrácie urobia všetku prácu za vás.

Klady

 •  

  Silné vibrácie

 •  

  Prvotriedne materiály

 •  

  Skvelo sa drží

 •  

  Jednoduché ovládanie

 •  

  Magnetické nabíjanie

 •  

  Netradičné stimulácie žaluďa (pre mňa je +, pro niekoho -)

Zápory

 •  

  Cena

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Fleshlight Stamina (STU)

Klasický zástupca umelých vagínok, ktorý nám tu nesmie chýbať. Nič klasickejšieho nehľadajte – realistický vzhľad, veľkosť akurát do ruky, hĺbka nekonečná. Realistická vagína STU vám pomôže s dĺžkou erekcie – keď s ňou budete trénovať pravidelne, uvidíte ten solídny rozdiel vo vašom výkone. Stimulačná vnútorná vložka je veľmi príjemná, jemne vás obopne a dráždivé výstupky vás nenechajú na pokoji. Kým vás neurobia. Nemáme výhrady.

Klady

 •  

  Jemný materiál

 •  

  Regulácia tesnosti

 •  

  Realistický vzhľad (subjektívny)

Zápory

 •  

  Väčšie rozmery

 •  

  Nutnosť pudrovať

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Blewit

Netradičný počin, ktorý chcel zmeniť celý trh honítok pre mužov – nakoniec z Blewitu nie je revolúcia, ale len evolúcia umelých vagín, ktorá uľahčuje napríklad starostlivosť po hraní. A tiež pridáva do jednej hračky viac kontroly nad tesnosťou vagíny – a to vďaka vymeniteľným vnútorným krúžkom.

Klady

 •  

  Veľmi príjemná gélovitá vložka

 •  

  Nerealistický vzhľad

 •  

  Napoly vyriešené lepšie čistenie

 •  

  Zmena priemeru výmenou očka

 •  

  Skvelé vyriešenie pudrovania

Zápory

 •  

  Nešikovný tvar

 •  

  Napoly vyriešené lepšie čistenie

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Prečo sme vytvárali tento rebríček

Milujeme erotické hračky, testovali sme ich stovky, ale našim recenziám dosť chýbala nejaká porovnávacia tabuľka. Taká, ktorá by ukázala tie najlepšie hračky z daného sortimentu. A preto sme práve pripravili dnešný výber TOP pánskych hračiek. ktorý pravidelne aktualizujeme o nové kúsky.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 8 názorů

dobry den. chci si poridit umelou vaginu a nevim se rozhodnout – fleshlight nebo klasicky odlitek vaginy… mel jsem tenga Egg honitko ale rychle se roztrhlo.

V tomhle nerovném boji bych vybral určitě Fleshlight – máte zajištěný typ materiálu (Real Feel Skin), hodně typů a velikostí + pocitově bude nejpříjemnější oproti klasickým gelovým – dobré zkušenosti máme s tímto prodejcem (je autorizovaný od Fleshlightu, takže prodává jen orignály).

Ty základní modely od Tengy nevydrží moc – vajíčka Egg i jednorázové Onacup jsou dobré jen na ozkoušení umělé vagíny jako druhu erotické hračky. Na delší hraní jsou vhodné Fleshlightky a vyšší řady Tengy.

Když jsem si poprvé všiml výrobce hraček Tenga, tak měli mezi svými výrobky pouze 3 masturbátory OnaCup. Evidentně se však jim vede čím dál líp, když tak rozšířili svoje portfolio erotických pomůcek pro muže. Jen tak dál

Máte pravdu, Tenga se rozjela i mimo Japonsko a přináší dost zajímavé hračky i ve vyšší (luxusnější) třídě.

že bych si taky nějakou takovou hračku pořídil? jaké máte zkušenosti? co doporučite? 😛 díky za radu 🙂

a jakou hračku by sis tak představoval? :)) ono je to docela rozdíl pořídit to a chtít něco jiného 🙂 klidně poradím :))

Zdravím,

máme samozřejmě zkušenosti se všemi, ten žebříček jsem hlavně sestavoval já a to jen z pánských hraček, které jsem zkoušel (však jsme otestovali v redakci více jak 200 hraček). Z těch 5 pánských bych pro začátečníka doporučil Fleshlight Flight či Stamina/STU – jsou to klasická honítka, které napodobují zásun penisu do vagíny – takže jsou měkké, mají příjemnou strukturu uvnitř a STU je na vzhledu i realistická vagína. Stačí trochu lubrikantu, zavřené oči a nepoznáte rozdíl 🙂

Dobry den, uvažuju nad koupí tenga flip air lite, myslite, že je něco lepšího v této cenové kategorii (beru-li v potas i údržbu)?

Hezký den,

pokud berete v potaz údržbu, tak není. Pocitově je Flip Air Lite skvělá, ale poslední dobou mi lehce začaly vadit její zvuky – je na druhém konci uzavřená, takže vzduchu stlačovaný penisem uniká přes vstupní dírku a otravně zní. Velká honítka typu Fleshlight tím netrpí, protože jsou průchozí naskrz.

Dobrý aký lubrikant sa používa na umelé vagíny?

Dobrý den, převážně na vodní bázi aby nepoškodil jemný povrch – u silikonových by mohl být problém – vodních jsme testovali třeba Sasmar: https://www.lascivne.sk/eroticke-hracky-pomucky/klouze-ci-neklouze-test-lubrikacnich-gelu-sasmar/

Hodně solidní konkurence:) mám jen 3D (tedy model Zen, ale i tak super) a koukám po těch dalších… Snad se na mě ježíšek usměje a najdu nějakou doma pod stromečkem…

Díky za pár tipů na další hračku – cobru mám (teď už tedy tu novou druhou generaci) – fleslightky mě moc nebaví, na to mám ženu, takže osvěžující může být třeba ta s zelenámi ústy – verspaken.

Tu cobru můžu potvrdit – za ní se vyplatí utratit peníze:) je sice jiná než klasická honítka, ale když vám sedne, tak nebudete chtít měnit…

Spolupracujeme: