S malou prestávkou pokračujeme vo fotosprievodcovi erotickou bondážou. Zostávajú už len 2 postroje, ktoré sa treba „naučiť“ – pavučina a korytnačí pancier. Dnes vás naučíme web, ktorý je veľmi príjemný na pohľad.

Aké laná potrebujete na popruhy

Na tento postroj potrebujete 2 kusy lana rôznych dĺžok. Kratšie lano môže byť dlhé 2 metre a dlhšie minimálne 5 metrov. Na uviazanie pavúčej siete sme použili bondážne lano, ktoré sme už predtým testovali.

Ako vyrobiť pavučinu z bondage lana

  1. Kratšie lano preložte na polovicu a každých približne 10 cm urobte uzol – pozri fotografiu 1. Je dôležité, aby ho ponorka držala na hrudi.
  2. Dlhšie lano pretiahnite cez hornú slučku kratšieho lana – stále zostáva na hrudi ponorky. Dlhšie lano veďte oboma koncami okolo krku na chrbát. Ak držíte dlhé lano na chrbte (ako to robí ponorka na našich fotografiách), kratšie lano by malo zostať na hrudi.
  3. Začnite „tkať“ sieť okolo tela. Dlhý povraz zo zadnej strany prestrčte pod ramená a prevlečte ho cez ďalšiu slučku. Znovu ho veďte späť na zadnú stranu, kde ho prekročíme a pokračujeme k ďalšiemu kroku.
  4. Vráťte sa späť dopredu – tentoraz prechádzajte lanom pozdĺž bokov – malo by rámovať prsia zospodu. Tu podčiarknite ďalšou slučkou a vráťte sa späť na chrbát. Vždy odporúčame jednu slučku na jedno pretiahnutie – výsledný ornament vyzerá lepšie na tele.
  5. Ďalšie kroky sú rovnaké ako predchádzajúce – prekrížte lano zozadu cez očka, až kým žiadne nezostane. Nakoniec zviažte lano pevným uzlom na chrbte a je hotovo.

Bondážna pavučina na živom tele – foto-tutoriál

Pokračujte od prvej fotografie a prechádzajte medzi nimi pomocou šípok na klávesnici:

Čím viac uzlov urobíte na kratšom lane na hrudi, tým jemnejší (a pevnejší) bude vzor siete na tele ponorky. Toto lano nie je určené na znehybnenie ponorky (suba), ale skôr len na dekoratívne účely – z lana získate pekný „špic“. Lano, ktoré zostane po zauzlení postroja, môžete použiť napríklad na zviazanie zápästí, čo zvýši praktickosť tohto postroja. Potom máte krásne pripravenú ponorku, bezmocnú a pripravenú na akúkoľvek hru.

Nabudúce si dáme poslednú časť návodu Ako na BONDAGE s lanami. Toto bude náročnejší postroj podobný korytnačiemu postroju.

Ďalšie návody na bondage

Lascivne.sk nezodpovedá za zdravotné následky, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku nesprávnych postupov, nedodržania bezpečnostných pravidiel a iných externých vplyvov.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 2 názory

Zdravim, chci byt u BDSM jako muz dominantni, ale fascinuje me ,kdyz me partnerka pri vyvrcholeni v poloze „zezadu“ chytne poradne za koule. doporucite svazovani penisu aniz by to snizilo mou dominanci v sexu ?

Podvázání nemusí být vůbec na škodu – hlavně, ona bude „poslouchat“ tak, jak ji dokážete usměrnit – takže teoreticky i vy v růžových šatičkách byste ji měl umět pokořit a dostat do podřízené role.

Je to jen v psychice a chování k tomu druhému – k podvazování máme připravený 4 dílný foto-návod: https://www.lascivne.sk/navody/jak-spravne-podvazat-varlata-a-penis-navod-i/

uvítali by jsme s ženou další návody na svazování 🙂

Hezký den,
To by uvítalo více našich čtenářů, ale už nemáme „po ruce“ pěknou slečnu, se kterou bychom to nafotili. Proto žádné nové návody aktuálně nemáme.

Spolupracujeme: