Dnes pre vás máme prvý zaujímavý úväz, na ktorý sa budú tešiť predovšetkým prsia subiniek. Pekne orámované prsia nás nebudú stáť ani priveľa času. Po troche nácviku je úväz rýchlo na „svojom“ mieste.

Bondáž poprsia prakticky a jednoducho

Podprsenka z lana – textový návod

Potrebujete minimálne 6 metrov lana menšieho priemeru (cca 1 cm) a na užšie stiahnutie dve krátke šnúrky/čiernu pásku. Využili sme dlhšie lano z našej dvojrecenzie bondage povrazov a pásky na zväzovanie.

  1. Najprv začnite tak, že presne v polovici dlhého lana ho obtiahnete nad prsiami subinky, aby vám za jej chrbtom zostali dva rovnako dlhé konce. Na jej chrbte urobte uzol (pokiaľ možno ambulančný). Dávajte pozor na dostatočné stiahnutie slučky.
  2. Potom konce lán veďte pozdĺž bokov až dopredu. Tu urobte pod prsiami ďalší uzol. Orámcovali ste pekne prsia zhora aj zdola.
  3. Teraz potrebujete obe linky stiahnuť k sebe, aby prsia ešte viac vynikli. To urobíte tak, že voľné konce podvlečiete pod horným lanom a späť ich povediete k tomu spodnému. Tam urobíte rovnaké podvlečenie.
  4. Stiahnite potom obe laná k sebe zatiahnutím. Tým docielite dostatočné stiahnutie/podviazanie pŕs a vytvoríte obrys podprsenky.
  5. Ďalej musíte viesť konce lana okolo krku až na chrbát k prvému uzlu z bodu 2. Tu lano pritiahnite k tomuto uzlu.
  6. Pokiaľ sa vám stiahnutie pŕs zdá málo, môžete ho zintenzívniť tým, že stiahnete k sebe horné a dolné lano, ktoré na oboch koncoch obkresľuje prsia. Tým dosiahnete ešte silnejšie stiahnutie.
  7. Späť s lanami z chrbta cez ramená, a teraz pozor. Lano od pravého ramena podvlečte v najvyššom bode horného lana nad ľavým prsníkom. Lano po podvlečení povediete cez ľavé rameno na chrbát. Rovnakým postupom urobíte aj presun druhého lana až na chrbát.
  8. Týmto krokom nám vznikol jednoduchý obrys pentagramu. Laná na chrbte pevne stiahneme a zauzlíme na prvotnom uzle z bodu 2.

Podprsenka z bondage lana – 18+ foto-návod

Postupujte od prvej fotky a posúvajte sa medzi nimi šípkami na klávesnici:

Ako najlepšie zviazať a čím?

Na úväz vám stačí 6 metrov lana – pokiaľ ho budete mať viac, môžete sa so subinkou trochu pohrať. Oba voľné konce jej veďte na chrbte cez ryhu medzi polkami, až dopredu medzi nohy.

Tu po jednom lane vždy pozdĺž bedier, ďalej cez boky a znovu na chrbát. Teraz máte voľné konce v úrovni zápästí (pokiaľ ich subinka má za chrbtom). Stačí jednoduchá slučka a okrem pŕs má zviazané aj ruky. A je maximálne vo vašej moci. A tým náš návod, ako zviazať partnerku, končí.

Prsia (a predovšetkým bradavky) sú pri tomto úväze naliatejšie a omnoho citlivejšie. Môžete subinku ešte trochu potrápiť prísavkami na bradavky (recenzie tu: Podtlakové prísavky na bradavky), alebo štipčekmi (recenzie tu: Recenzie BDSM propriet).

Viac bondáž úväzov v návodoch

Ďalšie aj predchádzajúce diely:

Redakcia Lascívne.sk nezodpovedá za prípadné zdravotné následky, ktoré môžu vzniknúť nesprávnym postupom, nedodržaním bezpečnostných pravidiel a iných externalít.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 1 názor

Dobrý deň, ako dosiahnem stiahnutie v bode 6. (Ak sa vám zdá, že stiahnutie pŕs nie je dostatočné, môžete ho zintenzívniť stiahnutím horných a dolných povrazov, ktoré obkresľujú prsia po stranách. Tým sa dosiahne ešte silnejšia kontrakcia.)

Dobrý deň,

na bokoch sme to dosiahli pomocou malej čiernej lepiacej pásky, ktorá utiahla laná, takže prsia boli silnejšie pritlačené. Prípadne môžete použiť slabšie lano – to však bude tlačiť na boky, preto sme sa rozhodli pre mäkkú a slabú bondage pásku.

Spolupracujeme: