Ak vás láka zakázané ovocie, či veci, ktoré sú tabu, tak análny sex je pre vás ako stvorený. Širokou spoločnosťou býva táto praktika odsudzovaná a odstrkovaná na „sexuálnu perifériu“, kde zásun do zadočku robia len gayovia. Zvláštne na tom je to, že ľudia odsudzujú niečo, čo nikdy nevyskúšali – v našich končinách sa s podobným pokrytectvom stretnem celkom často – škoda.

Dosť zbytočných slov, zamerajme sa na obsah nadpisu článku – ako roztiahnuť zadoček.

Skôr, ako s tým vôbec začnete, musíte si uvedomiť, že zadoček / análik nie je prispôsobený na prenikanie penisu či hračiek. Anus sa vám svojimi svalmi doslova bráni – pravdepodobne si to nepraje. Musíte teda tento odpor prekonať (pomaly!) a uvoľniť zadoček.

Uvoľniť zadoček je možné v jedinom prípade – keď je aj celé telo uvoľnené. Na tomto bode veľa párov vyhorelo, pretože sa nedokázali uvoľniť a zadoček bol stiahnutý a neprístupný. Pokiaľ má vaša partnerka odpor k tejto praktike, alebo ju z akéhokoľvek dôvodu nechce vyskúšať, tak ju rozhodne nenúťte. Možno sa raz sama „prihlási“ o tieto radovánky.

Ak však máte doma priateľku, ktorá rada experimentuje a análny sex v jej vyskúšaných praktikách ešte nie je, tak máte napoly vyhraté.

Bez prípravy to nepôjde

Čo potrebujete na rozťahovanie zadočka?

  1. Povoľnú partnerku.
  2. Veľa lubrikantu (naozaj veľa!).
  3. Buď niekoľko menších gélových díld (rôzne veľkých) alebo prsty (bez prsteňov, s ostrihanými a opilníkovanými nechtami, prípadne v rukavici).
  4. Dostatok času a pokojnú miestnosť.

Prvé 3 body sú celkom pochopiteľné, ale čo ten štvrtý? Musíte si uvedomiť, že slečna potrebuje na uvoľnenie tela i zadočka určitý pokoj. Neskúšajte jej rozťahovať zadoček v zime v lese, alebo u vás doma, kde je riziko, že za 15 minút prídu rodičia. Nájdite si pokojné miestečko, kde vás nebude nikto rušiť a vy sa budete môcť venovať svojim hrám.

Pred samotným začiatkom prípravy na análik vám odporúčam sa uvoľniť. Masážou celého tela, sexom, masturbáciou – to už nechám na vás. Je celkom jasné, že ženské telo je po orgazme uvoľnené a vláčne, takže rozťahovaniu zadočku už nič nebráni.

1. Začíname uvoľňovať

Takže partnerka by si mala ľahnúť pohodlne na bruško, ruky pozdĺž tela a pod podbrušok jej vložte malý vankúšik – zadoček bude lepšie prístupný. Na prst, malé dildo alebo vibrátor (prípadne análne guličky/reťaz) naneste lubrikant (na análny sex odporúčam silikónový, ktorý dlhšie vydrží a má lepšiu klzkosť).

Aj do okolia otvoru naneste väčšie množstvo gélu. Potom začnite ľahko krúžiť prstom/diIdom okolo análiku, aby ste jemne rozotreli gél a hlavne trochu uvoľnili svaly. Nami používané dildo:

2. Najprv malý rozmer

Potom pomaly vkĺznite do análiku a zase sa vráťte – na prvýkrát sa rozhodne nesnažte o nejaké prenikanie do neznámych hlbín. Práve naopak – čím menej, tým lepšie. Pomaly prenikajte do zadočku a nikam sa neponáhľajte – nechajte partnerku zvyknúť si na nezvyklý tlak, ktorý iste cíti v zadočku (pre niekoho to môže byť nepríjemné).

3. Väčší a väčší…

Po pár minútach pomalého a plytkého prenikania môžete prejsť na vyšší kaliber – väčšie dildo alebo dva prsty. Nesnažte sa však o násilnosti – uvidíte sami, či je zadoček priateľky pripravený na takú „návštevu“. Preto postupujte naozaj pomaly a opatrne – nesmie sa stať, aby prenikanie bolelo.

Vaša slečna by sa mohla psychicky „zaseknúť“ a s análnymi radovánkami by bol nadobro koniec. Takže opatrne a pomaly naďalej rozťahujte zadoček – nezabudnite ani na ďalší lubrikant. Zadoček totiž nemá prirodzenú schopnosť tvoriť „klzký sekrét“ ako vagínka, takže musíte lubrikovať a lubrikovať. Nami používané dildo:

4. Len na 3 prsty

Ak je už zadoček partnerky mierne uvoľnený, môžete postúpiť zase o stupienok ďalej – väčšie dildo alebo 3 prsty. Znovu veľa lubrikantu a pomalé prenikanie (stále plytké, alebo ak si myslíte, že slečna už je uvoľnená, tak do hĺbky). Pri prenikaní môžete slečnu ľahko uvoľniť napríklad hladením po tele, či prstovaním – prestane sa tak sústrediť na zadoček a vám sa uľahčí práca. Nami používané dildo:

5. Už ste vnútri

Ak ste prešli predchádzajúcimi 4 krokmi, tak by vaša slečna mala byť dostatočne uvoľnená, rovnako ako jej zadoček. Znovu naneste dostatok lubrikantu, ale tentokrát na zadoček nepoužite prsty, ani dildo, ale svoj penis. Ľahko ho priložte na nalubrikovaný zadoček a mierne zatlačte – ak ste bez problémov vkĺzli, máte vyhraté.

Teraz však nezačnite nadšene a zbesilo prirážať až nadoraz, znovu musíte pomaly a plytko – nechajte slečnu si na vás zvyknúť. Predsa len je neobvyklý pocit cítiť vás v zadočku, a nie vo vagíne.

6. Nebojte sa hĺbky

Keď si slečna aj jej zadoček zvykli na vašu prítomnosť, skúste pomaly preniknúť do hĺbky. Pokiaľ slečna neprotestuje, tak už môžete ďalej šantiť, ako sa vám bude obom páčiť. Ale majte na pamäti, že zadoček nie je uspôsobený na prenikanie a je ľahko zraniteľný. Preto sa neponáhľajte a veľa lubrikujte.

Pomôžte si análnou hračkou