Milujem partnerské hračky, teda keď sú dobré (a našťastie väčšinou dobré sú :)). Nech už ste si totiž akokoľvek istí, že ste so svojou polovičkou naladení na rovnakú vlnu, tieto hračky vás proste posunú na vyšší level.

Nie je tajomstvo, že moji najobľúbenejší „pomocníci“ v tejto kategórii sú We-vibe 4 a Share od Fun Factory, takže keď sa na trhu objavil vrniaci variant Sharu, bolo jasné, že ho NUTNE potrebujem mať. A nebola by som to ja, keby som si obidva kúsky medzi sebou neporovnala 😀

Video z rozbaľovania:

Share x Sharevibe

Už na prvý pohľad je jasné, že vibrujúca patrónka (k tej sa dostaneme neskôr) nie je jediná inovácia, ktorou Sharevibe prešiel. Oproti svojmu nevibrujúcemu bračekovi je jeho falická časť podstatne užšia a dokonalo hladká – bez akýchkoľvek výstupkov. Na jednej strane je to celkom škoda, pretože práve tieto výstupky ma bavili. Na druhej strane, vďaka tomuto novému tvaru ide Sharevibe omnoho ľahšie zasunúť. To oceníte predovšetkým pri análnom sexe.

Zúženia sa dostalo aj druhému koncu, čo je za mňa veľmi rozumný krok. Konečne sa nemusím báť, či sa do mňa ten nezbedník dostane a ako veľmi to bude bolieť 🙂 Teraz stačí malá kvapka lubrikantu (alebo ma trochu rozvášniť – čo je vždy lepšia možnosť) a je v pohode vnútri.

Sľubovaná patrónka

Inak najvýraznejší rozdiel medzi týmito kúskami sú samozrejme tie vibrácie. Patrónka je pomerne veľká, takže sa s ňou veľmi dobre manipuluje (zastrčenie a vybratie zo strap-onu). Je to síce taká hlúposť, nad ktorou príliš nepremýšľate, ale fakt, že patrónku môžete použiť aj mimo strap-on, je príjemné zistenie. A hneď si s ňou môžete spríjemniť sex – parádne dráždi intímne partie, keď partner priráža zozadu alebo pri klasickejších polohách (koníček aj misionár), keď si ju vložíte medzi seba.

A môj tip? Zviažte partnera (ideálne mu zaviažte aj oči) a prechádzajte patrónkou po jeho tele… samozrejme sa najviac zamerajte na erotogénne zóny. Patrónka skvelo padne do ruky a vďaka svojej veľkosti sa dostane všade… a všade nás tiež pekne rozdráždi 🙂

Keď sa hráte, musíte dobíjať

Patrónka sa dobíja magnetickou nabíjačkou, na ktorú sme u FUN FACTORY zvyknutí. Je obojstranná, takže je jedno, ako patrónku napojíte. Neviem ako vy, ale ja neznášam nabíjačky, ktoré sa dajú napojiť len jedným smerom – je to také nedomyslené 🙂

Trocha techniky, alebo ako sa to vlastne ovláda

Ovládanie je fakt jednoduché a intuitívne. Zvládne to naozaj každý. Na čiernej patrónke je totiž jediné červené tlačidlo, ktoré všetko ovláda. Dlhým pridržaním vibrácie zapnete a vypnete, rýchlymi stlačeniami prepnete vibrácie. Je to jednoduché a intuitívne… Ovládaniu sa nedá vôbec nič vytknúť.

Tvar, veľkosť, a tak ďalej…

Tvarovo je Sharevibe podobný písmenku „J“ – to je oproti nevibrujúcej verzii tiež malá zmena (klasický Share napodobňuje písmeno „L“). Túto zmenu spôsobila väčšia vrstva silikónu medzi obomi časťami. Chápem, že je to kvôli patróne, ale strap-on tým pre mňa stratil  (dobre – obmedzil, ale za mňa je to dosť podobné) jednu veľmi dôležitú funkciu – keď som prirážala u klasického Shareu, príjemne sa rozvlnil a dráždil klitoris, bolo to úplne prirodzené a ja som mala skoro pocit, že je mojou súčasťou. Sharevibe klitoris síce tiež dráždi, ale nie je to taký intenzívny pocit.

Na druhej strane Sharevibe má vibrujúcu patrónu, ktorá celý silikónový kúsok parádne rozhýbe a vy prežijete pocit slasti, ktorý ste ešte nezažili. Vrní to vo vás, zároveň sa to vlní prirodzeným pohybom z prírazov, a ešte to dráždi klitoris. To je kombinácia, ktorá ma zakaždým dostane do kolien. A keď si k tomu pripočítate možnosť dať svojmu partnerovi/partnerke pekne do tela… tu sa nie je o čom baviť, to proste chcete 😀

Pár čísel

Dĺžka

  • Dlhšia časť: 22 cm
  • Kratšia časť: 11,5 cm

Šírka

  • Dlhšia časť: 3,4 cm
  • Kratšia časť: 3,8 cm

Sharevibe je vyrobený z lekárskeho silikónu, čo zaisťuje jeho zdravotnú nezávadnosť a tiež vodotesnosť (samozrejme, bez patrónky), takže je ideálny aj na kúpeľňové radovánky 😀

Za mňa je silikón najlepší materiál, z ktorého sa hračky dajú vyrábať. Alé má aj určité slabiny – chytá na seba drobné čiastočky prachu a musíte si dať pozor na lubrikanty. Každopádne na tieto maličkosti zabudnete hneď, ako sa ho dotknete – je krásne zamatovo hladký a do ruky tak akurát 🙂

Keby som si mala vybrať medzi pôvodnou verziou Share a Sharevibe, chcela by som obidve 😀 Ale keby som si naozaj musela vybrať, zvolila by som Sharevibe. Je síce pravda, že keď prirážam, nie je až tak dráždený klitoris (čo po predošlých skúsenostiach so Sharom bolo vážne sklamanie), ale vibrácie, ktoré mnou vďaka patrónke prechádzajú, mi toto sklamanie úplne vynahrádzajú. Navyše Sharevibe môžete používať s patrónkou aj bez nej – záleží potom už len na vás, na čo máte chuť.

Klady

  • Lekársky silikón

  • Silné vibrácie

  • Slastné prežitky:)

Zápory

  • Slabšie dráždenie klitorisu pri prirážaní

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 2 názory

chci se zeptat nedavno jsem poznal ze jsem sub a nez by jsme sel k nejake domina tak jsem videl ze velmi oblibena praktika je strap on atd ale nez pujdu k domine tak jak mam zacit abych vedel jestli jsem na to a nechci utracet tisice za hracky ktere pak nebudu pouzivat

Z pozice submisiva byste „správně“ měl přijmout cokoliv, co si pro vás připraví a ne to co, se vám líbí – pro rekreační užívání se můžete domluvit mimo běžné lekce… Zkuste se ale dráždit prstem v prezervativu – stačí trochu lubrikantu a už jste v sobě… uvidíte, jestli se vám to líbí. Ale stále platí první věta.

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda si lze tento strapon zavést do zadečku (u muže) a pak s jeho pomocí partnerce dráždit obě dírky zároveň. Něco jako při sandwichy,ale bez nutnosti pustit do ní jiného chlapa. 🙂 Nepřekážel by při tom onen zmíněný výstupek na dráždění klitorisu?? Případně jaké jiné dildo by k tomu bylo vhodné,máte-li s tímto zkušenost?? Myslím,že toto použití by pro oba mohlo být velmi vzrušující. Bohužel,zatím jen teoreticky. Děkuji za odpověď a případnou radu. S.

Zdravím, zrovna tenhle je docela macek, takže dostat ho do sebe tou silnější částí by byl docela náročný úkol – ale to záleží na vašem uvolnění a tréninku. Upřímně takhle obráceně jsme to nezkoušeli právě kvůl velikosti té patky, osobně si myslím, že ten výstupek by byl naopak pozitivním doplňkem kvůli dráždění hráze/perinea (oblast mezi anusem a varlaty – velmi citlivá). Pokud byste překonal tu velikost, nemělo by to být problém dráždit dvojmo partnerku, ale slouží na to lepší kousky.

Jsou to připínací dilda nad penis (takže máte svoje a nad/pod ním ještě druhé) – mrkněte se sem https://www.lascivne.sk/strap-ony jsou to dilda s přídomkem „stimulace vaginální i anální najednou“. Případně pro vaše atypické hrátky by šlo použít běžnější dvojité dildo. Určené bylo primárně pro lesbičky, které díky němu mohly při dvojím zavedení přirážet k sobě klínem/zadečky. Tam ale narazíte na to, že tvarově je dildo rovné (ač pružné), takže při přirážení byste si ho musel držet pro správný úhel. Ideální úhel mají právě vkládací dilda typu Share.

Snad jsem pomohl 🙂

Spolupracujeme: