Jedine to správne používanie prstov dokáže s dámskym prirodzením úplné divy. Mnohonásobne predĺži prežitok z predohry aj konečného aktu.

Ako dráždiť ženu a dopriať jej orgazmus

Nasledujúce rady berte skôr ako odporučenie, každá žena je iná a preto každej vašej milej sa budú páčiť iné dotyky. Niektorej intenzívne a rýchle, inej zase jemné a pomalé. Pred akoukoľvek praktikou spojenou s prstami je dôležité, aby vaša partnerka bola dostatočne vzrušená (ak nebude jej vagína dostatočne zvlhčená, môžu byť pre ňu dotyky vašich prstov nepríjemné až bolestivé). Ako dráždiť ženu, si ukážeme na jednotlivých krokoch.

Na klitoris máme to pravé… trenie = NÁVOD

Nejvzrušivejším miestom na tele ženy je klitoris.

  • Na prsty si naneste malé množstvo lubrikačného gélu.
  • Pomocou krúživých pohybov jemne stimulujte partnerkin klitoris.
  • Začínajte pomaly a s narastajúcim vzrušením môžete postupne zrýchľovať.
  • Po očku môžete pozorovať jej reakcie na zmenu rýchlosti alebo intenzity.

Osvedčenou možnosťou dráždenia klitorisu je trenie. Na prsty si zase dáte malé množstvo lubrikačného gélu, uchopíte klitoris z oboch strán a jemne ho triete.

Náuka o hodinách sa vypláca

Zvláštnym spôsobom stimulácie vagíny je tzv. náuka o hodinách.

  • Aj tu použite lubrikačný gél.
  • Nahmatajte si vchod do vagíny a skúste si predstaviť, že hneď pod klitorisom je namaľovaná pomyselná dvanástka (ako na klasických hodinách).
  • Svoj prst zaveďte približne 1 cm hlboko a pomyselnú dvanástku vašej priateľky zľahka hlaďte, masírujte, dráždite alebo šteklite.
  • Po pár minútach prejdite o trochu doprava, ako keby ste prešli k číslu 1, potom pokračujte na 2 atď, kým neprídete znovu na 12.
  • Celé kolo hodín môžete opakovať aj niekoľkokrát.
  • Jednotlivé prechody medzi číslam by nemali trvať dlhšie než 2 minúty, samotná masáž by sa potom mohla stať bolestivou.

Ak patríte medzi majiteľov dlhých prstov, rozhodne do vagíny nezavádzajte prsty celé. Pre vašu partnerku by to mohlo byť aj bolestivé.

Orálna metóda je taktiež účinná

Ak chcete pre svoju partnerku intenzívnejšiu metódu, skúste jej dráždiť klitoris ústami. Za pomoci jazyka veľmi rýchlo dosiahnete u partnerky maximálne vzrušenie. Jazykom môžete po klitorise jemne alebo aj intenzívnejšie krúžiť a rôzne pri tom meniť smer jazyka.

Môžete si pomôcť aj hračkou

Klitoris nemusíte trápiť len prstíkmi či pusou, ale môžete si (napríklad keď vás už oboje bolí od náruživej partnerky) pomôcť nejakou šikovnou hračkou. Ideálne je použiť hračky typu vibrátor na klitoris alebo nové drážditká typu Womanizer či Satisfyer. Všetky tieto hračky skvelo padnú na to klitoris a orgazmus na seba nenechá dlho čakať. 🙂

Aké máte svoje najosvedčenejšie spôsoby dráždenia svojej partnerky? Viete to lepšie než my? Pochváľte sa v komentároch.