Snáď na nič som sa netešil tak veľmi ako na strap-on. Predstava, že si ma „dáva“ že a, je pre mňa šialene vzrušujúca, a teraz sme ju s partnerkou mohli zrealizovať. Pravda, tento strap-on je trošku väčší, než by som na prvýkrát chcel skúsiť, ale nič, čo by príprava nezvládla.

Aké je balenie a spracovanie straponu zo silikónu?

O balení sa dá povedať, že je bežné, avšak nie diskrétne. Na krabici je žena, ktorá má penis pripnutý. Nie je to teda nič, čo by ste postavili na poličku a kochali sa tým. Svoju funkciu ale splní. Krabica obsahuje ružový penis, postroj na uchytenie/nosenie a veľmi zjednodušenú masku na oči pre vizuálnu depriváciu.

Samotný penis je nepríliš realistický. Kto má rád na dilde žaluď a žily, tu sa radovať nebude. Dildo sa dá použiť ako s postrojom, tak samostatne. Je zakončené prísavkou, takže sa dáma, alebo muž, môžu zahrať aj osamote.

Dildo samotné nijako nezapácha, je hladučké a príjemné na dotyk. Je celkom ohybné, takže zranenie nehrozí. Veľmi príjemné, avšak neskôr nepraktické sú výstupky, akési vlnky na hornej strane dilda. Tie síce úžasne pôsobia pri sexe, ale zachytáva sa v nich nečistota. :-/

Postroj nie je veľmi pevný. Myslím, že pri drsnejšom zaobchádzaní toho moc nevydrží, ale nám zatiaľ stačí. Manipulácia je jednoduchá a dotiahnutie na mieru bokov taktiež. Dildo v ňom drží dobre, nevypadáva.

Použitie pripináku v akcii

Nie je to žiadny malý kúsok, takže to chce prípravu – nám sa osvedčili análne korále, kolíček s guľôčkou vo vnútri a potom samozrejme prsty. A veľa gélu,

Odporúčam sa pred použitím vyčistiť análnou sprchou, pretože vlnky na hornej strane dilda majú tendenciu zachytávať nečistoty. My sme mali na dilde kondóm.

Strap-on v aktívnej role muža sme vyskúšali tiež. Mal som ho pripnutý ja a mohol tak partnerke súložiť obe dierky zároveň. Pre ňu slasť, ale pre mňa nie príliš pohodlné vďaka stredovému popruhu, ktorý vedie medzi nohami.

Suma sumárum

Super hračka! Odporúčam všetkým, ktorí netrpia stereotypmi o análnom sexe. Je to príjemný kúsok a v mojej spálni nezaháľa. Rozhodne to nie je posledný taký kus, ale nabudúce pôjdem radšej do niečoho realistickejšieho.

Klady

  • Mäkkosť

  • Nezapácha

  • Hladký povrch

  • Viac možností použitia

Zápory

  • Vlnky na dilde

  • Postroj

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:

DO OBCHODU