Pre milovníkov trochu kreatívnejšej zábavy v spálni je vždy zaujímavé, keď sú hračky kombinované do jednej. Šetrí to priestor a aj v priebehu zábavy nemusíte behať po niečo, čo ste si zabudli, pretože to už máte pri sebe.

Čierny panter

Bück Dich dildo je presne také. Jedná sa o kombinátu klasického dilda a plácačky. Je vyrobený z veľmi príjemného lekárskeho silikónu v černej farbe. Preto je potrebné používať iba lubrikanty na vodnej báze.

Vďaka absencii akejkoľvek elektroniky, si môžete vziať hračku so sebou aj do vane. Dildo je celkom ohybné a na zvýšenie dráždenia vybavené výstupkami. Plácačka je z jednej strany tvorená hladkou a z druhej strany drsnejšou textúrou.

Rozmery

  • Celková dĺžka: 31,5 cm
  • Dĺžka dilda: 12,5 cm
  • Šírka dilda: 2 – 4,5 cm
  • Dĺžka plácačky: 14 cm
  • Šírka plácačky: 13 cmVáha: 413 g

Všetko v jednom balení

Dildo je veľmi vzrušujúcou časťou hračky. Nie je nijak extrémne veľké alebo decentne malé a výstupky príjemne dráždia. Je možné ho použiť i análne. Trošku je komplikované si s touto hračkou hrať sama. Je dosť ťažká, takže sa môže v niektorých polohách stáť, že bude vypadávať a mne chrbte zas prekáža umiestnenie plácačky, ktorá mi tiež sťažuje uchopenie hračky. Samotná plácačka je určená na jemné až stredné výprasky.

Zistite, koľko stojí Bück Dich Dildo
ZISTIŤ CENU

Hladká strana je jemnejšia, šetrnejšia ku pokožke, zatiaľ čo druhú zdrsnenú stranu určite pocítite na zadočku intenzívnejšie. Myslím, že táto hračka je niečo, čo si užije i žena, ktorá sa normálne nezaujíma o BDSM. Trochu mi vadí, že čierna farba v kombinácií s lekárskym silikónom dosť priťahuja zvýrazňuje chĺpky a nedostatok obalu na uskladnenie.

Vlastnej iniciatíve…

Celkovo sa mi hračka až prekvapivo páčila. Nie je to práve najlepšia voľba, keď na hranie nemáte dosť času.

Pokiaľ ale nemáte chuť ju použiť k jej primárnemu účelu, môžete ako môj manžel s ňou napríklad skúšať hrať ping – pong. Prípadne ju inak alternatívne využiť.

Klady

Zápory

2v1 Váha
Vode odolnosť Horšie uchopenie pri použití dilda
Vrúbky Chytá sa na neho prach
Chýba obal na uloženie
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: