Dnes mám pre vás recenziu na trochu netradičnú hračku. No… netradičnú. Záleží, ako sa to vezme. Doposiaľ som bola zvyknutá na erotické pomôcky, ktoré uspokoja len jedného z páru (potešenie z toho, že partnerovi robíte dobre, nepočítam).A v tomto smere je pre mňa Share od FUN FACTORY veľmi inovatívny a nápaditý.

Pripínacie dildo, ktoré sa nepripína?

FUN FACTORY je značka, ktorá je nositeľom kvality, nápadov a zaujímavého dizajnu. A dildo Share im do tohto konceptu skvelo zapadá. Je navrhnuté tak, aby prinieslo uspokojenie obom milencom (preto názov SHARE – zdieľať, takže zdieľané potešenie… alebo zdieľaná hračka, môžete si vybrať, aký význam sa vám hodí viac :D).

Vkladacie dildo (alternatíva ku klasickému pripínaciemu dildu) má tvar písmena „L“. Jeden koniec je dlhší a užší – pomerne verne napodobňuje falus, druhý koniec je naopak kratší, ale podstatne širší. Táto časť sa zavádza do pošvy a vďaka svojmu zahnutému tvaru by mala stimulovať bod G.

Schválne používam podmieňovací spôsob, pretože pokiaľ je váš bod G schovaný tak dobre, ako ten môj, tak vám ani zahnutý koniec nepomôže. Samozrejme to neznamená, že sa budete nudiť. Mať v sebe zavedené desaťcentimetrové dildo s priemerom 4 cm je tiež príjemný zážitok. Keď k tomu pridáte fakt, že sa vo vás pohne zakaždým, keď pohnete s falickou časťou, je to veľmi príjemný zážitok.

Pár čísel:

  • Celková dĺžka – 33,5 cm
  • Dlhšia časť – úžitková dĺžka – 16 cm
  • Priemer – 3,5 až 5 cm
  • Kratšia časť – úžitková dĺžka – 10 cm
  • Priemer – 4 cm

Veľkosť je ale zároveň tak trochu aj nevýhoda. Byť vyplnená niečím, čo má 4 cm, je fajn, ale horšie je to do seba dostať. Ale Sharu by som krivdila, keby som toto nazvala problémom. Stačí sa uvoľniť, prípadne sa vydráždiť prstíkmi (ja osobne dávam prednosť priateľovým prstíkom) alebo použiť trochu lubrikačného gélu. A dildo je vo vás.

Share je hračka navrhnutá pre dvoch. Je vhodná pre lesbické páry (ak slečnám nevadia falické tvary) alebo ho môžete využiť so svojim partnerom pri análnych radovánkach. Je to len na vás, vy ste tá osoba, ktorá prebrala hlavnú rolu. Tak smelo do toho.

Či už si vyberiete vaginálny, alebo análny sex, ani vy nebudete ochudobnená o slastné pocity. Pri každom vašom príraze sa menšia časť dilda vo vás zachveje. Čím rýchlejšie budete prirážať, tým rýchlejšie budú „vibrácie“ vo vás (vibrácie asi nie je to najvhodnejšie slovo, pretože Share patrí medzi nevibrujúce hračky, ale neviem, ako inak by som to mala popísať, aby som vám ten prežitok priblížila… ale je to dosť dráždivý a vzrušujúci pocit).

Aj bez vibrácií vás uspokojí – oboch

Dildo môžete použiť, aj keď ste sama a máte chuť sa hrať (alebo sa váš partner chce hrať s vami). Síce nevibruje, ale je pomerne vernou napodobeninou pánskeho prirodzenia. Menšia časť perfektne zapadá do ruky, a vy tak môžete ľahko pohybovať celým dildom, ktoré vám zaručene prinesie intenzívnu rozkoš. A ak by vám to nestačilo, dildo si môžete nahriať alebo ochladiť vodou.

„Pripínacie dildo“ je dostupné v troch farbách (čierna, svetloružová a fialová) a troch veľkostiach (ja mám strednú). Menší kúsok je vhodný pre začiatočníkov, ale podľa mňa je zbytočne malý – naučíte sa uvoľňovať a zrazu je zbytočný. Stredná veľkosť je podľa mňa ideálna. Tá najväčšia má navyše výrazné výstupky – s ním musí byť análny sex poriadne náročný.

Share od Fun Factory je vyrobený z lekárskeho silikónu. Tento materiál je mäkký, na dotyk veľmi príjemný a hlavne hypoalergénny, takže sa nemusíte obávať, ak máte citlivejšiu pokožku. Ďalšia výhoda je jednoduchá údržba. Stačí omyť horúcou vodou a mydlom, pre istotu by som použila ešte dezinfekčný prostriedok.

Stručne o recenzii

Erotická pomôcka: Strap on dildo Fun Factory Share baby rose
Recenziu napísala: Alenka D.
Testované: od 1. novembra do 12. decembra.
Výsledok: Skvelá hračka (nielen pre homosexuálne páry) – užijú si ju aj zvedavejší muži.
Používanie hračky: Skvelo drží v útrobách nositeľky (toho som sa najviac bála), tvar je príjemný a stredná veľkosť je vhodná pre pokročilejších v análnom sexe (myslené pre mužov). Lesbičky z nášho okolia majú rovnaký a nevedia si ho vynachváliť.
Moje hodnotenie: 5 z 5 (odporúčam)

Ako sa píše v manuále Share: SHARE je hračka pre sebavedomé ženy, ktoré vedia, po čom túžia…rozkoš dávať i prijímať! S tým sa skrátka nedá nesúhlasiť. Ale myslím si, že aj tie menej sebavedomé by mohli prísť na chuť tejto hračke, pretože tie zážitky zato naozaj stoja.

Klady

  • Stimulácia dvoch partnerov zároveň (ženy a ženy alebo ženy a muža)

  • Lekársky silikón

  • Ľahké čistenie

Zápory

  • Nie je to hračka pre každého

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:

DO OBCHODU