Womanizer – ​hračka, ktorá v ľuďoch vzbudzuje hromadu emócií.​Sľubuje silný orgazmus, ktorý ženy dosiahnu za veľmi krátku chvíľu. Je to jedinečná hračka na trhu, ktorá ​nasáva klitoris a stimuluje ho pomocou pulzných tlakových vĺn​(takže vibrácie nečakajte)… Ale tá cena!

Musím sa priznať, že aj mňa v prvom okamihu odradila. Ale stále som si hovorila: „Dopekla, tú hračku fakt chcem!“. A po dlhom rozhodovaní som sa rozhodla si ho kúpiť. Potom som narazila na ďalší problém – vzhľad. Ani jeden sa mi nepáčil.

Divoké vzory nečakajte – Womanizer video

Našťastie pre mňa sa na trhu objavil nový, do ruky lepšie padnúci, Womanizer PRO. Ten je dostať v 4 decentných a jednom leoparďom vzore (napodiv, aj ten sa mi celkom páčil). Na prvý pohľad som sa zamilovala a l​evanduľový Womanizer Pro bol môj.​.

Womanizer v recenzii / teste

Síce vám bola prisľúbená recenzia klasického womanizeru, ale najnovšia generácia PRO mi pripadá ako zaujímavejší variant 🙂 Oproti prvej verzii je Pro t​ichší ​(čo ocení veľa žien), ľ​ahší, ale hlavne je výkonnejší a ponúka 8 stupňov intenzity​(pôvodná verzia mala len 5 stupňov).

Tvarom všetko začína

Musím sa priznať, že tvar nového womanizeru ma najprv príliš nenadchol. Z obrázku som mala pocit, že ide o mohutnú hračku, ale našťastie to tak nie je. Milo ma prekvapilo, že mi sedí do ruky (mám dosť malé ruky a väčšina vecí je pre mňa veľká) a aj váhovo mi vyhovoval. Na dotyk je taktiež veľmi príjemný – pripomenulo mi to povrch Lelo Elise 2, toho som sa tiež nemohla nabažiť. 🙂 Rozdiel je v tom, že povrch Womanizeru bol vyrobený z tvrdého ABS plastu.

Stačia 3 tlačidlá

Ovládanie Womanizeru Pro je veľmi jednoduché.​Sú tam len 3 popísané tlačidlá. Pomerne dominantný zbrúsený kameň Swarovski, ktorý slúži na zapnutie a vypnutie prístroja, a oválne tlačidlá plus a mínus – tými sa ovláda intenzita. A práve tlačidlá sa mi zdali tak trochu nedomyslené . “Diamant” je zbrúsený do ihlanovitého tvaru (s plochým vrškom) a pri stlačení nepríjemne pichá do prstu.

Pár čísel:

 • Max. hluk – 42 dB
 • Rozmery – 12,5 x 6,2 cm
 • Váha – 128 g

Veľmi ma sklamalo ovládanie intenzity. Ak chcete pridať alebo ubrať intenzitu, musíte tlačidlo zakaždým stlačiť. Pritom skoro necítite, že niečo stláčate. Na druhej strane si na ovládanie pomerne rýchlo zvyknete (keby som si po prvom použití nezapísala, čo mi vadilo, ani by som o tom nevedela ). :-).

 

Po zapnutí začne Womanizer s​vietiť na červeno a vrnieť.​Vrnenie je trochu hlasnejšie, ale nie je to úplne rušivý element, pretože hlučnosť sa zníži vo chvíli, keď zobáčik priložíte ku klitorisu. A tiež verím, že pri používaní budú mnohé ženy omnoho hlasnejšie. 🙂

Zobáčkem k orgasmu

Zobáček Womanizeru je tiež vyrobený z ABS plastu, ale je pokrytý silikónovou násadkou. Balenie obsahuje ​menšiu a väčšiu násadku​(prípadne sa dajú aj samostatne dokúpiť). Mne osobne vyhovovala tá menšia – lepšie mi padne na klitoris, takže ho lepšie stimuluje. Zobáčik so silikónovou násadkou priložíte ku klitorisu a potom začne jazda!

Úprimne, ja som si zatiaľ trúfla len na tú najnižšiu intenzitu (a to ich je 8!!). Vyššie stupne boli pre mňa taký šok, že mi neboli úplne príjemné. Každopádne aj s tou najnižšou intenzitou som mala prvý orgazmus do jednej minúty​… A potom ďalší. 🙂

Prežitok s Womanizerom je zvláštny​ – nie je tam žiadna “predohra”, ktorá vás na orgazmus pripraví. Len ho zapnete a takmer okamžite cítite, že máte orgazmus. Aj po jeho použití budete mať veľmi citlivý klitoris (tým, ako ho zobáčik nasával), čo môžete využiť ​pri ďalšom hraní s Womanizerom alebo s partnerom,​aby toľko nežiarlil. 🙂

Čo nájdete v balení?

V krabici nájdete svoj Womanizer Pro, saténové vrecúško (krabička, ktorá bola v prvom vydaní, sa mi páčila viac), USB nabíjačku, dve silikónové násady a návod na použitie, ale​ten nebudete potrebovať.​:-)

Malá rada na závěr

Womanizer PRO je stroj na orgazmus. Budete ho mať rýchlo, bude silný a môže byť aj niekoľkonásobný. Ale mne pri tom chýba ten mužský element. Takže ak ste na tom rovnako ako ja, dovoľte svojmu partnerovi, aby vás Womanizerom ovládal. Zažijete tak ​najlepší orgazmus vo svojom živote. 🙂

Klady

 •  

  Orgazmus

 •  

  Orgazmus

 •  

  Orgazmus

 •  

  Áno, opakujem sa, ale ten orgazmus sa opakuje tiež. 🙂

Zápory

 •  

  Cena – ale tá investícia sa oplatí

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prezrite tu:

DO OBCHODU