Vákuovú pumpu pre pánov asi všetci poznáte – minimálne ste o nich už niekedy počuli. Ale vákuová pumpa pre ženy? Pre mňa to bola novinka!  A aby to nebola novinka aj pre vás, pripravili sme recenziu, ktorá vás s touto zaujímavou hračičkou zoznámi. 🙂

Vákuová pumpa na rozbaľovacom videu

Začnime opisom: podtlakovou pumpu Black Treasure tvorí kalíšok (neviem, ako inak to popísať), a hadička zakončená balónikom… trochu triviálny opis, viem, ale myslím, že dosť výstižný. 😀

Navyše sú na spodnej strane kalíšku dva výstupky: jeden väčší a pocitovo výraznejší (slúži na masírovanie klitorisu), druhý menší – je taký malý, že vždy zabudnem, že tam je. Ja ho proste necítim, tak ho ignorujem. 🙂

Aj použitie je dosť jednoduché – priložíte kalíšok na vonkajšie pysky, aby medzi kožou a kalíškom nebola medzera, a stláčaním balónika vysávate vzduch. Platí tu priama úmera – čím viac stláčate balónik, tým vytvoríte väčší podtlak a kalíšok sa viac prisaje.

Musím sa priznať, že ma ten tlak najprv trochu vydesil. Nič podobné som predtým nezažila a v tej chvíli som nevedela, či je ten tlak príjemný alebo nie.

Potom tlak povolil (partner vypustil ventil… chcel sa hrať, nezbedník jeden :)), a kým som sa stihla zorientovať, cítila som, ako sa mi kalíšok pevnejšie prisáva ku koži. Tlak v lone silnel a ja som si uvedomila, že sa mi to celkom páči.

Vákuové pumpy pre ženy

Podtlak v medzinoží vám výrazne prekrví klitoris, takže je citlivejší, a niektoré prežitky si viac užijete. Napríklad jazýček vášho partnera, masáž ľadovou kockou alebo ďalšie hranie s pumpičkou – možností máte nespočet, stačí si len vybrať, ktorá vám najviac vyhovuje.

Na porovnanie som skúšala aj gély, ktoré slúžia na uľahčenie dosiahnutia orgazmu (Durex Play O či Stimul8) – tiež prekrvujú klitoris a vaše vyvrcholenie je ľahšie a intenzívnejšie. Za mňa víťazí pumpička:

1) z podtlaku je klitoris o dosť citlivejší než z gélov,
2) predohra s pumpičkou ma bavila viac – ovládanie som nechala na priateľovi, takže som nevedela, čo presne bude nasledovať (a toto vzrušenie z nevedomosti je úplne parádne).

Najlepší výsledok dosiahnete pomocou radu silných podtlakov. Čím rýchlejšie po sebe budú nasledovať, tým lepšie. Ale nie je to jediný spôsob, ako sa nechať uvoľniť. Pri balóniku je ventilček, ktorým prisatie zmiernite, alebo úplne povolíte. Je to úplne jednoduchý mechanizmus, nad ktorým nebudete musieť premýšľať… ani pri silnom vzrušení.

Stručne o recenzii

Erotická pomôcka: Vákuová pumpa pre ženy The Black Treasure
Recenziu napísala: Alenka D.
Testované: od 1. januára do 18. februára.
Výsledok: Vákuová pumpička dokáže vytvoriť citeľný podtlak a pomocou prekrvenia väčšiu citlivosť intímnych partií.
Použitie hračky: Menšia veľkosť mi skvelo sadla, rovnako ako materiály a sila – veľkosť by však pre niektoré ženy mohla byť problémom. Napriek tomu odporúčam.
Moje hodnotenie: 4,5 z 5 (odporúčam)

Pumpička je výborná hračka na predohru. Žena sa s ňou môže hrať sama alebo privolať na pomoc partnera, výsledok je rovnaký: príjemné rozdráždenie a zintenzívnenie nasledujúcich prežitkov. Za mňa to proste nemá chybu. 🙂

Klady

  • Ľahká manipulácia

  • Intenzívny prežitok

Zápory

  • Nenašla som

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 2 názory

Hezký večer,

všeobecně jde o dobu, po kterou necháte pumpičku přisátou – my třeba ji používáme s partnerkou “na vícekrát” – přiložíme, přisajeme, necháme ji přitisknutou, upustíme a znovu připumpujeme a znovu a znovu a necháme ji déle a déle přisátou – díky tomu se zvětší prokrvení vagíny (zvětší se nejenom opticky, ale i na dotyky i při samotném sexu). Důležité je, aby byla dobře přitisklá a mohl se tak v ní udržet podtlak.

Přítelkyni si ji dost oblíbila jako součást předehry právě kvůli jejímu účinku – nám se hned napoprvé podařilo “trefit” kvalitnější pumpičku s vhodnou velikostí a pěkně umístěnými body, které při přisátí ideálně “tlačí” 🙂

Dobrý večer,

právě zkouším vakuovou pumpu pro ženy a nevím co je špatně, ale není to o nic citlivější než před nasazením… momentálně vám nedokážu říci, kterou mám …krabici nemám a když jsem hledala v mailu jsem nejspíš vymazala objednávku – ve své podstatě vypadá stejně jako vaše na videu, jen nemá ty správné body:) je jednodušší.

Spolupracujeme: