Väčšina z nás, keď si kupuje novú hračku a nie je jej prvá dôsledne zvažuje požadované kritéria a medzi nimi pochopiteľne aj cenu. Asi každá chceme to najlepšie za čo najlepší peniaz. Nie vždy tú možnosť ale dostaneme a musíme sa niekde uskromniť.

Takýmto kompromisom je aj SATISFYER PRO 3 Vibration. Nie tak drahý ako Womanizer, ale s veľmi podobnými funkciami. Nie je to prvá hračka, ktorú som od danej firmy vyskúšala. Vždy ale nastal nejaký problém. Neviem či je to moja osobná smola s danou značkou, alebo chyba produktu.

Luxusný vzhľad

Ako som už spomenula, jedná sa o produkt podobný Womanaizeru s rozdielom asi polovičnej ceny. Táto novinka je tvorená ABS plastom a silikónom. Celá hračka je v čierno – zlatom prevedení a vďaka zamatovému efektu pôsobí veľmi elegantne. Jedná sa o akúsi kombináciu vibračnej hlavice a womanaizeru.

Preto tu nenájdeme klasický zobáčik, ktorý sa priloží ku klitorisu, ale na najhrubšej strane hračky sa nachádza otvor z ktorého vychádzajú pulzy. Hlava je mäkká a tomto modeli nie je odnímateľná. Na tele hračky nájdeme 3 tlačidlá.

Jedno slúži na zapínanie a vypínanie vibrácii, druhé na zapínanie podtlaku a pridávanie intenzity a ostatné tlačidlo slúži na uberanie intenzity podtlaku. Tieto funkcie sú umožnené dvomi motormi ukrytými v tele tejto nenápadnej hračky. Je tu 10 úrovní intenzít, 11 pulzačných a 10 vibračných módov. Hračka je vodeodolná. Toto je podporené aj nabíjaním pomocou magnetickej nabíjačky.

Rozmery

  • Dĺžka: 14 cm
  • Šírka hlavy: 4 cm
  • Veľkosť otvoru: 16 cm

Plávaj, plávaj,…

Tento typ produktu ma veľmi zaujímal. Je to niečo iné než klasika a tiež som bola zvedavá či sa tu stretnem s rovnakými problémami ako u predchádzajúceho produktu, ktorý som vlastnila. Hračka sa dobre drží a aj ovládanie pri jej použití je pohodlné a jednoduché. Osobne radšej používam podtlak.

Na dosiahnutie orgazmu je to presne to, čo potrebujem. Zapnutý ešte aj vibračný mód mi príde trochu rušivý. Zaujímavé je ale použitie vibrácií v rámci predohry. V celom procese mi ale prekáža veľkosť samotnej hlavice. Vďaka jej šírke nedosiahnem orgazmus pri vibráciách a u podtlaku je tiež niekedy problém hlavicu umiestniť tak aby správne pracovala. Celé je to trochu nekomfortné.

Jednou mojich hlavných kritérií pri výbere hračky je vodeodolnosť. Túto časť vždy vyskúšam veľmi dôkladne, keďže už som pár hračiek utopila. Pretože sa mi podarilo zlikvidovať už jeden vodeodolný Satisfyer, bola som veľmi zvedavá na túto stránku veci. No neviem. Hračku som namočila a stále funguje, ale začala pri niektorých programoch podtlaku rachotiť spôsobom, ktorým som si istá, že predtým nerobila. Satysfier som preto skúšala dlhšie než asi bolo nevyhnutné, ale chcela som vedieť, či vydrží. Zatiaľ stále funguje. Je síce hlučnejší, ale inak žiadna zmena. Uvidíme ďalej.

Záverom snáď len toľko, že hračka všetky očakávania splnila. Zdá sa mi to dobrý kompromis ceny a kvality. Rozhodne sa s ňou v blízkej dobe nerozlúčim.

Klady

  • Výkon

  • Efektivita

  • Vzhľad

Zápory

  • Veľkosť hlavy

  • Neistá vodeodolnosť

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU