Vo svete erotických hračiek sú hračky značky Satisfyer pomerne čerstvou záležitosťou. Prišli na trh vo veľkom štýle a nadšené ohlasy na seba nenechali dlho čakať. Pre množstvo z nás je tento údajný zázrak stále neprebádanou dimenziou erotických hier. Je to len nafúknutá bublina, alebo skutočná slasť, ktorá nesmie chýbať v našej spálni?Tento kúsok sme si na recenziu/test vybrali na sexhope Růžovýslon.cz.

Vzhľad luxusnej zmyselnosti

Pri prvom pohľade na Satisfyer Pro Traveler som mala jedinú myšlienku: je taký elegantný! Pôsobí veľmi zmyselne, tajomne, vášnivo a nevinne. Farebné spracovanie tlmenej čiernej farby so zlatým lemom navodzuje atmosféru tajomnej neodolateľnosti. Príjemný pocit podčiarkne svojím jemným, hodvábne matným povrchom, vďaka čomu sa, spoločne s “tak akurát” veľkosťou, drží veľmi komfortne.

Do kabelky aj do kufra

Musíme mu nechať, že má právo na názov Pro Traveler – jeho veľkosť a celkové spracovanie sú atribúty, ktoré ho činia dokonalým spoločníkom na cesty. Predovšetkým oceňujem jeho riešenie zatvárateľnosti – nemusíte riešiť, ako špeciálne ho zabezpečiť, či do čoho ho uložiť a zabaliť, keby ste ho chceli zobrať na výlet.

Satisfyer Pro Traveler sa skladá z dvoch častí – samotná hračka a veko, ktoré sa k sebe prichytia pomocou magnetu. Magneticky riešená je aj nabíjačka s klasickým USB káblom, takže odpadá akékoľvek riešenie batérií a nabíjanie je tak úplne bez starostí.

Aký je?

Za zmienku rozhodne stojí jeho vlastnosť vodeodolnosti, takže ak si radi dopriavate rozkoš v sprche, Satisfyer Pro traveler tam bude s vami!

Sklamaním pre mňa bola sľubovaná tichosť. Je pravdou, že pri prvých dvoch vibračných stupňoch je hračka po priložení ku klitorisu ešte pomerne tichá, to sa však razantne mení s vyššími stupňami vibrácií. Pokiaľ teda chcete držať svoje radovánky v diskrétnej tajnosti, nechajte si tohto spoločníka až na chvíľky, keď vo vedľajšej miestnosti nikto nie je.

Pár čísel

 • Dĺžka obalu: 9,5 cm
 • Šírka obalu: 4,5 cm
 • Priemer sacej časti: 2 cm
 • Počet stupňov intenzity sania: 11
 • Doba nabíjania: cca 2,5 hodiny
 • Výdrž výkonu na jedno nabitie: cca 4 hodiny

Ovládanie

Princip ovládania je skutočne jednoduchý – na tele tejto hračky sa nachádzajú dva symboly – plus a mínus. Dlhším podržaním tlačidla “plus” prístroj zapnete aj vypnete. Následné kratšie stlačenie tlačidla “plus” pridáva na intenzite vibrácií, tlačidlo “mínus” intenzitu naopak uberá. Keďže sa tlačidlá nechádzajú pod povrchom a nie sú nijako vystúpené, manipulácia s nimi môže byť miestami obtiažnejšia (obzvlášť pre ženy s dlhšími nechtami).

Zacielené na klitoris

Satisfyer Pro Traveler sa používa priložením na klitoris. Rozhodne nepatrí medzi hračky s multifunkčným použitím a neponúka priestor experimentovať skúšaním, čo zaujímavé s ním na rôznych miestach tela vyčarujete. Svojim spracovaním je stvorený čisto na rozmaznávanie vášho klitorisu.

Prežitok na mieru

Jeho veľkou výhodou je, že je stvorený, nebojím sa povedať, pre každú ženu. Škála vibrácií je veľmi pestrá. Začína sa na naozaj jemnulinkých vibráciach, ktoré sú sotva znateľné. Takéto jemné sú prvé dva stupne vibrácií, ktoré vás s novým pocitom sania príjemne a nenásilne zoznámia.

Hoci sú tieto vibrácie naozaj veľmi jemné, oceňujem túto slavbú intenzitu viac, než keby bolo prvým stupňom rovno silnejšie satie. Tretí stupeň intenzity vibrácií je už viac dráždivý a vzrušujúci, Až do šiesteho stupňa sa intenzita plynulo zvyšuje.

Pre začiatočníčky aj náročné expertky

Od šiesteho stupňa je rozdielnosť vibrácií pre mňa takmer nerozoznateľná. Je nutné ale povedať, že som vyššiu intenzitu sania, až do konečného jedenásteho stupňa, skúmala len na prste, keďže na klitoris sú pre mňa vyššie stupne vibrácií od polovice už tak nejako príliš, vzrušenie pod nimi mizne a prichádza skôr pocit nepríjemného búšenia.

Túto okolnosť však nevnímam negatívne, naopak ju veľmi oceňujem – každá sme iná a každý klitoris poteší niečo iné. Práve preto mi pripadá Satisfyer Pro Traveler ideálny svojou širokou škálou pôsobenia, vďaka ktorej sa doň môžu zamilovať ženy s rozmanitými potrebami a vášňami.

Nepochybujem o tom, že keď sa s ním pohráte, určite čoskoro prídete nato, ako vďaka tejto pôvabnej hračke prežiť orgazmus v podobe, aký sa inak zažiť nedá. Tak s chuťou do slastného objavovania!

Zhrnutie

Satisfyer Pro Traveler je príjemná hračka, ktorá vám rozhodne prinesie množstvo jedinečného potešenia. Na svoje si prídu ženy, ktoré milujú dráždenie klitorisu v rozmanite intenzívnych podobách. Ak premýšľate o kúpe hračky tohto typu, je Satisfyer Pro Traveler rozhodne dobrá voľba.

 

Klady

 • Krásny vzhľad

 • Padne skvelo do ruky

 • Praktické a rýchle nabíjanie

 • Ideálny na cesty

 • Široká škála vibrácií

 • Príjemný prežitok

 • Vodoodolný

Zápory

 • Hlučný

 • Obtiažnejšia manipulácia s tlačidlami

 • Druhá polovica intenzity sania je takmer jednoliata

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 2 názory

je úžasný 🙂 mám ho až teraz … konečne mi došiel zo superlove a užívam si s ním brutálnee

Prajem pekný deň,

ďakujem vám za váš príspevok do diskusie. Sme radi, že ste na základe našej recenzie spokojní. Nech slúži!

Jé, tak to jste mi udělali touhle recenzí radost. Zrovna na mě čeká na poště. Mám womanizer PRO a sháněla jsem něco menšího na cesty. 🙂

Nemáte vůbec zač, rádi děláme radost našim čtenářkám 🙂

Spolupracujeme: