Pokiaľ ide o venusové gule, ide o pomerne špeciálnu kategóriu sexuálnych hračiek. Ich primárnym účelom nie je dosiahnuť orgazmus, majú základné zdravotné výhody, pri nosení ich zvyčajne takmer necítite, a napriek tomu sú tak silne spájané so ženským potešením. Ako to? Guličky Lelo Luna Noir sú zhmotneným vysvetlením.

Kúsky pod lupou

 • Povrch: hladký
 • Veľkosť: 75 x 30 x 10 mm
 • Kúsok: 29 mm
 • Hmotnosť: 2 x 37 gramov

Dva v jednom – doslova!

Spracovanie guľôčok je dobre premyslené. Ide o dva samostatné koráliky, z ktorých jeden má šnúrku na jednoduchú manipuláciu. Tretia časť je spojovacia časť, vďaka ktorej guľôčky tvoria jeden celok. To vám umožní nosiť obe korálky v jednom kuse alebo len jednu, podľa vášho vkusu.

Hygienická hygiena

Na loptičkách oceňujem ich jednoduchú údržbu, pretože povrch loptičiek a spojovacia časť sú hladké a ľahko sa čistia. Veľkým problémom loptičiek je šnúrka, ktorá je často porézna, a preto je útulným hniezdom pre baktérie a nežiaducich neviditeľných hostí. V prípade guličiek Lelo Luna Noir výrobca uvádza, že ide o hygienickú šnúru.

Podaruj lopty!

Páni si dávajú pozor! Chceli by ste svoju partnerku potešiť lichotivým prekvapením, ale nie ste si istí, ako zareaguje? Ak sa tak dobre nepoznáte a chcete trochu experimentovať, možno vás napadne otázka – čo by ju urobilo šťastnou?

Čo je vzrušujúce a čo už nie je vhodné? Alebo ste so svojou partnerkou už dlho a chcete jej ukázať, že je pre vás jedinečná, elegantným a zmyselným darčekom – v tom prípade upriamte svoju pozornosť na guľôčky Lelo Luna Noir.

Rozchod na prvý pohľad

Gule sú presiaknuté akousi aurou zmyselnosti. Čierna farba im pristane a vytvorí elegantný a tajomný závoj, ktorý sa hodí ku korálkam a upúta pozornosť.

Celkový dojem podčiarkuje balenie – čierna škatuľa aj samotesniace vrecko na hygienické skladovanie. Táto kombinácia robí z „obyčajných“ loptičiek veľmi atraktívny darček, ktorý upúta pozornosť. A ženy, nebojte sa ho dať aj sebe!

Pekné a vzrušujúce

Guličky Lelo Luna Noir potešia nielen oči, ale aj telo. Pri bežnom nosení sú pohodlné, netlačia a neprekážajú. Zároveň však vďaka vnútorným guľôčkam občas pocítite vlnivý a príjemný šteklivý pocit, ktorý vás bude jemne eroticky dráždiť po celú dobu nosenia. Vďaka ich menšej veľkosti sú praktické aj na spoločnú hru s partnerom.

Klady

 •  

  Krásny dizajn

 •  

  Príjemný účinok

 •  

  Hygienický design

 •  

  Elegantné balenie - vhodné ako darček

Zápory

 •  

  Vyššia cena

Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:

DO OBCHODU