Na lascívku sme testovali už množstvo umelých vagín, takže páni si mohli vybrať – Tenga, Fleshlight, Shots toys a ďalšie. Malé, veľké, stredné – všetky sme ich tu mali. Ale jeden kúsok nám chýbal. Klasická „flešlajtka“ zo základneho radu amerických umelých vagín.

Recenzia honítka STU – pod drobnohľadom

Samotné honítko má plastový obal v podobe zlatistého tubusu. Ak ste zvyknutí na malé honítka typu Tenga, tak budete pravdepodobne vo vytržení. Fleshlight Stamina je fakt veľká. To by mohol byť problém pre pánov, ktorí majú menšie ruky a mohla by sa im horšie držať pri masturbácii.

Rozmery:

 • Celková dĺžka 25,4 cm
 • Priemer vonkajší  6 – 9 cm
 • Priemer vnútorný 1,5 – 6 cm
 • Hmotnosť 670 gramů

Vzhľad vstupu do vagíny je realistický. Všetko je na svojom mieste – veľké aj malé labie, klitoris… všetko. Materiálom je osvedčený Real Feel SuperSkin, ktorý je na dotyk veľmi príjemný a mäkký. Pri zahriatí a zvlhčení lubrikantom by ste ťažko hľadali rozdiel.

Rovnako ako u ďalších Fleshlight honítok je možné spodnou časťou regulovať intenzitu satia/tesnosti. Stačí pootočiť spodným dielom a vagínka je tesnejšia či voľnejšia podľa unikajúceho vzduchu.

Nahrejte ju pre väčšiu realistickosť

Pre lepší prežitok pri hraní skúste nahriať samotnú vložku v horúcej vode alebo pomocou špeciálnej ohrievacej tyčinky. Tá (podobne ako hrejivé vankúšiky) má vnútri kovové puzdro, ktoré po rozlomení rozpúta chemickú reakciu a gélová výplň tyčinky sa začne zahrievať.

Aktualizácia zo septembra 2014: k tejto hračke odporúčame aj držiak na lepšie hranie v kúpeľni či kuchyni:)

Rozdiel medzi „studenou“ a „horúcou“ vagínou je neopísateľný. S množstvom lubrikantu a naslepo by ste ťažko cítili rozdiel medzi reálnou a umelou vagínou. Len to skúste doma… Ale partnerka by z výsledku tohto testu nemusela byť práve nadšená. 🙂

Stamina je podľa výrobcu vhodná predovšetkým na tréning výdrže. Keď s vagínou vydržíte 10 minút, s partnerkou vydržíte aj hodinu.

Tréning výdrže pri sexe – test

Skúsme to otestovať: s výdržou som nemal nikdy problém, ale vždy je čo zlepšovať. Dennodenné trénovanie s vagínou, ktorá má pomerne dráždivú vložku (po celej ploche sú stredne veľké výstupky) má určite vplyv na výdrž. Vydržať pomalé prirážanie cca 5 minút je pomerne náročná úloha. Nepozerajte sa pri tom na porno, inak dlhšie nevydržíte. Len si skúste pomaly prirážať a snažte sa vydržať čo najdlhšie…

Na lubrikáciu je dobré použiť kvalitný lubrikant na vodnej báze. NEPOUŽÍVAJTE silikónový gél – mohol by porušiť jemný povrch honítka.

Po použití honítka je nutné ho vymyť vodou. Nepoužívajte mydlo – pri väčšom znečistení použite dezinfekciu určenú na hračky. Nakoniec, rovnako ako ostatné Fleshlightky (Flight, Sex in can a ďalšie) je nutné vložku napudrovať. A to kvôli tomu, aby sa pri skladovaní nenávratne nezlepila jemná vnútorná vložka. Ako púder sa dá použiť originálny prípravok Fleshlightu alebo bežný kukuričný škrob – poslúžia rovnako dobre. Len škrob je niekoľkonásobne lacnejší.

Na používanie môžete zvoliť niekoľko metód:

 • 1) Vy ste nehybný a pohybujete s vagínou tam/späť
 • 2) Vy prirážate a vagína je nehybná

Prvý spôsob je jasný. V sede/ležmo nasadíte hrdlo vagíny na obnažený žaluď a pomaly pritiahnete vagínu k sebe. Sem a tam klasicky ako s inou umelou vagínou.

Druhý spôsob je zaujímavejší, pretože simuluje klasické kopulačné pohyby. Potrebujete ale upevniť vagínu tak, aby držala na mieste. Najjednodnoduchšie je položiť flešlajtku na posteľ tak, aby vykukovala cez hranu lôžka len vstupná dierka. Honítko na posteli udržíte tak, že ho buď vlastnou rukou podržíte, alebo natesno pridržíte dekou. Potom už len stačí prirážať rovnako, ako keby na hrane postele na vás čakala živá a nadržaná ženská dierka.

Bez rúk je to ešte lepšie…

Novinkou pre fleshlight je držiak Shower Mount. Vďaka silnej prísavke (ktorá drží na skle, kachličkách a ďalších rovných povrchoch) si môžete užívať aj v sprche či pred zrkadlom. Stačí držiak len prisať na podklad, pripevniť honítko (model Stamina na držiak pasuje) a môžete prirážať, koľko vydržíte. Čoskoro ho pre vás otestujeme.

Resumé:

Ak nemáte v pláne cestovať (takže vám nezáleží na veľkosti a váhe hračky), tak už záleží na vašich osobných preferenciách, či zvolíte malý model Flight, alebo väčšiu Staminu. Samozrejme, veľky vplyv na prežitky má použitá vnútorná štruktúra. Jemná STU (Stamina training unit) je pomerne dráždivá, takže účinok na výdrž pri sexe bude citeľný. Pokiaľ chcete viac vydržať, tak pekne trénujte svoju staminu (výdrž) s Fleshlight Stamina.

Klady

 • Jemný materiál

 • Regulácia tesnosti

 • Realistický vzhľad (subjektívne)

Zápory

 • Väčšie rozmery

 • Nutnosť pudrovať

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU