Fleshlight prišiel s novým modelom honítka, ktoré sa nepodobá tým, ktoré od neho poznáte. Nerealistický vzhľad, moderný tvar tubusu a kompaktné rozmery – taký je nový Flight. Je lacnejší a menší než klasické “flešlajty”. Ide do boja s konkurenčným výrobkom Tenga Flip Air (Lite) – ja zaujímavé, že názvy oboch hračiek sa rovnako vyslovujú.

Fleshlight, ktorý si užijete najmä mimo lietadla…

Fleshlight Flight má vnútornú výstelku z toľko ospevovaného materiálu Real Feel Super Skin. Nemá však telovú farbu, je číry. Za to som osobne rád – nikdy mi nesedeli hračky v telovej farbe (nedajbože s realistickým spracovaním á la vagína, anál a ústa). Omnoho viac mi sedí odosobnený štýl japonskej Tengy a práve modelu Fleshlight Flight. Tlieskam za posun od realistickosti k futuristickosti.

V preklade “flight” znamená “let”. Už to jasne naznačuje, že nový model je vhodný predovšetkým na cestovanie. Má malé rozmery (zmestí sa do každej batožiny) a nenápadný dizajn – ťažko prezradí letiskovej kontrole, čo vnútri skrýva. Čierny tubus má “hrboľatý” povrch – v rukách nekĺže a dobre sa drží. Od jedného konca k druhému sa zľahka zužuje, čo tiež pomáha, aby nevykĺzol z ruky.

Vstup do honítka má štruktúru, ktorá je akoby ošľahaná veternými prúdmi z aerodynamického tunela. Vnútorná výstelka má výrazné stimulačné výstupky predovšetkým tesne za vchodom do vagíny. Už samotný prienik do honítka cez výrazne profilovaný otvor je príjemným zážitkom.

Pár čísel o Flighte:

 • Dĺžka20,3 cm
 • Užitná hĺbka 15 cm
 • Vonkajší priemer 5,7 cm
 • Vnútorný priemer 4,5 cm

Výstelka sa dá po použití jednoducho vybrať a umyť pod tečúcou vodou. Potom ju musíte ale napudrovať (kukuričným škrobom či špeciálnym fleshlight púdrom). Jemný materiál má tendenciu sa zlepovať, ak mu v tom nezabránite práve jemným popraškom. Pred použitím samozrejme púder z hračky zmyjete tečúcou vodou – honítko dostane krásne priesvitný vzhľad.

Tip: skúste vnútornú výstelku použiť bez čierneho obalu. Bude sa síce trochu vlniť, ale krásne uvidíte jednotlivé zásuny. Plus pred použitím je lepšie honítko ponoriť na chvíľu do teplej vody – ľahko preberie teplotu vody a bude omnoho príjemnejší pri používaní (nezažijete zbytočný šok pri
styku rozpáleného penisu so studenou hračkou).

Spodné viečko, rovnako, ako u všetkých ostatných modelov tejto americkej značky, sa dá odskrutkovať – vďaka tomu sa dá jemne nastaviť tesnosť vagíny (podtlak). Od roku 2014 sú na trhu dne verzie – Instructor a Pilot. Instructor má vnútornú vložku veľmi podobnú honítku Fleshlight STU (guľatej pumpičky na tréning výdrže). Pilot je preverený klasický Flight z tejto recenzie.

Som rád, že sa americký Fleshlight osmelil a urobil krok k nerealistickým hračkám. Po svete síce slávi úspechy s realistickými vagínami známych pornoherečiek (napríklad aj českej Tarry White), ale neuškodí posunúť sa ďalej – pekným modelom bol aj mimozemský “Avatar/Alien” model v modrej farbe.

Klady

 •  

  Nerealistický vzhľad

 •  

  Ľahké čistenie

 •  

  Skvelý číry materiál

Zápory

 •  

  Nutnosť pudrovať

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prezrite tu:

DO OBCHODU