Fleshlightky mám rád – všeobecne to môžem s pokojným svedomím povedať. Sú príjemné, intenzívne a mám už toľko druhov, že si vždy nájdem tú, ktorá mi urobí tú správnu radosť. A v kombinácii s držiakom do sprchy a nahrievačom (či už origo, alebo iným) mám pekný servis. Stačí len prirážať. Takže kto iný by mal testovať nový kúsok (vraj revolučný na orálnom poli) než ja. Fleshlight Thrust Blue Ice prichádza s novým typom vložky, ktorý má ešte lepšie nahradiť orálne dráždenie.

Naozaj dokáže honítko nahradiť lačnú pusinku?

Ako to vôbec chcú dosiahnuť? Už tie súčasné kúsky (na čele s mojím obľúbeným Flightom) sú veľmi dráždivé – po svojom, ale dráždivé. No, Turbo má pred vstupom do celého tela honítka ešte 2 voľné jemné prstence, ktoré pri zasúvaní naozaj simulujú zovretie pier a vnútornej strany líca, ktoré páni určite milujú.

Preto máme tak radi svoje partnerky na kolenách, keď nám vyfajčia pekne až do konca – pretože tá slasť sa nedá s ničím iným porovnať. Za mňa je orál okrem ručného olejového dráždenia asi najsilnejší. Je to aj sebecky tým, že len “prijímam” a zároveň pri tom “nedávam”, takže telo sa môže maximálne uvoľniť a užiť si tú nádhernú situáciu.

Čo vlastne dostanete

Obal Fleshligtky je klasický papier s priesvitným blistrom, vnútri okrem samotnej hračky nechýba ani jedna dávka lubrikantu na vodnej báze. Ďalej už si musíte vystačiť so svojím vlastným – nuž prečo nie, aspoň si každý vyberie svoj obľúbený. Môj je Superglide, ktorý ma nikdy nesklamal (ani spredu, ani zozadu).

Tento kúsok má tú výhodu, že plastové telo honítka/masturbátora je priehľadné, rovnako ako “ice” vložka, takže sa vidíte, ako prenikáte do hĺbky. A ako rozťahujete vnútornú výstelku do šírky – podobne ako rozťahujete s trochou šikovnosti krk svojej partnerky. Chce to dosť cviku, ale hlboké hrdlo (a lá deep throat) ju raz naučte. 🙂 Len to chce nadšenú a trpezlivú slečnu… alebo podľa chlapcových preferencií 😛

Čistenie jednoduchšie než predtým

Tento nový model má ešte jednu výhodu – na čistenie je možné jednoducho celú vložku vybrať vďaka plastovému očku pri jeho hrdle. Vyfotili sme to pre vás, nech máte lepšiu predstavu – staršie modely ste museli vytiahnuť celé a rovnako celé ste ich museli nasunúť. Takto môžete všetko nutné vymyť, vyčistiť, v prípade nutnosti napudrovať, nasadiť plastový krúžok a “spustiť” pomaly dovnútra. Jednoduchšie už to asi nebude.

Čo na to hovorím ja?

Honítok som mal v ruke desiatky, lacnejšie aj drahšie než je Fleshlight Turbo thrust v “ľadovom” prevedení, ale tento ma veľmi baví! Trochu gélu, ideálne nahriať, ak máte možnosť, a hrať sa hlavne s citlivým žaluďom, ako preniká cez jemné dvojité očká na začiatku. Tam a späť… To nevydržíte veľmi dlho a pre orgazmus preniknete poriadne až nadoraz. Takú odmenu si rozhodne zaslúžite. 🙂 Odporúčam!

 

Klady

  • 2 jemné profily pre orál

  • Priehľadné telo (+ i -)

  • Jemnosť materiálu

  • Veľmi intenzívny zážitok

Zápory

  • Nutnosť pudrovať

  • Nie je nápadný vďaka priehľadnosti

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Rate this post