Prvá verzia Whoop.de.doo vibrátora (500 kusov) už pozná svoje nové majiteľky. Avšak cesta k tomuto potešeniu bola zložitá – viem, o čom, hovorím, pretože som bola tak trochu pri tom. 🙂 A pokiaľ chcete aj vy vedieť, aké náročné je uviesť nový vrniaci produkt na trh, čítajte ďalej.

S Aničkou Marešovou som sa prvýkrát stretla, keď som si u nej v štúdiu vyberala svoje guľôčky na recenziu. Páčil sa mi jej proklientsky prístup – dokázala mi poradiť, akú váhu guľôčok by som si mala kúpiť, ako ich používať a starať sa o ne, a tiež mi vysvetlila rozdiely medzi Whoop.de.doo produktmi a konkurenciou.

Celkovo som bola nadšená, pretože som nemala len produkt, ale celú službu. A presne tak, hoci to nie je zatiaľ všade zvykom, by to malo byť! Anička mi bola na prvý pohľad sympatická, takže keď sa ma spýtala, či by som pre ňu nenatočila referenčné video, súhlasila som.

Prototyp vibrátoru Whoop de doo

Natáčanie videa je kapitola sama o sebe – nikdy predtým som nič netočila, takže som bola veľmi nervózna. Dopadlo dobre a počúvam naň len pozitívne reakcie. Ale ruku na srdce, videla som ho len raz, čo mi stačilo k rozhodnutiu, že sa na seba nemôžem pozerať. 😀 Ale ten deň bol pre mňa dôležitý aj z iného hľadiska – s Aničkou sme sa dohodli, že sa stanem testerkou Whoop.de.doo vibrátora. 🙂

1. prototyp WDD vibrátora

Testovala som už dosť produktov, ale nikdy som netestovala prototyp – nikdy som nemala možnosť ovplyvniť funkčnosť alebo ovládanie. Čo vám budem hovoriť, bola som touto ponukou nadšená a s rovnakým nadšením som sa vrhla na testovanie „svojho“ prototypu.

Na prvý pohľad (a test) ma príjemne prekvapil tvar – krásne do mňa zapadol. Ďalej som sa zamerala na motorčeky. Tie boli síce tiché, ale slabé (skoro som necítila ani tie najsilnejšie vibrácie – na druhej strane, som extrém, ktorý miluje fakt silné vrnenie). Ani ovládanie mi úplne nesedelo.

Najväčší problém som mala s prepínaním módov a intenzity. Pri každej zmene som sa musela zamyslieť, ako tlačidlo stlačiť, aby som dostala, čo chcem – a napodiv som to aj tak urobila zle. Každý raz! Moja intuícia ma (a nielen mňa) nútila mačkať tlačidlá inak. 🙂 Avšak šlo o prvý prototyp, takže som nejaké tie muchy očakávala.

A presne to som sa snažila riešiť na schôdzke s Aničkou a programátormi. Najprv to vyzeralo, že ovládanie prispôsobia môjmu návrhu – až neskôr som sa dozvedela, že sa prvá edícia vibrátora bude ovládať pre mňa nepochopiteľne „po starom“ (dlhým držaním tlačidla sa zmení mód, krátkym sa zvýši/zníži intenzita alebo frekvencia). Na druhej strane, bola prijatá kopa mojich iných vylepšovákov, takže som čiastočne spokojná. A kto vie, možno sa ďalšia edícia bude ovládať podľa mňa. 🙂

Ďalší problém boli slabé motory. V situácii, keď sa rozhodovalo, či sú lepšie slabé tiché motory, alebo silnejšie, ale nepríjemne bzučiace, som sa priklonila k tichému variantu. Nedokázala som si predstaviť, že ležím túžiac po orgazme v tichej miestnosti, a z tej príjemnej erotickej nálady ma vyruší ostrý nepríjemný zvuk – to by som vraždila!

Problém s motorčekmi bol našťastie vyriešený a ďalší prototyp, ktorý som dostala, bol tichý a príjemne silný. 🙂

2. WDD prototyp

Z druhého prototypu som bola nadšená. Všeobecne nie som až taký priaznivec vibrátorov (nedokážu ma poriadne uspokojiť), ale pred týmto klobúk dole – netrvalo mu ani veľmi dlho, aby ma spravil. 😀 Aj tento kúsok mal svoje chybičky (napríklad to ovládanie!) a drobné nedokonalosti, ktoré vznikli odlievaním silikónu. Ale bol to len prototyp a ja som s ním bola veľmi spokojná.:)

Vtedy to ešte vyzeralo, že sa všetko stihne a vibrátory sa budú rozbaľovať pod stromčekom. Realita bola úplne iná. Vďaka spolupráci s Aničkou som sa dozvedela, že v ČR neexistuje firma, ktorá by dokázala vyrobi celosilikónový vibrátor.

Anička by ich síce mohla nechať vyrobiť v zahraničí (nemyslím len Čínu) – čo by bolo napodiv lacnejšie a rýchlejšie, ale neodpovedalo by to myšlienke firmy. Takže sa vyrábalo u firmy, s ktorou Anička spolupracovala už pri výrobe guľôčok.

Bohužiaľ aj kvôli tejto firme nastalo niekoľko komplikácií, ktoré prispeli k oneskoreniu predaja – napríklad keď pokazili kľúčový diel. Anička vtedy stála pred rozhodnutím, či tento diel použije (nikto nevedel, či by to ovplyvnilo funkčnosť vibrátora), alebo nepoužije. Nakoniec ho nepoužila, nechcela riskovať, že by sa znížila kvalita jej produktu. A aj keď tým zdržala predaj, získala si môj obrovský rešpekt a úprimne dúfam, že aj rešpekt ostatných.

Prototypovanie nikdy nekončí

Každopádne, ja som dostávala ďalšie prototypy na testovanie. Totálne som žasla nad skutočnosťou, ako táto na silikón zameraná firma dokázala na vibrátore pokaziť nejakú vec, ktorá bola u predošlých úplne v poriadku.

Šlo síce len o malé vady na kráse, ale vo chvíli, keď chcete dokonalý produkt, vám to vadí. Avšak funkčne (až na to ovládanie – sorry, túto poznámku si proste neodpustím) je Whoop.de.doo vibrátor úplne v poriadku. Je fakt silný a tichý.

Môžete si nastaviť intenzitu, ktorú si pamätá aj v iných módoch, takže poteší ženy túžiace po poriadnych vibráciách aj citlivky. 🙂 Tiež musím oceniť, že to s módmi a intenzitami nepreháňa. Neznášam vibrátory, ktoré majú desiatky kombinácií – v tom množstve medzi nimi ani nevidím rozdiel. U Whoop.de.doo vám nič také nehrozí – možno jednotlivé módy nebudete vedieť pomenovať, ale zaručene ich od seba rozoznáte a užijete si ich 🙂

Kvalita bez kompromisov

S Whoop.de.doo kúskami máte istotu najvyššej kvality. Anička nepripúšťa kompromisy – pre svojich zákazníkov chce tú najlepšiu kvalitu. A to sa týka nielen samotného vibrátora (či guľôčok), túto precíznu dokonalosť vkladá aj do použitých materiálov, obalov a ostatných maličkostí, o ktorých ani neviete, že existujú.

 

Za mňa je Whoop.de.doo vibrátor (môžem porovnať vývoj od prototypov až po finálny výrobok z 1. série) naozaj vydarený luxusný kúsok, ktorý si svoju cenu zalúži. Ale ak patríte do skupiny ľudí, ktorým sa tá suma zdá premrštená, kúpte si iný kúsok a tento nechajte ľuďom, ktorí ho naozaj ocenia. 🙂

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: