Ďalšia hračka, ktorú sme sa vám rozhodli predstaviť, je vibrátor od známej firmy Fun Toys. Testovali sme pre vás menší z dvoch variantov dobíjacích vibrátorov BI s dvomi motorčekmi.

Recenzia vibrátora Miss Bi od nemeckého Fun Factory

Medzi hlavné prednosti Miss BI napočudovanie nepatrí dĺžka, ale anatomický tvar, ktorý je navrhnutý tak, aby jeho zahnutý hrot pri plnom zasunutí dráždil váš bod G, a súčasne vám druhý výčnelok masíroval pysky a okolie klitorisu.

Nato, aby ste dosiahli vrchol, vám pomáhajú dva šikovne umiestnené vibračné motorčeky, ktorý môžete separátne ovládať a korigovať ich intenzitu a rytmus. V ponuke je 6 rôznych typov vibrácií, medzi ktorými môžete ľubovoľne prepínať a aj jednotlivé motorčeky vypínať. Keď nájdete ideálnu kombináciu vibrácií – váš top program, môžete si ho jednoducho uložiť pomocou dlhého stlačenia tlačidla Fun. Tento obľúbený program potom kedykoľvek vyvoláte pomocou stlačenia rovnakého tlačidla.

Ako sú na tom vibrácie?

Vibrácie sú veľmi intenzívne a vďaka rôznym módom vám nebude trvať dlho dosiahnuť orgazmus. Vibračné programy prechádzajú od pomalých vibrácií po extra silné, dvojfázové a vibráciu imitujúcu mužské prírazy.

Ak máte pocit, že sa vibrácie navzájom rušia, je možné jeden motorček vypnúť a zamerať sa buď len na stimuláciu vášho bodu G, alebo klitorisu. Tak to robím občas aj ja, keď mám pocit, že vibrácie oboch motorčekov nevytvárajú synergiu. Vibrátor samozrejme môžete použiť aj na potešenie vášho zadočka. Limity sa vašej fantázii nekladú. 🙂

Môžete mu dať poriadne zabrať – aj vo vode

Len pozor na to, že vibrátor je vyrobený z lékarskeho silikónu, a tak ho je možné používať iba s lubrikantmi na vodnej báze, ako tomu je u väčšiny hračiek. Hrať sa s ním ale môžete aj vo vode, keďže je vodotesný (podľa českého predajcu, podľa FF je len 100 % vodeodolný). A čo vás tiež nemusí trápiť, je jeho výdrž.

Tá je niečo okolo pol hodiny až hodina podľa toho, ako veľmi ho budete “žmýkať”. Po úplnom vybití len stačí pripojiť pomocou magnetiek a systému Click ´n´ charge a nechať ho nabíjať, pokiaľ vám svetelná signalizácia všetkých tlačidiel neoznámi, že je vibrátor plne dobitý. Dobíjanie doplna by nemalo trvať viac než 8 hodín.

Miss Bi prekonalo moje očakávania!

Musím povedať, že som mala od tejto hračky vysoké očakávania. Predsa len dvojitá stimulácia citlivých miest mala násobiť pôžitok z jazdy. Očakávania boli maximálne splnené, pretože sa zvládnem urobiť aj v priebehu chvíľky a prežiť dosť intenzívny orgazmus.

Niekedy som kombinovala aj dve hračky zároveň, s Miss Bi už nemusím. Odporučila by som ho všetkým, ktorí majú radi komplexný “servis” intímnych miest a chcú si užiť intenzívny zážitok, a tým, čo veľmi ťažko dosahujú orgazmus, pretože s týmto miláčikom sa im to určite podarí.

Klady

  • Magnetické nabíjanie Click ‘n’ charge

  • Separátne ovládanie motorčekov

  • Lékarsky silikón

  • 6 intenzít vibrácií a 6 vibračných rytmov

  • Vodotesný

Zápory

  • Možné použiť len lubrikanty na vodnej báze

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Rate this post