V našej redakcii sme otestovali niekoľko masturbátorov od spoločnosti Tenga. Od najlacnejších a najmenších vajíčok až po klasické Deep Throat Classics, 3D varianty, veľký Flip Lite a veľký Flip Hole. Všetko sa v priebehu rokov vyvíjalo, menilo a prešlo na niečo iné.

A výsledkom tejto (z pohľadu našich testerov) 8-ročnej anabázy je dnešná recenzia Tenga Flip Hole 0, teda „nuly“. Nazýva sa Zero, pretože bol prerobený z úplnej nuly. Využili všetko, čo sa za posledných 10 rokov naučili, a vytvorili hračku na mieru pre moderných mužov.

Japonský minimalizmus, ktorý tak milujeme

Obal je veľmi jednoduchý a minimalistický – máme radi, keď je samotná hračka aj obalom. V základni je ukrytý návod na použitie a tiež dávka lubrikačného gélu, takže nemusíte na nič čakať a môžete ho vyskúšať.

Pre lepší zážitok (ako pri každej umelej vagíne) odporúčame predhriatie pomocou nejakej vyhrievacej „bazuky“ – už sme testovali BOOM Warmer a Fleshlight Warmer. Každá z nich plní svoju funkciu, hoci druhá spomínaná je pohodlnejšia. Okrem toho môžete experimentovať s chladivými a hrejivými gélmi, aby ste si to ešte viac spestrili.

Nerealistická sexuálna hračka pre mužov…

Ak nepoznáte onanistov z japonského Tenga, možno vás prekvapí, že tvor nenapodobňuje dievčenské ústa, jej vagínu ani zadok víly. A ani ich mužské náprotivky. Namiesto toho je to zaoblený otvor, za ktorým bystrejšie oči vidia vnútornú výstelku z priehľadného silikónu. Náznaky vnútornej štruktúry sú nádherne viditeľné aj zvonku, kde presvitajú okolo bokov.

VIDEO z redakčného rozbalenia

Čo je nové?

V čom sa líši od pôvodnej verzie „turning hole“ alebo Flip Hole? Je výrazne pružnejší vďaka tomu, že telo je vyrobené z pevného plastu ABS, ale len vo forme pevných bočníc na ľavej a pravej strane. Vrchná a spodná časť (pri pohľade do otvoru) sú z čistého silikónu, takže sú mimoriadne mäkké a pružné. Tak super reaguje na vaše stlačenie.

A na vstupe má špeciálny otvor, ktorý zabraňuje úniku maziva počas ťahu. Páni, ak máte nejakých honičov, viete, že je to otrava, keď na vás takto „slintajú“. Bohužiaľ, viac gélu nám zaručuje viac sklzu, a tým aj viac potešenia. A tento 0 to pre nás vyriešil dokonale.

Otvára sa ako flipový telefón

Skrátka, je to ďalší väčší honiaci model pre zvedavých pánov, ktorí nepotrebujú hyper, extra realistický vzhľad hračky, ale potrebujú len čistý „výkon“. To znamená zábavný, iný a silný orgazmus. A ešte viac ich je.

A oceňujú hlavné prednosti dizajnu „flip“, t. j. skvelé čistenie. Tentoraz je na boku zaistená plastovou sponou, ktorú na silikónovom strede držia jednoduché, ale pevné koľajničky. Tie sa dajú ľahko vysunúť z hračky

Tu je pre nás pravdepodobne najslabší (a možno jediný nevýhodný) článok celej hračky. Konkrétne ide o malé zúbkované pánty, ktoré držia koľajnicu pohromade, keď odstránite hrubú bočnú lištu. Rozdelia sa jemným vypáčením dvoch častí od seba. Keď sa zlomia, samy o sebe nič nepoškodia. Vďaka silnému bočnému zapínaniu si jednoducho udrží váš náhon. Ale budete vedieť, že tam sú. Buďte k nim ohľaduplní.

Zistite, koľko stojí Tenga Flip Hole Zero
ZISTIŤ CENU

Po odstránení spony máte pred sebou len silikónový obal. Po otvorení sa vám naskytne neskutočný pohľad na bizarnú vnútornú štruktúru plnú drážok, guličiek, výstupkov… radšej si pozrite okolité fotografie alebo rozbaľovacie video = získate lepšiu predstavu o tom, čo čaká váš citlivý žaluď a celý penis.

Vnútro by sa dalo z videa interpretovať ako variácia na ústa zubatého mimozemšťana. Jeden z výčnelkov sa však nazýva Ripple Dome… Určite viete, ako dopadol Ripley, ale tento tvor našťastie vôbec nehrýzol. Len kĺže a dráždi. Tak, ako to nedokáže žiadna žena (prepáčte, dámy, ale to sa nedá prekonať).

Ako ho čistíte a sušíte?

Úprimne, v našej redakcii sme nemali lepšie navrhnutú hračku – teda z radu erotických súložných hračiek pre mužov. Po hraní:

    .

  • odstránite plastovú sponu zo strán,
  • otvoriť 0 široký,
  • spodné závesy ho držia na mieste.
  • dôkladne prepláchnite každý záhyb vodou,
  • a umiestnite strany nahor (do písmena V) na pätu krytu.

Ten máideálny okrúhly tvar s vyvýšenými bokmi, takže sa doň zmestí aj náhon Zero, ktorý je dokonale otvorený, voda sa môže odparovať smerom nahor a to, čo steká dole, sa dostane do malej drážky vo veku. Niekto o tom už dlho premýšľa.

Celkové hodnotenie

Pod posteľou máme dosť veľkú zásuvku plnú škatúľ na sexuálne hračky. Môžu sa do nich zmestiť desiatky hračiek, ale my vždy vyčistíme náš erotický sortiment, keď príde tá najlepšia v danom segmente.

A tento prenasledovateľ sa postaral o istú smrť 3 hračiek z minulosti. Jednoducho nemali šancu a museli odísť z domu. Stimulujúca vnútorná štruktúra, skvelá kontrola tlaku pri stláčaní prstami a jednoduché čistenie a sušenie (to je naozaj veľká výhoda). Ak by ste mali vlastniť čo i len jednu hračku s remienkom, majte túto.

A tento odkaz posielame aj dámam…Zverte Flip 0 svojim mužom…spolu s okuliarmi VR a pár pornografickými videami…veríme, že nebudú mať dôvod (ani silu) vymeniť vás za iný.

Klady

Zápory

Celá silikónová vložka so zadržiavaním závesu Očakávame kratšiu životnosť bočných mini nohavíc
Vnútorné výčnelky
Nerealistický vzhľad
Jednoduchá regulácia podtlaku stlačením bočných strán
Hračka je zároveň obalom
Skvelé čistenie a sušenie
Intenzívne orgazmy
A ešte viac orgazmov
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
Eros.sk Flagranti.sk iSexshop.sk
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: