Tento kúsok môžete nechať ležať doma a nikto, dokonca ani dospelí návštevníci (ktorí vedia o vašej posadnutosti erotikou), sa nedozvie, že ide o nejakú indiskrétnosť. Vyzerá ako hi-tech sušič vlasov od značiek ako Apple alebo Xiaomi, ktoré majú práve takýto minimalistický a funkčný dizajn. A vlastne… prečo nie?

Čo to vlastne je? Ako je možné, že máme v názve, že je to jebnutý stroj, keď podľa vzhľadu nie je s čím jebnúť? Alebo v bežnom ponímaní – nemá penis/dildo, ktorý by vás mal nepretržite šukať (teda keď sa vybijú batérie)?

Je to naozaj slovná hračka, pretože zatiaľ čo niektorí páni majú radi klasické šukacie stroje (penetrácia je samozrejme smerovaná zozadu), tento skôr urobí základnú prácu = urobí vás bez vašej pomoci.

Šukací stroj pre pánov bez práce

Tak ako šukací stroj svojimi prírazmi privedie vašu ženu k neuveriteľnému orgazmu, tento kúsok urobí to isté – ale vo svojej podstate vás bude neúnavne honiť do výstrihu.

A s neuveriteľnou rýchlosťou – český predajca tohto kúsku vtipne hovorí, že si ani nemusíte púšťať žiadne porno = kým ho nájdete, budete už hotový a môžete sa venovať svojej práci:)

Stojí to za to?

Pre rýchlosť a istotu tohto orgazmu si zapálime svoje priváty = rovnako ako klasický a originálny Womanizer = je to istá vec a vždy to bude fungovať.

Rovnako ako pri nich, aj tu je jasný tlak na výsledok = kombinácia „ťahov“ (predstavte si to napríklad ako kopy tam a späť pri honení), vibrácií a vyhrievaných vankúšikov je konečná.

Nemá zmysel chodiť okolo horúcej kaše, len sa z toho spravíte. Bodka a povzbudenie.

Niekoľko čísel

  • Celková dĺžka 19 cm
  • Vnútorná (a použiteľná) hĺbka 12 cm
  • Minimálny priemer 1,5 cm
  • Maximálny priemer 6 cm

Tak čo to, do pekla, je?

Veľmi špeciálna a robotická umelá vagína. Len v balení nenápadného fénu:) Vnútri je pekná silikónová vložka, ktorú možno dokonca vybrať na čistenie (pozrite si video/fotografie v tomto článku). Je pripevnený magnetmi k vnútornému telu, takže ho možno ľahko vrátiť na miesto.

Aby ste mali predstavu = s Afroditou (no, mohli sa s tým menom trochu pohrať, nemyslíte?) sa nemusíte trieť o penis, alebo mať penis trieť o ňu = a teda napodobňovať klasický sex. Jednou rukou držíte rukoväť a tá vnútorne kmitá (podľa predajcu až 300 zdvihov za minútu = nepočítali sme) a neprestajne vás dráždi.

Zistite koľko stojí BOOM automatický masturbátor Afrodité
ZISTIŤ CENU

Ovládacie prvky

Na tele sa nachádzajú prepínače zapnutia/vypnutia, + a -, vibrácie a ohrievania – po zapnutí vykonajte tento úkon ako prvý = vnútorná teplota sa zvýši na približne 45 stupňov Celzia a udrží sa počas celej doby používania. A neočakávané plusy a mínusy pridávania výkonu a prepínania režimov.

VIDEO z redakčného rozbalenia

Čistenie

Budete to robiť často, pretože Afrodita vás určite bude robiť často a rýchlo:) Vnútro môžete jednoducho vybrať otočením pri vstupe a umyť vodou = ideálne a neočakávajte tu žiadne problémy. Možno budete prekvapení, keď zistíte, že po vybratí sú viditeľné vodiče (aj keď samozrejme izolované), ktoré spájajú len vibračné kazety, pozri nižšie.

Zaujímavé je, že vyhrievacie aj vibračné patróny (mimochodom, jedna na vstupe a druhá na konci – teda na žaludi) sú priamo v tejto vložke a aj tak je vodotesná. Jednoduché a elegantné. Niekto si dal na tom záležať:)

Pretože každý, kto pozná vibračné lampy, vie, že vajíčko na vibrovanie sa vkladá zo základne vnútornej vložky a vždy ho musíte vypáčiť. V tomto prípade to už neplatí. 🙂 Vďaka Bohu. Chlapi nechcú nejaké premýšľanie, zbytočné, jednoducho do toho choďte, na zdravie, poupratujte po sebe a choďte.

Hodnotenie

Majster fucker:) Budeme sa opakovať, ale toto urobí chlap spoľahlivo rovnako ako Womanizer svojho partnera = netreba veľa vymýšľať, funguje to.

A vlastne dosť degraduje klasické honenie, pri ktorom si musíte honiť sami. Bude vám chýbať statický pohyb a „beztiažový stav“. Tu máte všetky aspekty na jednom mieste = ale vibrácie by ste nevyhnutne nepotrebovali. Už samotné šukanie do teplej vagíny je dostatočne intenzívne na to, aby bol výsledok jasný🙂

Klady

Zápory

Jasný výsledok = váš orgazmus do minúty alebo dvoch MAX Občas vnútorná vložka narazí na vnútornú stranu náhonca (je to len zvuk)
Vibrácie na jeho zvýšenie
Vykurovanie, ktoré budete potrebovať so všetkými hračkami
Nabíjanie cez USB-C (nevyhnutnosť pre technofilov, ako som ja)
300-120 ťahov za minútu
Trvá viac ako hodinu (naozaj nevydržíte)
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: