Značka Holy Trainer je švajčiarsky výrobca erotických pomôcok. Aspoň tak sa to hovorí v komunite milovníčok pásov cudnosti, feministiek a femdom play. Čo zaujímavé ponúka vo svojom portfóliu? A je to naozaj taká veľká vec, že to vynaloží ťažkosti pri získavaní tejto klietky a jej cenu? Pozrime sa na to v našej recenzii od Marka.

Svätý trénerský kľúč na penis

Holy Trainer sú pásy cudnosti, ktoré sú určené výlučne pre mužov. Sú vyrobené z inovatívneho materiálu vo forme prírodnej živice.

Prvýkrát bola táto pryž použitá v tretej generácii modelu označovaného ako V3 v roku 2018. Bol to nevídaný úspech a značka tento materiál zopakovala aj pri ďalšej generácii. Živica má v skutočnosti viacero výhod.

Video z rozbalenia

Kulatý a stabilný…

Predovšetkým je mimoriadne odolný voči všetkým čistiacim prostriedkom, rozpúšťadlám alebo iným chemikáliám, olejom a vode. Živica tiež nepodlieha účinkom UV žiarenia.

Zároveň zostáva príjemný k citlivej pokožke intímnych partií, pretože je 100 % prírodný. Výhodou tohto materiálu je najmä jeho dlhá životnosť a možnosť tvarovania. V prípade potreby je možné pás vytvarovať aj v horúcej vode.

Podľa výrobcu možno pásy Holy Trainer nosiť pri mnohých činnostiach, od spánku až po šport vrátane plávania. Nemusíte sa obávať, že sa poškodia alebo akokoľvek zdeformujú. Použitý živicový materiál zároveň zostáva priedušný.

VIDEO z redakčného rozbaľovania

Opasky vyrobené z kovu sa predávajú aj pod značkou Holy Trainer. Tie však nie sú primárne vhodné na dlhodobé nosenie vzhľadom na ich vyššiu hmotnosť. Sú určené pre praktizujúcich BDSM (a pre tých, ktorí majú iné dizajnérske cítenie). A zvyčajne nie sú originálnym výrobkom značky, ale skôr jej kópiou.

Všetky varianty sú podľa všetkého úplne bezpečné na nosenie. A to aj za predpokladu, že sa rozhodnete nosiť zariadenie dlhodobo. Konštrukcia a použité materiály zároveň umožňujú veľmi jednoduchú údržbu, čo je dôležité pre zachovanie hygieny a osobného pohodlia. Na umývanie možno použiť napríklad bežné mydlo, ale zariadenie možno vložiť aj do umývačky riadu.

Ako to funguje Vzhľadom na rôzne veľkosti možno používanie týchto erotických pomôcok odporučiť začínajúcim aj skúseným používateľom.

Pásy cudnosti sa dodávajú vo veľkostiach XXS, XS, S, M a L – na webe sú známejšie ako Nub, Nano, Small, Standard (náš) a Maxi.

Zistite, koľko stojí pás cudnosti Holy Trainer V4
ZISTIŤ CENU

Spolu s Holy Trainerom sa najnovšia verzia dodáva najmä s piatimi variantmi škrtiaceho krúžku s priemerom 36 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm alebo mimoriadne veľkým 55 mm.

Konštrukcia umožňuje aj jednoduché používanie. Svätý tréner je vybavený trubicou, ktorá je pripojená ku krúžku. Umiestnenie penisu a mieška do krúžku je veľmi jednoduché. Trubica sa potom vloží do krúžku, ktorý zaistí pevné uchytenie a úplne uzavrie úd od koreňa po špičku penisu. Keďže hadička je umiestnená v strede krúžku, koža sa nemôže stlačiť.

Pri nosení svätého trénera môžete použiť lubrikant akéhokoľvek typu. Preto sú vhodné výrobky na báze vody aj oleja.

Prečo si vybrať skutočného svätého trénera

Iba pravý Holy Trainer je vyrobený s najvyššou starostlivosťou, aby dokonale vyhovoval mužskej anatómii. Do 24 hodín by ste si mali zvyknúť, že si sotva uvedomíte, že ho nosíte.

Jednotlivé výrobky sú podľa všetkého vyrobené v súlade s normami ES a vždy obsahujú len značkové komponenty. Preto pás cudnosti nemôže spôsobiť žiadne zranenie ani podráždenie pokožky.

Preto sa v tomto ohľade odporúča vyhýbať najmä lacným erotickým pomôckam ázijskej výroby, pri ktorých si nemôžeme byť istí použitými materiálmi alebo kvalitou spracovania. V extrémnych prípadoch môže ich používanie viesť k poraneniu alebo iným zdravotným komplikáciám.

Niektorí výrobcovia napríklad používajú materiály na báze ropy, ktoré sú však úplne nevhodné na trvalý kontakt s pokožkou. Prírodná živica jednoznačne neobsahuje žiadne látky na báze ropy, ani kadmium alebo ťažké kovy.

Máme s tým vlastné skúsenosti, prečo si brať originály

Aj v našej redakcii sme sa stretli s niektorými kusmi neoriginálnych kľúčov, ktoré testerom spôsobili rozhodne nežiaduce kožné reakcie. Tie síce zmizli, keď ste pás nenosili, ale skúsenosť rozhodne nie je pozitívna a neopakujte to po nás 🙂 Preto sme pre dnešný test vybrali švajčiarsky originál „Holy Trainer“, aby sme ochutnali cudnosť z tej najdrahšej (a podľa všetkého aj najkvalitnejšej) strany.

Fotografie 18+ in natura z testovania

Ako sa mi to nosilo v nohaviciach

Po prvé, napriek veľmi starostlivým meraniam som si vybral 45 mm prsteň. Síce sa zmestil, ale po hodine, ktorú sami odporúčajú ako prvý najdlhší vhodný čas, sa mi nepáčila farba mojich semenníkov.

Takže aj po predchádzajúcich skúsenostiach som radšej siahol po väčšom 50mm (ktorý prišiel neskoro, pretože to samozrejme trvá od Švajčiarov“ aj cez colnicu – ale vzali sme si ich vylepšený dojací nástroj práve pre zamknutých mužov – recenzia bude nasledovať).

Zabudovaný zámok tiež zaručuje maximálnu diskrétnosť, pretože necvaká, nevykúka, len plní svoju povinnosť nepustiť vás von.

Kľúč je takmer neviditeľný pod oblečením. Je špecifický len tým, že váš penis a semenníky sa podľa konštrukcie mierne vtiahnu dovnútra slabín. Ktorý výrazne tlačí semenníky na samotný penis = toto riešenie ho robí rovnako nenápadným. Pre mňa to však bola otázka zvyku, pretože som nikdy predtým takúto klietku nemal a je to nápadne nezvyčajná vec.

Unikátny zámok priamo od nich

Zároveň uzamykací systém MagicLocker časom skopírovalo viacero konkurenčných značiek. Jediný pôvodný systém sa však stále nachádza na Holy Trainer. A kto by chcel kópie, keď je k dispozícii originál.

Výhodou tohto zariadenia je predovšetkým maximálny komfort používania. Je to spôsobené predovšetkým nízkou hmotnosťou verzie zo živice. Pohodlie je zabezpečené aj vďaka konštrukcii, ktorá pozostáva zo špeciálne tvarovanej drážky spájajúcej samotnú klietku s hlavným krúžkom.

Ako ju hodnotím?

Jedinečná koncepcia klietky musí vám sedieť, zabraňuje otlačeniu, má integrovaný zámok (mimochodom, v balení dostanete 2 kľúče – jeden pre vás na začiatku a jeden pre klietku = potom bude mať určite oba) a pohodlný tvar.

Páči sa mi materiálne aj vzhľadovo – ako môžete vidieť na fotografiách (produktových aj nahých pre registrovaných používateľov Lascivious), je to elegantná možnosť, ktorá vám uľahčí aj sledovanie hygieny.

Spočiatku vám nemusí byť príjemný práve tento rozdiel – keď je varica pritlačená k penisu, čo nie je pri zárodku práve typické. Na fotografiách „in natura“ môžete vidieť, ako obopínajú trubicu penisu po celom obvode. Ak by ste mali voľnejší miešok, som si istý, že by to nikdy nebol problém, pretože by neboli tak veľmi stlačené.

Takže to je pre mňa asi najväčšie zistenie a malé varovanie = nech je to niečo, na čo sa nakoniec môžete spoľahnúť. Pretože inak je to ideálny kúsok na dlhší zámok. Pri testovaní som ho mal týždeň, 3 týždne a mesiac a fungovanie bolo síce náročné (ale to kvôli môjmu zákernému „jemnému“ náprotivku – zdravím pani), ale zároveň nie stresujúce, napríklad kvôli fyzickému dopadu klietky. Napriek nočným pokusom o erekciu jednoducho sedela na mieste. Takže odporúčam všetkým submisívnym hračkám, ktoré chcú odovzdať kľúče a získať peknú erekciu:)

Klady

Zápory

Perfektne padnúce Viac ťahá semenníky na penis
Kombinácia 5 veľkostí a 5 priemerov Náročnejšie / dlhšie dodanie
Čisto prírodný materiál Cena
Vhodné aj pre alergikov
Ďalšie farebné varianty
Švajčiarsky pôvod
Plne obmedzujúca erekcia
Integrovaný zámok, ktorý všetci kopírujú
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: