Pocit podriadenia… uzamknutie a odovzdanie svojej dôstojnosti a vlastne aj mužstva do rúk partnerky. Aké myšlienky sa vlastne honia hlavou tým mužom, ktorí sa nechajú (či už dobrovoľne, alebo pod príkazom) zamknúť” do pásu cudnosti? Aký je to vlastne pocit?V redakcii nás láka čokoľvek, čo je mimo bežné hranice sexu – to znamená všetko mimo misionára 1x mesačne. Takže prečo neskúsiť aj túto pomôcku?

Ako vybrať ten správny, aby sadol?

Pás cudnosti sme vyberali dlho – plastové, oceľové, silikónové… dokonca aj drevené. Existujú aj varianty od Mystimu s elektroimpulzmi na trestanie. Na výber je veľa druhov veľkostí, tvarov a variantov. Nakoniec sa nám zapáčil pomerne veľký (a ťažký) model Spiderwire 2 (niekedy sa označuje aj ako TMS-1302 alebo Prisoner) z nerezovej ocele.

Na dĺžku je podľa všetkého najväčší, čo som oceňoval, pretože rozhodne nepatrím medzi menej obdarených mužov. A zmenšovať sa dá vždy 🙂 Pre začiatok som teda chcel (alebo moja dominantná partnerka) niečo, čo zvládneme hneď použiť.

Najväčší problém pri výbere sme mali s priemerom krúžku pod semenníky – základný priemer býva 4,5 cm – zdá sa to veľa, ale skúste si to zmerať krajčírskym metrom a uvidíte, že to taká sranda nie je. Radšej sme rovno prikúpili aj veľkosť 5 cm – a vyplatilo sa…

Pár čísel:

 • dĺžka klietky 10 cm,
 • šírka klietky 3.7 cm,
 • priemer očka pod semenníky: 4,5 cm
 • 2 kľúčiky v balení.

Pás sa skladá zo samotnej klietky na penis, ktorá má pozdĺžne rebrá, oceľového krúžku (patrí až za semenníky, aby nešiel pás cudnosti dať dolu) a zámočku so sadou menších kľúčikov. To všetko zabalené v príjemnom hodvábnom vrecúšku. Taká malá veľkosť a aké strasti sa v nej schovávajú… To by ste nepovedali.

Nasadzovanie pásu chce trochu šikovnosti

Toto nie je ľahká časť. Odporúčam vám klietku nasadiť hneď po ejakulácii, pretože máte zaručené, že z manipulácie s penisom a semenníkmi sa vám hneď nepostaví. Už len myšlienka na tú potupu a odovzdanie môže byť pekne rajcovná. A verte, že so “stojákom” klietku rozhodne nenasadíte.

 1. Musíte začať krúžkom pod semenníky. Najskôr jeden, potom druhý.
 2. Až potom prevliecť penis.
 3. Nakoniec zostáva eště klietka.

Pre uľahčenie použite trochu oleja a lubrikantu – to vám ušetrí veľa starostí a urýchli nasadenie. Taktiež môžete použiť olej alebo zvlhčovadlo – prípadne fajnšmekri používajú pančuchovú ponožku na penise, s ktorou klietku jednoducho nasadíte a potom pančuchu vytiahnete.

Nosenie v běžnom živote

Vďaka oblému tvaru nie je pod nohavicami tak vidieť, ako iné typy, takže ju môžete používať aj na dlhšie nosenie – musíte si však zvyknúť na tú váhu a tiež na to, že medzi nohami niečo máte. Niečo, čo je pekne ťažké a mierne vás obmedzuje (a to vôbec nehovorím o erekcii). Z vlastnej skúsenosti odporúčam tesnejšie boxerky, ktoré ako-tak udržia pomerne ťažkú klietku na mieste.

Na váhu je dobré myslieť už skôr a prípadne kúpiť plastový model (aj vo variante Spiderwire existuje) – ten je omnoho ľahčí a teda aj pohodlnejší na nosenie. Nám sa ale skrátka páčil kov – análny hák si tiež nekúpite z plastu, ale chcete perfektný materiál, ktorý už na pohľad trochu budí D/S hrôzu.

Hygiena – žiadny problém

Nami vybraný pás je pomerne vzdušný a otvorený, takže hygiene nič nebráni. Len pri sprchovaní musíte byť oveľa dôslednejší. Čo je pekne náročné, keď ste v klietke zamknutí a neviete, keď vás vaša “nežná” polovička pustí.

Ako to vidí ona…

Pri prvom použití sa mi veľmi páčilo a vzrušovalo ma, že už len samotná myšlienka, že svojmu partnerovi nasadím pás, ho postavila do pozoru. Veľmi rýchlo som však zistila, že je to skôr na škodu. Ako už bolo napísané vyššie, na stoporený penis pás jednoducho nenasadíte.

Najprv som ani nebola schopná pás partnerovi sama nasadiť – mala som pocit, že sa do toho krúžku nemôže dostať, a tiež som mu nechcela ublížiť (predsa len šlo o časť tela, ktorú mám na ňom najradšej 🙂 ). Takže si ho musel nasadiť sám. A úprimne, ešte chvíľu mi trvalo, kým som do ruky dostala ten správny grif.

Musím sa priznať, že od pásu cudnosti som čakala viac – tešila som sa, že svojho miláčika zamknem a celý deň (alebo aj dlhšie) ho budem trápiť, dráždiť a vzrušovať. To som ale nevedela, že partnera najprv budem musieť urobiť, kým mu pás navlečiem. Bphužiaľ pri tej činnosti väčšinou stratím chuť na hranie (a partner napodiv tiež) a myšlienka zamknutia už neznie tak lákavo.

Na druhej strane, keď už máte chuť na hranie a podarí sa vám pás cudnosti nasadiť, stojí to za to. Užijete si ohromný pocit dominancie a vzrušenia :).

Klady

 • Nerezová oceľ

 • Možnosť dokúpiť viac priemerov očiek

 • Naozaj nedobytné zamknutie

 • Byteľné spracovanie

Zápory

 • Vyššia váha

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 2 názory

My to robíme tak, že najprv mi nasadí krúžok, ak sa penis stoporí, jednoducho chvíľu počká, hrá sa na mobile alebo sa vráti k inej činnosti, medzitým penis opadne a šup nasadiť zvyšok 🙂

Ďakujeme za skúsenosť!

Dobrý deň, Marek píše, že si objednal väčší krúžok pre pás cudnosti, ktorý testoval. Ale nikde ju nemôžem nájsť. Máte nejakú radu? Ďakujeme.

Pekný deň,

úloha to nie je ľahký, ale dá sa zvládnuť. Buď napíšte jednotlivým sexshopům, ktoré už majú v ponuke váš vyhliadnutý pás cudnosti, či nemôžu objednať špeciálny krúžok pre vás. Prípadne vyhľadajte špeciálky, ktoré sa zameriavajú na pánsku cudnosť – pár ich v SR máme a sú neskutočne ochotní – v tomto segmente rozhodne ponúknuť lepší servis, ako najväčší slovenský erotické obchody.

Spolupracujeme: