Vynútená “cudnosť” u mužov je pekná mrška. Vaša polovička sa zo všetkých síl snaží, aby ste boli čo najviac vzrušení, ale… pás cudnosti medzi nohami vás nikam nepustí a dá vám to pekne zožrať…

Pánska cudnosť, ktorá je pevne zamknutá v klietke

Keď už som testoval minulý pás, bolo jasné, že jedine ja ho môžem znovu porovnať s novým kúskom. A ten je už na prvý pohľad omnoho náročnejší. Hlavne vďaka jeho veľkosti, ktorá vám pravdepodobne bude robiť problémy.

Video z rozbaľovania pásov:

Je to plastový priehľadný CB 6000S. Skúsenejší vedia, že S v názve znamená small – malý. Do tohto kúska sa nezmestíte ani s najmenšou erekciou, čo sa dalo čiastočne zvládnuť s minulým oceľovým Spiderwire pánskym pásom cudnosti.

Tu sa mi páči, že rovno od výrobcu dostanete:

 • samotné telo pásu pre žaluď penisu,
 • 6 výmenných očiek pre rôzny priemer penisu,
 • kotviaci prvok pre spojenie tela pásu s očkom,
 • jeden kovový zámoček s kľúčom,
 • sadu 5 jednorazových plastových zámkov,
 • sadu výmenných kolíkov na ideálne nastavenie pásu pri nasadení.

Vybral som pre istotu ten najväčší krúžok a urobil som dobre. Tie menšie by som si v živote nemohol nasadiť pod semenníky. Do horných 2 očiek som nasadil kotviaci prvok s vymedzovacími kolíkmi. Tým som mal obopnuté semenníky aj koreň penisu. Žaluď penisu odporúčam mať zľahka potretý lubrikantom, inak vás to bude za chvíľu pekne drhnúť – prichádza totiž tá najhoršia časť. A to nasadenie celej klietky na kotviace kolíky pri koreni penisu.

Pár čísel:

 • Dĺžka 6,4 cm
 • Vnútorný priemer 3,5 cm
 • Vnútorné priemery krúžkov: 38, 41, 45, 48 a 51 mm

Bez úplného ochabnutia penisu máte u tejto S veľkosti smolu – aj ten väčší variant má len o 2 centimetry na dĺžku viac priestoru, takže tiež žiadna výhra. Vďaka 2 honeniam bol môj penis solídne unavený a malý, takže sa zmestil aj do miniatúrnej klietky. Na prvý pokus som radšej zamkol klietku plastovým zámkom – kedykoľvek ho môžete prestrihnúť nožnicami. U mosadzného zámku to taká sranda nie je, keď stratíte kľúčik.

Prvé nosenie pásu cudnosti CB 6000s

Prvné pocity sú dosť stiesnené, ale na druhej strane vďaka užšiemu očku pod semenníkmi drží klietka presne na svojom mieste. A vďaka plastovému materiálu nie je ani ťažká, takže vás netrápi gravitácia, ako u síce väčšieho pásu Spiderwire, ale o to nepríjemnejšieho na nosenie, pretože svojou váhou skĺzaval dole a škrtil semenníky.

Vyriešiť sa to dalo len tesnými trenkami, alebo koženým opaskom, ktorý ste prevliekli klietkou a obopli ste si ním pás cez chrbát. Vďaka tomu už držal na mieste… Ale aj tak bol stále ťažký.

Tento je pekný drobec a vďaka priehľadnosti si vidíte aj na penis, takže ho budete môcť jednoducho umývať. Na špičke vášho nového plastového žaluďa je menší otvor, ktorým môžete močiť, takže nič nebráni tomu (okrem vašej psychiky a naštvanosti vašej Pani na vás) ho nosiť aj dlhšie, než len pár chvíľ.

Pás cudnosti a silná erekcia

Aký je to pocit mať nasadený pás cudnosti a vzrušiť sa? Prvé chvíle sa vám páčiť nebudú. Krv, ktorá sa do penisu nalieva (často stačí už len pocit, že ste zamknutí a hneď ste vzrušení) vám veľa príjemných pocitov neprinesie.

Zväčšujúci objem penisu ju citeľne napruží a odtiahne od tela, čo je na prvýkrát nepríjemné. Ale penis aj tak nemá kam rásť a vy si nemáte vďaka solídne tvrdej a opláštenej škrupinke svojho penisu ako uľaviť. Takže vám neostane nič iné, než si počkať, než erekcia opadne.

Klady

 • Ľahký materiál

 • Netlačí ako kovový pás

 • 6 krúžkov v balení

Zápory

 • Skôr pre menší penis (v stoporenom stave mám cca 17cm / 3,5 cm)

 • Z plastu sa ľahšie dostanete

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 2 názory

Hezký den.
Mam jej od Ježíška.
Nasazen na Nový rok a asi po celý rok.
První tři týdny hrůza,ale tělo si zvyklo….
Zatim 2x milking od partnerky, uvolní ale sex je sex….
Dá se stim žít.

Pěkně krásný a náročný dárek od Ježíška 🙂 Když to vyhovuje oběma, je to pak pěkná symbióza…

Zdravím,
chci se zeptat jestli hrozí nějaké riziko poškození funkce varlat při nošení pásu cudnosti.
Jde mi o to, že když se v kleci pokusí ztopořit, tak se přece jen zvětší a “natáhne” a přiškrtí kůži varlat, kde jsou nejspíš jemné tkáně.
Díky za odpověď

Hezký den,

pás cudnosti by vám neměl způsobit žádné poškození. Je to bezpečná (ale trochu nepříjemná) pomůcka.

Spolupracujeme: