Pásov cudnosti sme na test už niekoľko mali, ale všetky boli „minimalistické“ – čisto len na penis a semenníky. Inak ste boli voľní.Ale na trhu existujú aj väčšie pásy, ktoré vyzerajú skôr ako celé kožené nohavičky, ktoré vás obopnú po bokoch, medzi nohami a zadkom a držia vás pevne a nekompromisne. Práve také sme dostali od Slona na recenziu 🙂 a testovanie bolo pekne náročné, pretože svojim prispela aj prísna Pani.

Pás je stavaný pomerne robustne, ale zároveň aj decentne, takže pod oblečením paradoxne nie je skoro vidieť – môže byť len na prvý pohľad výraznejšie vydutý rozkrok, ale to nie je na škodu 🙂 môže to v kolegyniach vzbudzovať zvedavosť.

Ako pevne obopína mužstvo?

Pre penis a semenníky je tu prichystaná mriežková kožená „klietka“ s kovovými cvokmi na spevnenie – pri erekcii ma veľakrát podržala a neumožnila mi naplno sa postaviť = svoj účel potrápiť ma a schladiť nemravné myšlienky rozhodne splnila.

Avšak už samotné zapnutie a zamknutie je také vzrušujúce, že erekcia na seba nenechala dlho čakať – a to som bol čersvo vyhonený a spútaný, aby som sa nasadeniu nemohol nijako brániť. Ale aj tak som sa trochu bránil, takže som dostal po rozkroku a rýchlo ma to prešlo. O:)

Vnútrajšok pásu je vypolstrovaný jemnejšou „penovkou“, takže keď ho utiahnete, tak pevne drží, ale nedrie.

Niekto ho potrebuje aj na mieru upravený

U veľkosti sa tu rozhodne zastavím – v bokoch som menší, takže som narazil na nepríjemný problém, ktorý mi bez úpravy pásu znemožnil  ho uzmaknúť a zostať v nom uväznený. Bol na bokoch skrátka voľnejší, takže som ho mohol dať dolu – vyriešili to nožnice a čierna niť na zapošitie odstrihnutých bočných koncov, vďaka ktorým som ho mohol krásne skrátiť až na požadovanú veľkosť. Aj tak je len a len môj (a nedám ho), tak prečo ho nemať upravený na „mieru“.

Ako pás hodnotím po niekoľkých týždňoch

Pás hodnotím veľmi pozitívne, je mi príjemnejší na nosenie (aj dlhšie) vďaka tomu, že jeho váhu držia samotné pásy na boku a nie čisto len penis – ako je u klasických oceľových či plastových pásov cudnosti bežné. Vo voľnejších nohaviciach by ste si ho nevšimli a výrazný profil vidieť, len keď ste v trenkách. Ale po vyzlečení vyzerá tak dobre, že by sa hodil ešte s obojkom a vôdzkou na nejakú fetiš párty… kam si Dominy vodia svojich subíkov.

Vďaka mierne voľnejšiemu pásiku (pripomínajúcemu dielik z tang) medzi polkami sa dá sadnúť si aj na záchod, ale príjemné a jednoduché to nie je – ani by asi byť nemalo, patrí to k tomu. Aj na malú sa dá ísť, ale musíte sa trafiť špičkou penisu do niektorej z medzier v „koženej klietke“. Takže sa pás dá aj napriek svojej veľkosti nosiť dlhšiu dobu – a teda aj viac trápenia a odriekania pre suba zamknutého v páse,

Prvé hodiny sú nepríjemné, predsa len vás trochu obmedzí v pohybe, ale je dôležité (a aj tak nemáte inú možnosť) to prežiť, koža zmäkne a prispôsobí sa vašim krivkám a trápenie bude o niečo znesiteľnejšie… pokiaľ vás Pani nezačne dráždiť a provokovať… Po pár dňoch vás vzruší aj odhalené rameno či jemné prejdenie prstom po rázporku…

Nekončí to len zamknutím – môžete to ešte znepríjemniť

Ako pás tesne obopína telo, tak aj krásne preberá vibrácie napríklad z masážnej hlavice, takže o dráždenie nemusí byť núdza. Záleží na zákernosti vašej dominatnej polovičky, ako vám to chce znepríjemniť. Dráždivými smskami do práce, posielaním fotiek… vyzliekaním a masturbáciou pred subom, ktorý sa môže len pozerať…

Klady

  • Robustné spracovanie

  • Koža aj penovka priľnú na telo

  • Vhodný aj na dlhšie nosenie

  • Vyzerá reprezentatívne pre suba

Zápory

  • Len 1 veľkosť (M-XL)

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: