Šukacie stroje sa od klasických erotických pomôcok výrazne líšia. Nielen svojou veľkosťou a účinkom, ale aj cenou. Tá môže byť v rádoch vyšších stoviek až tisícok eur. Zohnať sa dajú aj lacnejšie kúsky – aj v našich sexshopoch – ale ich výkon nebude nikdy taký silný ako u profesionýlnych kusov.

Šukacie stroje – výber na videu

U týchto šukacích strojov je samozrejmé, že sa pohybujú v úplne inej cenovej relácii, než ich vzdialení príbuzní – vibrátory.

Nemyslite si, že kvalitu dostanete zadarmo. Dostávame sa ďaleko za hranicu 200 eur a je tiež pravdou, že pokiaľ chcete skutočnú kvalitu, tak budete musieť siahnuť veľmi hlboko do svojej peňaženky. Láska a sex vždy niečo stoja, a pokiaľ si chcete užívať, tak je jasné, že to nikdy nebude úplne zadarmo.To by ste boli naivní.

Môžete meniť nadstavce pre lepšie zážitky…

Výhodou drahších šukacích strojov je skutočnosť, že môžete mať niekoľko nadstavcov, ktoré sa dajú ľubovoľne zamieňať. Keď si chcete viac užiť, tak použijete úplne iný nadstavec, než pri niečom romantickejšom.

Záleží na vkuse človeka, ktorý práve stroj používa. Nie je nikde napísané, akou rýchlosťou a intenzitou by si mal každý užívať, takže hurá do toho.

Nové nadstavce (napríklad s patentovaným uchytením VacULock) umožňujú pripevniť masturbačné návleky či umelé vagíny – teda hračky, ktoré ocenia predovšetkým muži. Pohyb sem-tam šukacieho stroja teda nemusia využívať len ženy, na svoje si prídu aj páni.

Použítie na akýkoľvek otvor

Šukacie stroje (často nazývané ako fucking machine, lovemachine či sex machine) sa dajú používať na akékoľvek otvory. Nikde nie je napísané, že by ho žena musela používať len pri klasickom vaginálnom styku. Je jasné, že pokiaľ si zmení nadstavec, tak si pokojne môže užiť aj krásny análny styk a nemusí sa báť, že by jej pritom nejaký muž mohol ublížiť.

Môže si krásne ovládať intenzitu prírazov rovnako ako môže meniť nadstavce. Nič nie je proti ničomu, taže záleží len na chuti a momentálnom rozpoložení ženy, aby si mohla užívať. Ženy veľmi rady experimentujú so svojim telom a tak sa pokojne môže stať, že objavíte nové hranice vzrušujúceho a nádherného sexu, ktorý predtým bujnel len vo vašich snoch.

Fucking machines dostupné u nás:

Šukací stroj je aj pre mužov

Samozrejmosťou je fakt, že tento šukací stroj nie je len pre ženy. Pokiaľ sa muž nebojí análního sexu, tak si pokojne môže užívať rovnako ako žena. Nič nie je problémom. Je vysoko pravdepodobné, že experimenty, ktoré sa s týmto zariadením dajú vyvádzať, budú kompletne v réžii danej osoby.

Muž môže spoločne so ženou striedať rôzne polohy, môžu si navzájom pomáhať a pritom si krásne užívať. Ak sa žena nebojí, môže tento prístroj požíčať aj svojmu mužovi. Je potom len na ňom, či sa k tomuto činu skutočne odhodlá, keďže väčšina mužov priamo na sebe veľmi nerada aplikuje análny sex.

JE to zvláštne, ale je to tak. To, čo vyžadujú od žien, sa sami boja skúsiť na sebe. Pokiaľ teda máte doma odvážnejšieho manžela, tak sa s ním o túto zaujímavú hračku podeľte. Uvidíte, že sa vám bude páčiť obom a možno nájdete nové hranice sexu, o ktorých ste doteraz možno ani netušili alebo ste si ich nechceli pripustiť.

Klady

  • Silné prírazy

  • Možnosť výmenných nadstavcov/díld

  • Jednoduchá regulácia rýchlosti

  • Pre mužov aj ženy

Zápory

  • Vyššia cena

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

Eros.sk

Sexshopp.cz