Recenzia, ako je táto, sa musí písať s trochou odvahy a čítať s veľmi otvorenou mysľou. Aj keď, po tejto stránke sa toho nebojím. Úprimne, s manželkou experimentujeme so všetkým možným, takže je až čudné, že na pegging s pripínacím penisom ešte nedošlo.

Pokiaľ ste čítali moje iné recenzie, je vám jasné, že zadné vrátka nemám panenské ani náhodou (nepokryte priznávam, že sa mi to páči) a týmto praktikám sa nevenujem len o samote. Keď teda bolo v ponuke toto dildo, neváhal som. Na recenziu sme ho do Lascívne.sk dostali od sexshopu Růžovýslon.cz.

Kráľ, ktorý vás neroztrhne

V prvom rade milujem názov výrobku. King Cock síce nemá (našťastie) rozmery kráľovského kolegu Konga, ale treba zmieniť, že toto konkrétne dildo sa vyrába v štyroch veľkostiach. Toto je najmenšie o veľkosti 15,2 cm, pričom ďalšie veľkosti vyskakujú po plus mínus dvoch centimetroch až na 21,5 cm. (Súčasťou sady sú aj tri upevňovacie krúžky pre ďalšiu veľkosť).

Inými slovami, obdržal som kúsok pre začiatočníkov, podľa rozmerov priemerného Čecha, ktorý sa navyše po upnutí do postroja o niečo málo zmenší. (Tu musím podotknúť, že obdivujem humor svojej ženy, ktorá po nasadební ihneď začala porovnávať a sucho preniesla: „No dobre, máš väčšieho.“)

Po vybalení

Postroj samotný mi po vybalení prišiel zmätený, ale ako je známe, na každú prácu treba odborníkov. Žena prehlásila, že má opasok fungujúci na rovnakom princípe, a v priebehu pár sekúnd mala postroj na sebe. Trošku sa sťažovala, že výrobca asi nemyslí na malých ľudí, pretože popruhy musela utiahnuť o niečo viac a po prvom testovaní hovorila, že chvíľami okolo nej dosť poletovali.

Postroj na nás však pôsobí kvalitným materiálom aj spracovaním. Skoro sa mi nechcelo veriť, ako pevne drží. Na druhej strane treba zmieniť, že jedna osoba v mojom okolí je tiež vlastníkom tejto hračky, a tvrdí, že pri intenzívnom používaní sa začal postroj párať a bolo ho treba zašiť. Žena si radšej kvôli tenkému spodnému popruhu nechala radšej oblečené nohavičky a nakoniec ho musela pochváliť, pretože na ňu vraj pôsobil veľmi dráždivo.

Realistické dildo so žaluďom

Samotné dildo vyzerá dosť realisticky, vrátane žaluďa a nerovného povrchu so žilkami. A nielen vyzerá, pretože vďaka ohybnému a jemnému materiálu pôsobí dojmom skutočného penisu. Napokon, opýtajte sa mojej ženy, mala nás v sebe v priebehu večera postupne oboch a potvrdzuje to. Na internete som sa stretol s kritikou, že King Cock nevonia.

Zistite, koľko stojí Pripínací penis King Cock
ZISTIŤ CENU

Je to pravda, syntetika je z neho dosť cítiť, ale úprimne, túto vecičku nevyrobili nato, aby sa k nej čuchalo, takže nad týmto mínusom sám za seba mávam rukou a neriešim. Obvykle sa pri použití aj tak vyskytuje na miestach, kam v tom okamihu ani jeden zúčastnený nedočiahne.

Aj s prísavkou

Obrovským plusom je fakt, že dildo nielen v postroji napevno, ale ešte k tomu má prísavku, vďaka ktorej ho môžete dosť pevne pricucnúť k rovnému povrchu (veľmi dobre držal aj na vykachličkovanej stene), pokiaľ chcete mať voľné ruky. Bez chodenia okolo horúcej kaše, dildo sa tak dalo využiť na fingované bisexuálne radovánky v trojici. S voľnými rukami a stabilným upevnením na zemi si tak odvážni páni môžu skúsiť, ake je to byť uprostred.

Priamo v akcii

Hlavné však je predsa len použitie spolu s postrojom. Na webe je výrobok prezentovaný aj ako pomôcka pre mužov, ktorí chcú uspokojiť manželku, aj keď už nemajú silu, ale všetkým je snáď jasné, k čomu je King Cock predovšetkým určený. Stručne, použitie bolo z môjho pohľadu viac než uspokojivé (veľmi som oceňoval ten žilnatý povrch) a pre ženu dráždivé vďaka zmienenému popruhu.

Nie je čo vytknúť, čo sme chceli, to sme dostali, a ja sa dokonca musím vyjadriť, že by som zniesol aj väčší model. Naozaj ale musíme oceniť pevnosť postroja. Skoro sa mi nechcelo veriť, že bez ohľadu na polohu alebo rýchlosť (na jednej strane by som mohol povedať, že sa manželka ľudovo povedané rozbehla, na druhej strane mám pocit, že som ju o to v tej chvíli sám prosil) zostával stále na mieste, pevný ako skala.

Vhodný aj pre začiatočníkov

King Cock veľkosti S si trúfam označiť za vhodný aj pre začiatočníkov, pretože aj bez akejkoľvek rozťahovacej alebo uvoľňovacej prípravy, sem po prieniku žaluďa (ktorý svojím tvarom navyše napomáha ľahkému zásunu) len niekoľko sekúnd cítil pochopiteľnú bolesť zvierača, ktorá ale rýchlo odznela a potom som už zniesol čokoľvek. Verím že s poriadnou prípravou by túto veľkosť mohol zvládnuť takmer každý bez problémov až po prísavkový koreň.

Hoci medzi návrhmi, čo s týmto výrobkom robiť, je aj douple penetration, neskúšali sme to, pretože aj keď na túto praktiku máme inú, podstatne menšiu pomôcku. King Cock je aj v najmenšej veľkosti na robnú postavu mojej manželky trochu moc (vyskúšané už skôr). Samozrejme potom, čo som si sám postroj nasadil, môžem potvrdiť, že by to rozhodne bolo anatomicky možné.

Dá sa bezproblémovo čistiť

Ako drobnosti na okraj môžem zieniť čistenie, ktoré u dilda samotného prebieha bezproblémovo, len si dávajte pozor na dierku naznačeného výstupu močovej trubice, a fakt, že tento výrobok nevibruje. Ale narovinu, za to ani mínus uvádzať nebudem, pretože načo vibrácie, keď mám ženu, ktorá sa na mňa vrhla takým spôsobom, že by sa akýkoľvek motor mohol hanbiť. Súčasťou balenia je tiež lubrikant a čistiaci prostriedok.

Keď to zhrnieme, realistickosť vzhľadu a pokožku, odolnosť jednoduché použitie (pokiaľ narozdiel odo mňa pochopíte, ako postroj funguje), to všetko robí z King Cocka perfektného spoločníka pre experimentujúcu dvójicu, či už s postrojom alebo bez.

Klady

Zápory

Realistické prevedenie Pri intenzívnom používaní sa postroj môže začať párať
Postroj, ktorý drží pevne na mieste
Ľahké použitie
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: