Táto úhľadná malá šnúrka mi prišla zabalená len v priehľadnom plastovom obale a bez príbalového letáku. Nechcem byť puntičkár, ale základné informácie o krajine výroby alebo použitom materiáli by boli užitočné.

Prvý dojem z Malých diabolských jám

Na pokarhaní Malého diabla nie je nič zložité. Zväzok pekných tenkých gumených šnúrok prechádza cez dve čierne korálky a priehľadnú trubicu, ktorú počas hry držíte v ruke.

Na jednom konci sú šnúrky rozviazané, na druhom je čierna šnúrka na pripevnenie k ruke disciplinárneho pracovníka alebo disciplinárky. Náramky sú pikantné, jednoduché a vkusné. Celková dĺžka je 26 cm. Môj partner bol voči nim dosť podozrievavý: to má bodnúť? No… uvidíme.

Vyskúšanie pokarhaní Malého diabla

Akokoľvek nevinne na prvý pohľad pokarhania vyzerajú, o to viac si ich čoskoro užijete. Kým sa moja partnerka venovala orálnej starostlivosti o môj úd, začal som ju zľahka šľahať po zadku. Hneď sa jej to začalo páčiť, kňučala, keď mi fajčila penis.

Zistite koľko stojí Silikónový korbáč Little Devil
ZISTIŤ CENU

Vyžaduje si to cvik a ochotu hrať. Tieto malé pokarhania môžu poriadne štípať, to je pravda! gumové struny môžu jemne pohladiť, len aby v nesprávnej chvíli švihli a spôsobili vytúžené bolestivé vzrušenie. Myslím, že práve kombinácia hladenia a štípania je to, čo robí prácu s pokarhaniami takou zaujímavou.

Cena

Niečo vyše dvoch stoviek za pokarhanie Malého diabla je podľa mňa príjemná cena.

Zhrnutie

Napomenutia na výprask Little Devil sú niečo, za čo sa oplatí utratiť peniaze, či už ste začiatočník alebo pokročilý fanúšik ľahších BDSM hier. Odporúčam ho každému, kto sa chce hrať s peknými a funkčnými, ale jednoduchými vecami.

Klady

Zápory

Materiál Chýbajúci leták
Jednoduchosť a štýl
Cena
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: