Asi ako každá žena mám rada pekné veci. Páči sa mi, keď môžem mať aj nejaký neobyčajný šperk, ktorý podtrhne nahé telo. Bradavky sú silne erotogénnou zónou, preto spojenie šperku a svorky na bradavky je pre mňa veľmi lákavá predstava.

Prekvapenie v kufríku

Už na prvý pohľad sú svorky Magnetic Diamond niečo zvláštne. Sú vyrobené z chirurgickej oceli so vsadenými čírymi kamienkami. Pôsobia luxusne a masívne, hoci nie sú ťažké. Svorky by mali na bradavkách držať vďaka silným magnetom. Nejedná sa o elektronickú hračku a preto je možné jej použitie aj vo vode. Vďaka tomu je aj veľmi jednoduchá údržba.

Stačí ich umyť vo vlažnej vode za použitia mydla. Svorky dostanete zabalené vo veľmi peknom kufríku. Na cestovanie je možno trochu priveľký iba na samotné svorky, ale prípadne je možné si do neho uložiť aj ďalšiu hračku na pekné chvíle.

Rozmery

  • Váha: 14 g (1 ks)
  • Maximálne roztvorenie: 1,2 cm
Zistite, koľko stoja magnetické diamantové svorky na bradavky
ZISTIŤ CENU

Iba pre vyvolených?

Najskôr som bola z týchto svoriek naozaj nadšená a tešila som sa, ako budú na nahom tele vyzerať. Bohužiaľ, som nebola schopná si ich pripevniť na bradavky. Pri každom malom pohybe kĺzali dole a dokonca v konečnej fáze mi zakaždým scvakli pokožku.

Skúšala som ich i na svojej kamarátke, ktorá ma viac vyčnievajúce bradavky, ale problém zostal rovnaký. Jediné miesto, kde mi svorky držia bez problémov je klitoris. Tu sú naozaj stimulujúce, ale pri sexe by som sa ich bála použiť, aby nedošlo k rovnakému problému ako s bradavkami.

Svorky Magnetic Diamond sa mi vizuálne veľmi páčia, bohužiaľ použitie je pravdepodobne obmedzené na určitý tvar bradaviek alebo klitoris.

Klady

Zápory

Vzhľad Nedržia dobre
Krabička Môžu pricvaknúť pokožku
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: