Ja osobne som sa k dilatátorom dostal trochu okľukou. Už dávno som zistil, že je veľmi príjemné, keď mi žena dráždi špičku penisu nechtom (a môžem ju dokonca vyzvať, aby mi ho mierne zasunula a môže to aj bolieť).

Deň, keď som doslova náhodou zistil, že na túto prax existujú špecializované nástroje, považujem za šťastný. Prvý dilatátor, ktorý som si kúpil, bol pomerne krátky a úzky a neveril som, že by som ho mohol používať po celej dĺžke. Ach, ako som sa mýlil, po chvíli som prekvapený, že to nekričalo, že som chcel viac.

Pani doktorka dostala nové lekárske vybavenie

Preto keď som v recenzii uvidel Darkness Vibe, okamžite som manželke oznámil, že pani doktorka, rozumej jej alternatívna postava, keď sa chcem trochu mučiť, dostáva nové lekárske vybavenie.

Nebála som sa priemeru 8 mm, ale určite by som odporučila mať predchádzajúce skúsenosti s touto praxou a najmä mať po ruke užší dilatátor, s ktorým by som sa mohla najprv rozťahovať.

Lubrikant je nevyhnutný

Nehovoriac o mazadle, to je bez debaty. Aj tak sa pripravte na to, že to bude nápor, dvojnásobný, ak sa neuspokojíte sami, ale prenecháte to niekomu inému, koho v ideálnom prípade poučíte, aby stonanie ignoroval a pokračoval, kým ho výslovne nezastavíte.

Nespěchajte!

Zastavil som sa. Keď bol dilatátor asi v polovici, keď som ho prvýkrát testoval, zastavil som svoju ženu, ale nie kvôli nepríjemným pocitom. Povedal som na rovinu, že je to na mňa trochu veľa. Ešte viac a asi by som sa zbláznil.

Zistite, koľko stojí Darkness Vibe Penis Dilator
ZISTIŤ CENU

Čo sa týka dĺžky, výsuvná časť má 11 cm, takže ak nie ste milovníkmi extrémov, Darkness Vibe má ambície stačiť každému. Osobne som postupne zvládol asi dve tretiny a myslím, že časom sa odvážim viac. Potom je tu nebezpečenstvo, že sa z rozkoše vážne zblázniš, ale to určite prejde.

Ale prečo som naozaj zastavil svoju ženu?

Odpoveď je jednoduchá. Vibrácie. Môj prvý dilatátor bol len obyčajný kus silikónu bez jedinej elektrickej súčiastky, zatiaľ čo tento malý chlapík sa môže pochváliť siedmimi vibračnými režimami. Musím priznať, že som sa ich najprv trochu bál, ale ako sa ukázalo, nebolo to opodstatnené.

V momente, keď lekár zapol vibrácie, nielenže som pociťovala úplne nový rozmer pocitov z dráždenia močovej trubice, ale čo je dôležitejšie, dilatátor sa začal zasúvať takmer sám. Zdalo sa, že vibrácie všetko uvoľňujú. A áno, o to viac ma pobláznili.

Nevyskúšala som to, neverila by som, o koľko lepšie to s nimi bude. Ovládanie vibrácií je veľmi jednoduché pomocou jedného tlačidla.

Samozrejme, nezabúdajte, že kto sa nemaže, ten sa ani trochu neprevezie, a čo je najdôležitejšie, musíte dbať o hygienu na absolútne maximum. Nechcete predsa, aby vznikol zápal, preto sa oplatí hračku pred hraním na chvíľu pripraviť. Našťastie pomôže materiál a tvar, t. j. hladký a mäkký silikón. Hračka sa čistí takmer sama.

Ako sa dobíja?

Aby toho nebolo málo, táto hračka má byť vodotesná, hoci sme ju do vane nebrali. Čo sa týka napájania, takmer ma prekvapilo, že sa nedá nabíjať, ale vyžaduje tri kusy gombíkových batérií LR44. Inými slovami, ak si chcete s týmto dilatátorom užiť naplno, radšej sa zásobte.

Okolo a okolo, ak je podráždenie močovej trubice vašou šálkou čaju, trochu si zacvičte, pretože nechať si tento kúsok vziať, by bola škoda. To, čo mu chýba v tom, že je jednoducho hladký, rozhodne vynahrádza vibráciami, z ktorých sa vám zatočí hlava.

Klady

Zápory

Materiál Len pre pokročilých
Vibrácie Potrebné sú náhradné batérie
Extrémne skúsenosti
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: