Ahoj mačiatka. Naposledy sme sa bavili o svorkách na bradavky a pri rôznych BDSM hrátkach ešte chvíľku zostaneme.

Tentokrát sa totiž pozrieme na naozaj krásny, nádherne vzorovaný postroj. Jeden z krásnych pocitov, ktorý si pri sexe rada vychutnám, je pocit bezmocnosti. Pocit, kedy si so mnou môj pán môže robiť čo chce a ja nemám na vybranú.

Byť tak spútaný je správnou cestou, ako sa najlepšie svojmu pánovi poddať. Všeobecne mojím problémom pri postrojoch je to, že som veľmi malého vzrastu a som aj chudá. Veľa postrojov, aj keď sú potrebné veľkosť S, sú mi veľké. Avšak nevzdávam sa a hľadám ďalej.

Od A po Z

Postroj príde vo veľmi krásnej krabičke, ktorá vyzerá naozaj dobre. Nejeden výrobca by sa mohol učiť. Krásne vzorovaná krabica s ilustráciou, ako sa má postroj použiť. Samozrejme, podľa svojej fantázie, môžete postroj použiť aj akokoľvek inak. Tento postroj má na sebe prirobený obojok ak postroju je možné prirobiť putá (sú súčasťou balenia).

Tie sú naozaj veľmi pekne urobené. Celý postroj je na sťahovacie pásy, obojok aj putá sú na suchý zips. Aj keď je však obojok na suchý zips, nie je možné ho utiahnuť na maličký krk a tak ho mám na krku voľne. V tejto chvíli však šikovné, krajčírske, ručičky urobia zázraky a obojok si prispôsobia.

Putá a celý postroj mi však padne krásne. Vďaka suchému zipsu na putách a sťahovacím páskam na samotnom postroji je možné veľkosť prispôsobiť aj na tú najmenšiu mačičku. Celý postroj je vybavený niekoľkými kovovými kruhmi a tak je možné kombinovanie s rôznymi ďalšími hračkami. Tento postroj je dobrý aj na shibari.

Viete, o čom je reč? Už ste niekedy videli zviazanú ženu do povrazov? Tak to je presne ono. Tento postroj, vďaka svojim kruhom, dopomôže k nejednému krásnemu obrazcu, ktorý je možné za pomoci povrazov vytvoriť. Je možné znehybniť vďaka tomuto postroju skoro celé telo. Až na nohy. S tými si budeme musieť poradiť inak:)

Krásne vzorovanie, plyš na spodnej strane pút a obojku, kovové úchyty. Zatiaľ to znie veľmi dobre. Ale my sa však pozrieme na ďalší faktor a tým je sila. Koľko toho tento postroj znesie? Dá sa poriadne zatiahnuť za putá, či preukázať svoju dominanciu vďaka obojku, za ktorý sa zatiahne?

Do začiatku si povedzme na rovinu, že suchý zips nikdy nebude 100%. U pút a čohokoľvek, čo by malo telo znehybniť, by malo byť hlavne kovové zapínanie. Klasický remienok. Tieto putá ma ale naozaj milo prekvapili. Aj napriek suchému zipsu a elegantnému vzhľadu preukázali putá naozaj veľkú odolnosť.

Zistite koľko stojí Postroj s putami Beast
ZISTIŤ CENU

Keď môj pán naozaj ťahal, putá sa neuvoľnili, nerozopla a stále boli ako na začiatku pevne zapnuté. A čo ak do kovových pút použijeme povraz, ktorý sa následne zavesí? Aj na to je tento postroj očividne pripravený, pretože to zvládol na výbornú.

Nikde sa nezničil, v priebehu zväzovania sa nijako neuvoľňoval a ja som si aj tak mohla užívať krásnu a pohodlnosť tohto postroja.

Pár čísel

Tentokrát vezmem čísla podľa svojho obvodu tela – oficiálne čísla potom nájdete v odkaze na tento postroj

  • Obvod zápästia mám 14 – 15 cm a putá bolo možné utiahnuť tak, aby na mojej ruke krásne držala
  • Obvod krku mám 30 – 31 cm a obojok sa nedal utiahnuť úplne
  • Obvod pása mám cca 80 cm a postroj šiel krásne utiahnuť na moju veľkosť. (Vďaka sťahovacím pásom ide ešte viac zmenšiť či naopak oveľa viac zväčšiť podľa potreby)

Materiál a údržba

Putá a obojok sú z polyesteru, ktorý je naozaj príjemný a pripomína plyš. Kruhy na postroji sú z kovu a sťahovacie pásy sú klasicky plastové. Veľmi jednoduché a pritom také úžasné! Avšak pozor.

Pri hrátkach či sexe partnerku či partnera veľmi nezriaďte. Nechcete mať tento postroj od potu, pretože sa neodporúča ho dávať do práčky. Očistenie tak čohokoľvek najlepšie mokrou handričkou a obyčajným mydlom. Veľmi opatrne.

Osobné pocity

Som rada, že som mohla od dild alebo vibrátorov prejsť aj na tento druh vecičiek. Nielen testovanie si s nimi užijem. Mám aj pripravené s ním nejaké fotenie, tak si ho určite nenechajte ujsť na mojich ďalších stránkach.

Klady

Zápory

Vďaka sťahovacím pásom sa krásne prispôsobuje na telo Putá aj obojok sú na suchý zips
Veľmi príjemný materiál Obojok nejde utiahnuť na veľmi malý krk
Odolnosť Neodporúča sa prať v práčke
Vhodné aj na shibari
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: