Spútavanie a klasická bondáž sú pre nás veľmi sexy témy – máme skúsenosť, že mimoriadne zintenzívňujú každú D/s hru a rozhodne patria medzi naše najčastejšie posteľové hry. Preto sme si nemohli nechať ujsť úľavu, ktorú ponúka tento postroj Sinner.

Zjednodušene povedané, ide o niekoľko spojených kožených remienkov, ktoré umožňujú vášmu submisívnemu partnerovi byť veľmi silno spútaný. A to dosť nepohodlne, pretože mu znehybňuje ruky za chrbtom – klasický spôsob použitia od výrobcu.

Na samotnom tele drží vďaka hornému golieru (takže sa ako východiskový bod uchopí za krk) a bedrovému pásu – oba majú typické oceľové očká, ktoré poznáte z opaskov – takže máte na výber z viacerých intenzít ťahu na hornej aj dolnej strane.

Niekoľko čísel

  • Obvod krku: 28-43 cm
  • Obvod pása: 60-101 cm
  • Obvod zápästia: 15-24 cm

Zápästia sú potom držané za chrbtom v dosť nepohodlnej polohe – kolmo na horný kožený remienok – lakte sú v približne 90-stupňovom ohnutí, takže sú pomerne prísne pritiahnuté a pevne držané bočným remienkom k chrbtu.

Presné uťahovanie

Tieto pásy obsahujú aj oká na utiahnutie. A ako už tušíte alebo vidíte na fotografiách alebo v našom rozbaľovacom videu, čím viac budete ťahať s rukami za chrbtom, tým viac budete ťahať sami.

Ide teda o sebapoškodzujúci kúsok, ak by sa sub alebo submisívny chcel nejako vykrútiť pri výprasku alebo pri pohľade na blížiaci sa nepríjemný trest alebo úlohu (hlboké hrdlo, vosk, pokarhanie, …).

Univerzálne pre obidve zariadenia

S partnerom sme sa v tomto postroji vystriedali a rozhodne je to neuveriteľne zábavný kúsok – univerzálny vďaka množstvu slučiek a rozhodne intenzívny.

Zistite koľko stojí Postroj s putami Sinner
ZISTIŤ CENU

Armbind

Do rovnakej situácie sa môžete dostať aj s klasickým bondage postrojom, ako je napríklad Armbind (pozri náš predchádzajúci foto/video návod), ale tento je ešte pevnejší vďaka uhlu spútaných rúk – a vzájomnému prepojeniu cez boky a krk.

Vydrží, kým nebudete spokojní

Dostať sa z toho je skôr pre kúzelníkov ako pre klasické ponorky. Kým ho nedostanete von, musí jednoducho držať to, čo pre neho vymyslíte. A môžete ho dokonca nasmerovať na tento povraz, možno v izbe alebo v samotnej posteli.

Takže v podstate: celkom nenápadná spleť kožených remienkov, ale v rukách nadšenca BDSM veľmi intenzívny nástroj na trýznenie vašej submisívnej hračky.

A z našich skúseností uvádzame, že sa len tak nehrá a nenudí – používame ho veľmi často, pretože samotné nasadenie pút je veľmi rýchle a účinné = rýchlejšie ako klasický bondage postroj. A
rýchlosť je niekedy dobrá vlastnosť.

A situáciu si môžete uľahčiť tým, že ruky nebudete mať za chrbtom, ale na bruchu, ale to nie je pre oboch taký intenzívny zážitok, takže to pokojne skúste na prvýkrát. Veríme však, že sa vám bude viac páčiť prísne obmedzenie chrbta pre vášho hriešnika.

Klady

Zápory

Robustné spracovanie V skutočnosti nemám žiadne
Oči na ťahanie
Možno použiť na zadnej alebo prednej strane
Pekná cenovka
Pre mužov aj ženy
Rýchlosť nasadenia
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: