Putá – radostné chvíle alebo strach? Pre znalcov je to každodenný chlieb, ktorý používajú pri každom hraní. Mám doma niekoľko pút, takže viem, ako ich používať, aby som si vychutnal príjemný pocit. O korkových putách počujem prvýkrát a zaujímalo by ma, ako sa budú cítiť. Už teraz môžem napísať, že ma veľmi príjemne prekvapili.

Prvý pohľad

Pútka sú v ekologickej škatuli, ktorá sa ľahšie rozkladá, a sú 100 % prírodné, takže potešia nielen vegánskych nadšencov, ale aj ľudí, ktorým záleží na prírode.

V krabici sa nachádzali samotné putá, ale v tomto prípade im odpustíme nedostatok obalu na uskladnenie, pretože sú veľmi šetrné k prírode. Všetko vyrieši bavlnená taška.

Niekoľko čísel

  • Minimálny obvod pút: 12 cm
  • Maximálny obvod pút: 26 cm
  • Dĺžka reťaze s karabínou: 23 cm
  • Hmotnosť: 220 g
Zistite koľko stojí Korkové putá Vegan Fetish
ZISTIŤ CENU

Dizajn

Po vybalení z krabice som cítil typickú korkovú vôňu, ktorá ma očarila a musel som ju vdychovať. Podšívka pút je vyrobená zo 100 % polyesteru. Korek je doplnený jemnou zlatou retiazkou. Vyzerá to veľmi efektne a dodáva to ešte väčší šmrnc.

Praktické využitie

Prvé použitie týchto pút bolo veľmi jednoduché a skúsené. Zamknuté putá sme zavesili na ďalší popruh okolo postele a pritom sme ho dráždili. Počas predohry, keď partnerovi zviažete ruky a on sa bude môcť len pozerať, ako vyvrcholíte, jeho ústa budú mať vodu priamo z úst, pretože to nebude môcť vydržať.

Celkové hodnotenie

Som veľmi spokojný s hračkou, ktorá je príjemná na dotyk a nikde neštípe. Materiál sa ľahko umýva vlhkou handričkou, ale asi by som neodporúčal naň niečo vyliať, pretože je to korok a nedostanete to von.

Klady

Zápory

Mäkké na dotyk Horšie otváranie pút pri rozopínaní
Nastaviteľná veľkosť Z niektorých častí pút sa pomaly odlupuje korok, ale nemá to vplyv na funkčnosť
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: