Dnešnú recenziu začneme parafrázou slávneho citátu: „vibračných hlavíc nie je nikdy dosť“. Môže sa stať, že vám stačí len jedna veľmi kvalitná a väčšinou je to pravda, ale tentokrát máme v teste kúsok, ktorý tie ostatné rozmetá.

Masážna hlavica PalmPower v podrobnej RECENZII

A to nielen cenou, ale aj možnosťami využitia, ktoré ponúka. Ktorá to vlastne je? Legendárna PowerBullet / Palmpower hlavica s 2 sadami nadstavcov – neprávom sme ju opomínali, ale už je to napravené.

VIDEO pri rozbaľovaní:

Čím sa vlastne táto štíhla a paradoxne malá hlavica odlišuje? Hlavne – nemá nabíjanie batérií ani výmenné batérie. Môže sa to zdať ako nevýhoda, ale:

  • nedôjde vám nikdy v tom najlepšom šťava,
  • nemusíte meniť batérie,
  • citeľne vyšší výkon oproti batériovým verziám,
  • životnosť je vďaka tomu dlhšia.

Možno si hovoríte, čo bezpečnosť a príjemnosť použitia? Celý kúsok by sme určite neskúšali vo vani (podobne ako akýkoľvek fén), ale inak je jeho použitie úplne bezpečné. A vďaka nadpriemerne dlhému napájaciemu drôtu (2,5 METRA!!!) vás neobmedzuje ani napájanie. Stačí vhodne situovaná sieťová zásuvka a máte slastnú pohodu.

Ako sa vlastne ovláda?

Minimalizmus vládne svetu (a vďaka bohu zato) – nájdete tu len 1 tlačidlo. Stlačením hlavicu zapnete, podržaním tlačidla vibrácie rastú až k maximu. Keď prestanete s tlačením, vibrácie zostanú na danej intenzite. Krátkym stlačením vibrátor/masážnu hlavicu vypnete a môžete začať znovu.

Zistite aktuálnu cenu tejto masážnej hlavice
ZISTIŤ CENU

Prečo to tak je? Pri hraní, masáži, stimulácii klitorisu apod. spravidla začínate zľahka a čím bližšie ste vyvrcholeniu, tým prirodzene zosilňujete vibrácie, aby nábeh bol čo najsilnejší a najrýchlejší. A tomu je uspôsobené aj celé ovládanie hlavice PalmBullet = detail na funkčnosť vždy oceňujeme 🙂

Čo na vás čaká v balení?

Vibračná hlavica s 1 výmennou čapičkou, nabíjačka AC 220V/9V s 4 výmennými koncovkami (európska, ázijská, … – ideálna na exotickú dovolenku ;)) a návod na použitie. Niežeby ste to teda potrebovali. Len nám tu chýba obal na samotnú hračku – samozrejme by musel poňať i nabíjačku, pretože je nedielnou súčasťou. Takže musíte hračku uchovávať buď v pôvodnom plastovom blistri (dá sa), alebo si dokúpite taštičku – máme overené tyvekové, v podstate nezničiteľné od Fun Factory (viac v staršej recenzii).

5 rôzných hlavíc, ktoré vás zničia

V čom je táto hlavica ešte dobrá? Môžete si k nej dokúpiť 2 sady (po 2 kusoch =  PalmBody a PalmSensual) výmenných hlavíc/násad. To u iných kúskov nenájdete. Takže svoje si užije klitoris, G-bod, análik aj ďalšie erotogénne zóny. Tvary a veľkosti sú tak veľmi nápadité, že sme si určite ešte nenašli všetky polohy a praktiky, ktoré sa s nimi dajú vyskúšať.

Pár čísel:

  • 19 cm celkovej dĺžky,
  • 3,5 cm priemer hlavice,
  • 5 rôznych hlavíc (1 základná + 4 dokúpiteľné).

Odporúčame vám prikúpiť tieto nadstavce rovno k hlavici – bohužiaľ nikdy netušíte, kedy vypadnú z ponuky – a navyše ich nepredáva moc iných e-shopov u nás. Prísť o ne by bola škoda. Sú korením pre už aj tak silnú a zaujímavú hlavicu.

K tomu si pripočítajte veľmi pružný krčok, ktorý spája telo hlavice so samotnou vibračnou „hlavičkou“ – zľahka uhne pri pritlačení hlavice, takže vždy ideálne prenáša vibrácie na telo a to bez zbytočného tlačenia.

Suma sumárum = výsledok našej recenzie / testu

V krátkosti – veľmi príjemná na dotyk (zamatová jemnosť ABS plastu bez ftalátov a akýchkoľvek škodlivín) a s dokúpiteľnými nadstavcami, ktoré zastúpia nejeden vibrátor. Ak si chcete za málo peňazí užiť veľa muziky a nemáte žiadnu inú hlavicu, tak toto je jasná voľba. A aj keby ste mali inú hlavicu, tak 4 ďalšie nadstavce z nej robia solídne vibračné delo. Nielen na klitoris, ale aj na ženský G bod či pánsku prostatu = to je silná ponuka. 🙂

Vyskúšané za vás – s týmto kúskom chybu neurobíte.

Klady

Zápory

Veľká sila Napájanie zo siete (je to klad aj zápor)
Maličká veľkost Nemá obal na uchovávanie
4 dokúpiteľné násady
Bez ftalátov a iných škodlivín
2,5 m dlhá napájacia šnúra
Jednoduché ovládanie
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 3 názory

Lze k teto hlavici dokoupit samostatnou nabijecku pokazila se mi bohuzeldekuji

Ať jsme hledali, jak hledali – tak jsme ji v CZ nenašli – jen na Amazonu. Takže buď reklamace (po jaké době se vám pokazila – a jak?), nebo šikovný elektrikář.

Dobrý den,
s touto masážnou hlavicou sme boli veľmi spokojní cca 1/2 roku.
Žiaľ prestala fungovať a keďže sme neodložili bloček, rozhodol som sa rozobrať ju a zistiť príčinu.
Prenos krútiaceho momentu cez ten výkyvný krčok je riešený ocelovou pružinkou a tá je slabinou tohto výrobku – lepšie riešenie by bolo pevnou oskou na úkor výkyvnej ..
Napriek tejto slabine Vám ju doporučujem kúpiť / ideme ju kúpiť znovu / no v prípade že sa pokazí, tak ju nerozoberajte, ale s odloženým daňovým dokladom ju reklamujte .
do-vi

Hezký den,

mockrát děkujeme za zpětnou vazbu! Naštěstí s tímhle problémem jsme se nesetkali, zatím solidně drží (a že jí dáváme co proto). Určitě bych také nerozebíral a hned reklamoval. Od prodejce máme, že patří mezi nejméně reklamované kousky, takže snad se se ten problém moc často neprojevuje. Případně reklamace a pravděpodobně dostanete novou.

Nevite nahodou, jestli je nabijeci verze stejne silna?

Dekuji

Dobrý den,
řekla bych, že nabíjecí verze je zhruba stejně silná – bohužel jsem neměla možnost je přímo srovnat. Každopádně když jsem ji poprvé měla v ruce, byla jsem velice překvapená jeji sílou (skoro jsem nemohla uvěřit, že je něco takového vůbec možné). Takže pokud by tam byl rozdíl, bude opravdu nepatrný 🙂

Spolupracujeme: