Tento rozhovor nadväzuje na predchádzajúci rozhovor, ktorý sme urobili s sexblogerkou Darkminou (z rovnomenného blogu Darkmina.cz) v januári 2017. Jej (dnes už skôr spoločný s partnerom) blog existuje dodnes a každý týždeň na ňom pribúdajú ďalšie erotické články.

Chceme zistiť, ako sa zmenili ich názory na sex, erotické hračky, BDSM, čo im blog pomáha robiť, …

A možno tým inšpirovať ostatných, že by sa nemali hanbiť za svoje fantázie a erotické zážitky a mali by sa o ne podeliť (hoci aj anonymne ako Darkmine) s ostatnými.

Prečo vlastne Darkmina a Reaven? Ako vznikli prezývky?

Darkmine vlastne vznikol úplne jednoducho. Používam prezývku Mina, ale nechcela som používať len to, tak som rozmýšľala a rozmýšľala:) A tiež mi pomohol Reaven a zrodila sa Darkmina:)

Vlastne som si vymyslela Reaven, keď som premýšľala nad prezývkou pre svoj blog. Nechcel som použiť ten, ktorý bežne používam na internete. Takže to bola prezývka šitá dosť rýchlou ihlou a na prezývke je to asi vidieť, ale neplánujem ju meniť, aspoň nie v najbližšej dobe. 🙂

Čo sa zmenilo od minula

Najväčšou zmenou od posledného rozhovoru s Darkmine je, že na blog už neprispieva len ona, ale teraz aj môj malý.

Či je to k lepšiemu alebo horšiemu, musia posúdiť skôr čitatelia. Vlastne to bol môj nápad založiť takýto blog. Takže keď Darkmine začali dochádzať nápady na písanie, dala mi jasne najavo, čí je to nápad a že s ním môžem pomôcť.

Ďalšou veľkou zmenou, ktorú sme urobili, je, že sa nám konečne podarilo nájsť nejaký systém v publikovaní článkov tu na blogu. Z počiatočného chaosu a rôznych pokusov sme sa ustálili na dvoch článkoch týždenne, čo nám vyhovuje.

Takže máme pondelkový tip, väčšinou kratší informatívny článok o tom, čo nás zaujalo. A piatkový “väčší” článok. Snažíme sa, aby boli piatkové články rôznorodé a aby v nich nebol žiadny systém. Stredy si nechávame na niektoré špeciálne veci, ale väčšinou na súťaže a ich vyhlásenia.

Navyše sa snažíme striedať počas celého týždňa, aby sme mali dostatok času niečo napísať. Ako však naši čitatelia vedia, aj tak sa nám niekedy podarí neuverejniť článok presne, ale snažíme sa, aby sme mali vždy dva články týždenne.

Navyše som sa možno trochu naučil nezverejňovať svoje plány tak ďaleko dopredu na blogu. Pretože koniec koncov, buď mi trvalo celú večnosť, kým som ich splnil, alebo sa mi skôr podarilo na ne zabudnúť.

To viedlo k menšiemu počtu článkov v podstate o ničom, v ktorých som písal o tom, ako by som si želal, aby to bolo a čo by som chcel urobiť, a potom články o ospravedlňovaní.

Takže to boli vlastne články o ničom s nulovou hodnotou. Tomu sa teraz snažíme vyhnúť. Hoci jeden trochu ospravedlňujúci článok pravdepodobne vyšiel nedávno. Dúfajme, že je to posledný:)

Máme tiež účty na Facebooku, Twitteri, Tumblri a Instagrame. Nie sme tu však veľmi aktívni, určite nie tak, ako by som chcel. Najmä Instagram bol v poslednom čase zanedbávaný. Ale tieto horúce dni nás nabádajú k fotografovaniu, takže dúfajme, že sa to čoskoro zmení:)

Ako ste sa zmenili?

Nepociťujeme žiadnu výraznú osobnostnú zmenu. Vďaka blogu si myslím, že Darkmine je o niečo otvorenejší mojej hre a experimentovaniu. Pokiaľ ide o mňa, možno sa mi zdá, že som ešte “strašidelnejší” ako predtým. 🙂

Tiež si myslím, že teraz už nie sme takí plní očakávaní, keď uverejníme článok, že pod ním nájdeme hromadu komentárov. 🙂 Najprv sme sledovali návštevnosť a kontrolovali blog, či niekto nezanechal správu alebo komentár.

Niekedy máme pocit, že blog píšeme skôr pre seba. Radi by sme viac komunikovali s našimi čitateľmi, ale zatiaľ to jednoducho nejde. Teraz neočakávame, že všetko príde hneď, takže sa snažíme, aby písanie bolo zábavné.

Napriek tomu nás každá správa, komentár alebo len LIKE či zdieľanie veľmi poteší a sme radi, že nás niekto predsa len číta. Preto sa snažíme organizovať aj súťaže aspoň o nejaké drobnosti, aby sme sa našim čitateľom odvďačili za ich náklonnosť.

Nízka miera komentárov a odpovedí vás nemusí znepokojovať. Je to takmer rovnaké na všetkých stránkach (nielen na erotických). Vidíme za tým veľký vplyv sociálnych médií, kam sa tieto interakcie primárne presunuli – nie sú teda na webe, ale inde.

Možno je to spôsobené tým, že ešte stále nie sme takí aktívni na sociálnych sieťach, ako by som chcel (najmä na Instagrame), a preto ešte nemáme takú silnú fanúšikovskú základňu. Dúfam, že to čoskoro napravíme:)

S čím vám blog pomôže?

Písanie blogu nám pomáha vyjadriť niekde svoju kreatívnu stránku. Aj keď sa to nezdá, niekedy mám chuť tvoriť bez ohľadu na to, čo sa deje. Či už ide o písanie blogov alebo poviedok, prekladanie alebo tvorbu hier.

Bohužiaľ, mám tú vlastnosť, že pri ničom nevydržím dlho. Takže niekedy som schopný vytvoriť niekoľko článkov týždenne pre blog, inokedy ma Darkmine musí takmer nakopnúť, aby som to urobil.

V skutočnosti som predtým veľmi nerád písal. Koniec koncov, moje pravopisné chyby jasne dokazujú, že ja a čeština nie sme skutoční priatelia.

Vždy ma však bavilo čítať a vymýšľať si príbehy a na mojich blogových príbehoch je asi vidieť, že mám dosť bujnú fantáziu:)

Vďaka blogu nás tiež napadajú rôzne veci, ktoré by sme mohli napísať alebo zrecenzovať. Takže potom pozeráme filmy, čítame knihy alebo testujeme hračky, ktoré by sme za normálnych okolností mohli preskočiť, mávnuť nad nimi rukou alebo sa o nich jednoducho ani nedozvedieť.

Napríklad viem, že vďaka Lascero.cz by sme asi nikdy nešli na Erotický veľtrh, pretože akokoľvek by nás to lákalo, asi by sme tam aj tak nešli. A bola by to škoda, pretože to bolo úžasné!

Jsem typ človeka, ktorý má bujnú fantáziu a rád by vyskúšal všetko, pokiaľ ide o sex (no dobre, aj ja mám hranice :), ale keď príde na vec, zvyčajne sa prejaví moje pravé plaché a introvertné ja. Blog mi tiež dodáva odvahu:)

Ktoré sú vaše obľúbené erotické pomôcky?

U mňa určite tie, ktoré stimulujú klitoris, pretože vďaka nim dosiahnem orgazmus. Bohužiaľ, mám dosť veľký problém dosiahnuť orgazmus len klasickým “zapojením”. Ale mám rád aj nápadité vibrátory.

Za Reavenom nemám žiadnu zvlášť obľúbenú hračku. Rád skúšam nové veci, ale má to tú nevýhodu, že ak niečo opakujem príliš často, rýchlo ma to omrzí.

V poslednej dobe sa mi najviac páčia rôzne kukly a masky. Ale ak by som mal pomenovať hračku, bol by to pravdepodobne kľúč na penis s elektródami.

Ktoré nie?

Nepotrebujem elektrický sex, ten mi naozaj nič nedáva, a ani kliniky. Inak sa nebránim skúšaniu nových vecí:)

Možno som o niečo ďalej a baví ma posúvať hranice, takže momentálne vlastne neviem o hračke, ktorú by som časom nebol ochotný aspoň vyskúšať. Z rôznych techník mi však nevadí dodatočná bolesť alebo pomočovanie a podobne.

Aké hračky by ste chceli testovať na svojom blogu? A vy môžete popustiť uzdu svojej fantázii:)

Rád by som vyskúšal nejaký Womanizer, uvažovali sme o kúpe, ale ak by bola možnosť ho získať, určite by som nebol proti 🙂 A inak určite nejaké vibrátory, pretože tých nie je nikdy dosť 🙂

Reavenovi je to úplne jedno. Rád skúšam nové veci, takže čokoľvek nové. Najradšej mám hračky na diaľkové ovládanie, najlepšie cez mobil a iné hi-tech novinky (napríklad VR). Ak by som si mohol niečo dovoliť, rád by som vyskúšal kvalitný zasraný stroj a vysávač.

Pre nás je tu zďaleka najlepším príspevkom fotorealistický “femdom” príbeh Cindyinho narodenia. Môžeme očakávať pokračovanie?

Neviem, či to môžem prezradiť, alebo či sa to už nestalo. Ale takéto menšie pokračovanie by sa malo na blogu objaviť už čoskoro. Osobne by som ho nenazval plnohodnotným pokračovaním, aj keď ním pôvodne mal byť, ale jedna vec sú plány a druhá skutočnosť.

Určite, ale máme plány na pokračovanie aj na ďalšie fotorealistické príbehy. Bohužiaľ, v poslednom čase trpíme tým, že času je neuveriteľne málo.

Dosť nás zaujal vaš BDSM dotazník – budú v ňom nejaké zmeny, prípadne sa bude opakovať?

Nemáme žiadne plány čokoľvek na tom meniť. Koniec koncov, dotazník je stále aktívny a je možné naň odpovedať. A výsledky by sa mali aktualizovať automaticky (ak si myslíte, že nie, dajte nám vedieť a ja údaje aktualizujem – pozn. Reaven).

A keďže sme sa snažili, aby bol dotazník čo najkomplexnejší, momentálne ma nenapadá, na čo by sa mal vzťahovať ďalší dotazník. Ale ak nás napadne zaujímavý dotazník, určite ho uverejníme.

Takisto sa nám páči vaša spoločná poviedka fetišistická séria Anna a doktor, pre ktorú sa s Darkmine striedate v písaní. Ako ste prišli na nápad písať spolu?

Reaven s tým prišiel a začali sme písať, keď bol v tréningu. Nápad sa mi veľmi páčil a chcel som ho napísať. Ja som vymyslela postavu Anny a Reaven postavu pána doktora.

V písaní sme pokračovali, aj keď sme boli na dovolenke. S písaním sme začali pred rokom. V poslednom čase však spoločné písanie stagnuje. Reaven by mal pravdepodobne chodiť na tréningy častejšie.

Z blogu cítiť, že vás dve spája BDSM hra, ale Reaven to ťahá viac – boli ste na nejakých fetišistických/BDSM podujatiach? Alebo už máte jednu rezervovanú?

Na Prague Fetish Weekend sme boli dvakrát, bohužiaľ ani raz sme sa nezúčastnili hlavného podujatia. Mimochodom, myslím, že sme o tom mali nejaké informácie na blogu. Zakaždým sa nám podarilo niečo prekaziť, ale pravdupovediac, čiastočne to bol náš strach z neznámeho.

Tento rok sa však na podujatí pravdepodobne vôbec nezúčastníme. Inak by sa Reaven samozrejme rád zúčastnil Fetish Grand Prix alebo podujatia v Nemecku. Ale najprv sa musíme dostať aspoň na PFW. 🙂

Na prvý pohľad to nemusí byť zrejmé, ale máme pocit, že ste obaja skôr submisívni, ale Darkmine môže byť prepínač alebo obaja, v závislosti od jeho nálady. Nie je to problém?

Určite by som to nepovažoval za problém, pretože Reaven tiež nemá rád, keď ho niekto pripúta a je submisívny. 🙂

Ak mám byť úprimný, niekedy to považujem za problém. Hoci sa tiež považujem za prepínača a nevadí mi byť v dominantnej úlohe. V poslednom čase mám však už dlhší čas skôr submisívnu náladu. A na Darkminovi je zrejmé, že si dominantnú úlohu tiež neužíva.

Dostanete niekedy niekoho úplne dominantného, aby vás skrotil oboch?

Musím povedať, že by som nechcel, aby bol s nami niekto iný ani počas hry, ani počas sexu. Keďže som dosť plachá a nechcela by som sa o Reaven s nikým deliť:) Ale nemyslím si, že by mu to vadilo.

Samozrejme, môžem o tom premýšľať, ale veľmi dobre viem, že Darkmine by nič také nechcel. Dokonca som kedysi plánoval, že pôjdeme spolu do profesionálneho domova, ale to sa zrušilo. Takže zatiaľ (nadobro:) – poznámka Darkmina) si vystačíme sami.

Samozrejme, neviem, ako by to fungovalo v skutočnosti. Je dosť možné, že robím také ramená a v skutočnosti by som bol prvý, kto by vzal do rúk králiky. Momentálne sa skôr pohrávam s myšlienkou nájsť si Dominu na diaľku (úprimne povedané, neviem si predstaviť, že by som mala mužského Dominantného:).

Ale myslím si, že by to nemalo rovnaký účinok, a ako by to vyzeralo, alebo či by Darkmine vôbec bol ochotný na to pristúpiť. Určite by som však chcela spoznať viac ľudí z fetišistickej scény. Vlastne uvažujem o tom, že by som kontaktoval niekoľko párov, s ktorými by sme sa mohli spriateliť, a kto vie, čo prinesie budúcnosť.

Čítate nejaké podobné erotické časopisy/blogy v zahraničí? Kde ste našli inšpiráciu?

Kedysi som chodil na blog vanillapussy. Teraz ma najviac zaujíma náš blog:) Občas si pozriem aj blogy iných blogeriek, ktoré patria pod Lascero, a samozrejme Lascero a Ružový slon. Ale inšpiráciu naozaj nehľadám.

A vlastne vďaka Darkmines som sledoval aj vanillapku. Hoci v poslednom čase tam chodím len sporadicky. Ale Vanilopkin blog ma priviedol na myšlienku, že by bolo fajn, keby podobný blog písala aj Darkmína.

Potom som narazila na ponuku Lascera a nakoniec som sa do písania pustila tiež:) Vždy však na internete narazím na niečo, čo ma zaujme, a potom si o tom vyhľadám rôzne blogy alebo články (tak som to napríklad urobil s fenoménom Bimbo).

Kedysi som sledovala veľa blogov na Tumbrl, ale bohužiaľ sprísnili pravidlá týkajúce sa erotiky, a tak veľa zaujímavých ľudí odišlo. Takže dnes už pravidelne nenavštevujem žiadny blog alebo stránku o erotike (vlastne okrem erotických príbehov a porna)

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: