Všetci sme veľa počuli o zmyslovej deprivácii, ale úprimne, nikdy som takto nehral. Nasledujúci dodatok ma však prinútil (v pozitívnom zmysle) vyskúšať túto prax.

Materiál

Maska je vyrobená z pravej kože, takže už po rozbalení príjemne vonia. Osobne mám fetiš na kožu, takže som si ju získal hneď od začiatku. Vnútro masky je potiahnuté červenou látkou, konkrétne plsťou, ktorá krásne kontrastuje s čiernou farbou kože.

Maska sa nezarezáva a jej okraje neodierajú pokožku tváre. Dobre sedí, takže sa nemusíte obávať, že by ste cez spodný okraj videli. V závislosti od tvaru vašej tváre, môj partner nemal problém, videl som trochu svetla. Nič nepokazí hru a nezbaví vás napätia, keď neviete, čo má váš partner za lubom.

Použitie hračky

Pokyny asi netreba veľmi opisovať, ide predsa o masku na oči. Zapínanie je na suchý zips, čo je výhoda – maska sa dobre prispôsobí rôznym hlavám a nie ste závislí od nastaveného zapínania, ako je to v prípade praciek.

Masku som vyskúšala na sebe aj na svojom partnerovi. Ani jeden z nás nemal najmenší problém. ALE na mojej hlave by si to vyžadovalo pútka dlhšie na upevnenie. Maska mi držala len na niekoľkých centimetroch zipsu. Dievčatá však nebudú mať problém.

Zistite, koľko stojí maska BlackRed
ZISTIŤ CENU

Pri miernych zmyselných hrách maska dobre drží, alebo keď je nositeľ znehybnený. Problém pre nás nastal, keď sme boli divokejší. Masku bolo možné ľahko stiahnuť jednoduchým pohybom hlavy o matrac. Rovnaké to bolo aj s prevrátením masky na stranu hlavy, stačilo využiť odpor matraca alebo vankúša.

Celkový dojem

Príslušenstvo do spálne za rozumnú cenu, takže pomer kvality a ceny je primeraný. Na trhu sú určite aj lacnejšie kúsky, ktoré tiež poslúžia na tento účel, ale nebudú mať takú vysokú kvalitu materiálu alebo spracovania.

Masku som používala aj mimo erotických hier, ako masku na spanie, keď som potrebovala zaspať pri svetle.

S twistom

Doplnok, ktorý by mal mať vo svojej spálni každý. Je to skvelé rozptýlenie a predohra. Môže ho používať každý.

Klady

Zápory

Kvalitný materiál - koža vonia a je príjemná na dotyk Ľudia s väčšími hlavami nedokončia masku správne
Jednoduché zapínanie - suchý zips Nie je určený na divoké hry
Zapínanie rôznych obvodov hlavy
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: