Chcete počas sexuálnych hier svojho partnera prinútiť k poslušnosti? Nasaďte mu obojok a uvidíte, ako poslušne vám bude sedieť pri nohách ;). Teraz to trochu rozšírime – pridáme recenziu koženého obojku, ktorý je v rovnakom štýle :).

Recenzia / test koženého obojku pre otrokov

Obojok sa skladá z čiernej kože a červenej plsti (ako vyššie spomenuté kožené putá). Čierna je veľmi dominantná farba a červená dodáva iskru vášne.

Zapína sa kovovou sponou. Je pevne uzavretá a nemusíte sa obávať, že sa váš otrok vykrúti. Obojok má celkovo 5 otvorov, takže ho môžete použiť na užšie aj hrubšie krky. Zapínanie obojku je trochu náročnejšie, musíte ho trochu viac utiahnuť, vybrať správny otvor a zabezpečiť ho. Budete pri tom potrebovať pomoc partnera – ak sa bude príliš krčiť, nepodarí sa vám ho správne upevniť.

Niekoľko čísel:

  • minimálny/maximálny obvod krku 35/40 cm,
  • celková šírka goliera: 5,5 cm,
  • šírka remienka: 3 cm
  • 5 otvorov na uťahovanie.

Obojok je pripojený na oceľovú slučku, ku ktorej môžete pripevniť vodítko alebo ju použiť na spojenie obojku s inými pomôckami (hák, putá,…). Túto malú výhodu považujem za najväčšiu.

Zistite aktuálnu cenu tohto obojku
ZISTIŤ CENU

Viac použití = viac trestov

Veľmi sa mi páči aj to, že obojok môžete používať s okom dopredu a dozadu, takže sa naozaj môžete hrať 🙂 Môžete použiť vodítko, svorky na bradavky, putá, análny hák s lanom… Možností je veľa – stačí najsť tú pravú pre mučivý trest v rámci BDSM.

Aká je moja skúsenosť?

Obojok je veľmi dobre vyrobený – aj pri častom používaní nie sú na koži žiadne škrabance, švy držia pevne a celkovo vyzerá stále ako nový. V tomto ohľade ju musím rozhodne hodnotiť pozitívne. A že sme ho veľa testovali – bez 2 mesiacov to bol celý rok 2015.

Aby som sa len nechválil, nemyslím si, že plsť je vhodná látka na golier. Je dosť hrubá a nepríjemne hryzie jemnú pokožku na krku, a ak sa váš domáci miláčik príliš vzbúri, môže si spôsobiť červené škvrny od škrabania. Na druhej strane, možno to bol zámer výrobcu – váš otrok by sa v tejto polohe nemal cítiť pohodlne a nosenie obojku nie je odmena ;).

Je to skvelý doplnok, s ktorým sa môžete naozaj zabaviť. Určite by som odporúčal zaobstarať si k nemu kožené putá, aby ste mali kompletnú zbierku. Verte mi, nebudete ľutovať nebudete ľutovať :).

Klady

Zápory

Kvalitná koža Použitá plsť
Ručná výroba
Viacero otvorov na vyťahovanie
Kovová spona na vodítko, ...
Aktuálne ceny a možnosti objednávania si môžete pozrieť tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 1 názor

🙂 Nesúhlasím s jednou vecou. Odmenou je obojok 🙂 Obojok si môže nasadiť a odňať len pán, dáva otrokovi pocit vlastníctva a príslušnosti k pánovi – bez neho je otrok polovičným otrokom.

Jedným z trestov pre otroka – a povedal by som, že jedným z najtvrdších – je práve stiahnutie obojku — vyžaruje to, že pánovi je v tej chvíli jedno, že nie sú spojení týmto d/s putom, a nemá chuť myslieť na žiadnu hru (výnimkou je, keď sa obojok sťahuje, aby sa uvoľnil krk pre náznaky škrtidla počas hry – ale to je jasne vidieť, keď sa sťahuje, nie?) 🙂

Obojok nie je len znakom podriadenosti, ale aj znakom toho, že jeho nositeľ má pána; ak sú takto spolu na verejnosti, je zrejmé, že pán sa hlási k svojej úlohe a k svojmu otrokovi a že sa mu páči, že sa hlási k svojmu otrokovi. Že sa za ňu nehanbí – práve naopak.

V skutočnosti je najväčšou odmenou pre otroka spoločná prechádzka v obojku (iste – niekedy sú dôvody, aby ho takto nevideli – ale v takom prípade sú aj menej výrazné obojky a prázdnejšie – napríklad nočné – ulice).

Ďakujeme za ďalší názor – sme radi za každý užitočný komentár z praxe a nevadí, že nie je rovnaký ako ten náš = naopak, je to tu skvelé.

Dobrý deň,
Ďakujem za váš názor, každopádne si myslím, že každý vníma odmenu a trest inak 🙂 Recenzie sú čisto subjektívne – pre mňa je nasadenie obojku len o poslušnosti, pretože môj partner ma dokáže lepšie chytiť a prinútiť ma robiť, čo chce. Navyše som napríklad extrémne citlivá na svoj krk a mnohí partneri mi nedovolili ho ani pobozkať alebo sa ho dotknúť 🙂 Takže konkrétne pre mňa je ten obojok naozaj trest 🙂
Ale ako všetko ostatné, aj toto je vec názoru. Nakoniec by to bola nuda, keby sme boli všetci rovnakí a mali radi rovnaké veci 😉

Spolupracujeme: