Vo svojej prvej „recenzii“ erotických hračiek som zmienil honítko Tenga Egg a pomerne som ho skritizoval. Výsledok dnešnej rozsiahlejšej recenzie nebude úplne iný. Napriek tomu si myslím, že masturbačné vajíčko Tenga Egg si zaslúži väčší priestor na Lascívne.sk, než len krátku zmienku v jednom článku. Ukazuje totiž, že tvorcovia erotických hračiek se snažia o inováciu, pretože to niekedy skrátka nevyjde.

Erotické vajíčko, na ktorom si viac pochutíte…

Tenga Egg je malý gélový masturbátor ukrytý v plastovom puzdre tvaru vajíčka. Odtiaľ pochádza logicky jeho názov (vajíčko = egg). Vo vnútri plastového obalu je silikónový pružný masturbátor s otvorom na penis. Po prvom rozbalení je nutné zvnútra tejto erotickej hračky nutné vyňať plastový valček, ktorý ukrýva malé balenie lubrikantu.

Umelá vagína

Vnútorná strana vajíčka je pokrytá výčnelkami, ktoré sa líšia podľa zakúpeného modelu. Na trhu ich je dostať 6 typov (Tenga Egg – Silky, Stepper, Twister, Wavy, Clicker, Spider). Každé z týchto prevedení sa líši vo vnútorných vrúbkoch či výstupkoch. Citlivejší muž dokáže oceniť rozdiely medzi týmito 6 modelmi, ale pre ostatných je jedno, aký typ si kúpi.

Oproti drahším modelom od Tengy (Flip Hole, nebo ONACup) vidieť, že Tenga Egg je naozaj lacnejšou hračkou. Prežitok, ktorý ponúka, môžete korigovať zovretím svojej ruky pri pohyboch hore a dole, takže ovplyvníte tesnosť „zásunu“. Ale podobné pocity môžete zažiť aj s masturbačnými návlekmi od iných výrobcov, koré vydržia rozhodne dlhšie, než toto masturbačné vajíčko.

Podľa výrobcu je honítko Tenga Egg na jedno použitie. Ako iste viete z prvého článku, kde som zmieňoval toto masturbačné vajíčko, tak pre mňa na jedno použitie naozaj bolo. Po vybalení a prvom použití sa vajíčko od Tengy pretrhlo. Ale ako som sa dozvedel od iných zdrojov, bol som jeden z mála, komu sa tak stalo.

Napriek tomu však jeho cena neodpovedá tomu, čo dokážu predviesť drahšie modely, predovšetkým Tenga OneCup. Ten síce stojí dvojnásobok (približne 18 – 20 eur) a podľa výrobcu je tiež na jedno použitie, ale hranie s ním je omnoho príjemnejšie a vydrží omnoho dlhšie než jedno použitie (ako sa dozviete v tejto recenzii o Tenga Deep Throat).

Plusové body odo mňa Tenga Egg dostáva za pokus o invenciu v segmente erotických hračiek pre pánov. Avšak prevedenie mi nepripadá adekvátne cene (približne 10 eur – v dobe písania článku). Pripadá mi to len ako experiment, ktorý sa omylom dostal do predaja.

Klady

  • Inovatívny tvar

  • Malá veľkost

  • Vhodný aj pre väčší penis

Zápory

  • Kvalita prevedenia

Aktuálnu cenu a možnosť kúpiť si prehliadnite tu:

DO OBCHODU