Keď som sa dozvedel, že sa rodina pulzátorov od Fun Factory rozrastie, bol som nadšený – milujem novinky. Navyše sa Sundaze (tak sa ten malý chlapík volal) chválil tým, že kombinuje vibrácie a pulzácie. To ma zaujalo ešte viac, pretože som človek, ktorý oceňuje pulzovanie, ale vibrácie ho až tak neoslovujú… Poďme na to!

Hovoríme!

Obal nie je žiadnym prekvapením – klasická zlatá krabička, ktorá je pre Fun Factory typická. V balení sa nachádza samotné zariadenie Sundaze, magnetická nabíjačka s konektorom USB a návod na použitie. Priznám sa, že som manuál ani neotváral, všetky hračky Fun Factory fungujú rovnako, takže pre mňa je zbytočný. A myslím si, že aj úplný začiatočník bude intuitívne vedieť, ako zariadenie ovládať. Hoci odomknúť ho môže byť trochu oriešok, takže buďte radi za návod.

Pred použitím nabite…

A keď už sme pri uzamykaní, vibrátor vám príde zamknutý a vybitý v predvolenom nastavení – čo je pochopiteľná ochrana. Pred prvým použitím ho odporúčam úplne nabiť. Odporúčam nabíjanie cez noc, pretože ak ste ako ja, budete vibrátor neustále kontrolovať (a áno, s nadšením kontrolujem všetky svoje hračky).

…a stále odomykanie

Po nabití vibrátora ho stačí odomknúť a hurá na pôžitok. Odomknete ho tak, že na chvíľu podržíte tlačidlá FUN a “+”.

Pre zaujímavosť (a majitelia všetkých zariadení Fun Factory to už vedia), zariadenie uzamknete stlačením tlačidiel FUN a “-“. Zablokovanie vibrátora je veľmi užitočná vec. Vždy som patril k ľuďom, ktorí to nikdy nerobili a považovali to za zbytočné… až kým mi jedného dňa v taške nezavibroval jeden kus. Skutočne zábavné. Odvtedy svojich miláčikov poctivo zatváram – a keď nemôžem, neberiem ich so sebou na cesty 😀

Testovanie

Teraz sa však venujeme testovaniu, pretože to je vec, ktorá každého zaujíma. Sundaze je niečo ako cestovná veľkosť (presné čísla zverejním nižšie). V porovnaní s ostatnými pulzátormi, ktoré mám doma, je výrazne menší. Každopádne, ako vieme, na veľkosti nezáleží a aj s malým vibrátorom môžete ľahko dosiahnuť vyvrcholenie. Navyše má Sundaze plochú nohu, ktorá lepšie stimuluje bod G a je vhodná na masáž klitorisu. Podčiarknuté, na túto hračku som sa naozaj tešil!

Zistite, koľko stojí Fun Factory Sundaze
ZISTIŤ CENU

Lenže… asi som sa na to príliš tešil. Prvé použitie bolo úplnou katastrofou. K dispozícii máte celkovo 15 rôznych nastavení, ale v reálnom živote sa niektoré z nich prelínajú a iné celkom nezapadajú. Mám pocit, že čím viac nastavení hračka má, tým ťažšie je vybrať si.

Ako zvyčajne som si vybral svoj najlepší režim (v tomto prípade to boli najsilnejšie prízvuky). V skutočnosti to bol jediný režim, v ktorom som niečo cítil.

Vyskúšal som ich všetky a naozaj som sa im snažil dať šancu, ale strašne som sa nudil a po niekoľkých minútach som musel prepnúť v nádeji, že ďalší režim bude iný – nebol. Takže namiesto vzrušujúceho zážitku (neočakávala som, že mi prvýkrát prinesie orgazmus) som tam ležala a prepínala.

Po tomto prvom teste som Sundaze odložil s tým, že sa k nemu vrátim. Ale nevrátil som sa k nemu, pretože som naň zabudol. Naozaj! Toto je jediná hračka, ktorú som zabudol vlastniť. Pripomenula mi to až recenzia, ktorú som sľúbil napísať.

Vyskúšajte číslo dva!

Po prvom neúspechu nikdy neodsudzujem hračky (alebo vlastne čokoľvek). Prečítal som si niekoľko recenzií na Sundaze a všetky boli pozitívne. Takže to nemôže byť zlá hračka. A je to Fun Factory, vždy má dobré kúsky. Takže to skúsim ešte raz.

Testovala som na bruchu, na chrbte – so zadkom aj bez neho, na boku. Vyskúšala som všetko, na čo si spomeniete… a nič. Sundaze mi jednoducho nesedí!

Ale nie kritizovať. Keď som ležal na boku a zapol najsilnejšie struny, pocítil som príjemné vzrušenie. Ale nie také vzrušenie, ktoré by vám spôsobilo orgazmus. Chcela som sa hrať – vedela som si predstaviť, ako ma Sundaze dráždi na kolenách a môj partner ma dráždi “hore”.

Takže pre mňa je to taká hračka na predohru – neuspokojí ma, ale pekne navodí atmosféru.

V čom môže byť problém?

Ak mám byť úprimný, neviem, v čom je problém. S pulzátormi mám skúsenosti v tom zmysle, že ich nemusím pri používaní držať rukami. Tu si na to dajte obzvlášť pozor, mám pocit, že pri Sundaze je pocit vibrácií oveľa “absorbčnejší”.

Keď ho chytíte rukami, necítite vôbec nič (ale vaše ruky si to užívajú). Možno mi nevyhovuje veľkosť – mám radšej väčšie hračky a Sundaze je taká mini verzia vibrátora.

Navyše aj chodidlo, ktoré má stimulovať bod G, je akési jemnejšie. Keby bola trochu pevnejšia, myslím, že by urobila väčšiu službu – teraz je taká, že sa prispôsobí a vy vlastne neviete, že je tam noha.

Až s klitorisom…

Skúšal som to aj na klitoris (tvar si o to priam žiada), ale opäť ma to sklamalo. Bola príliš mäkká a trochu neohrabaná. Neviem, ako to lepšie opísať – stále hľadáte to správne miesto, až vás to nakoniec prestane baviť.

Klady

Zápory

Kombinácia vibrácií, impulzov a ťahov Príliš mäkká špička
Mäkký silikón Nudím sa
Plast ABS
Jednoduché používanie
Vodotesné
Ideálne na cestovanie
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: