Pulzátor s vibráciami a vákuovým stimulátorom klitorisu, to mne osobne veľa nehovorí, ale keď som sa potom bližšie pozrela na popis a zistila, že hračka sama vibruje, bola som nadšená.

Podobné vibrátory som už na internete videla, ale nikdy som si nemyslela, že by som ich potrebovala, pretože vibrátor môžem používať na dráždenie seba samej, že áno. Toto je však úplne iná skúsenosť.

Balenie

Obal hračky okamžite prezradí, čo držíte v ruke, takže sa vyvarujte otvárania doručeného balíka pred zvedavcami, haha. Na krabici s hračkami nájdete v angličtine, čo všetko hračka dokáže, a samozrejme, ako sa volá.

V krabici potom nájdeme samotnú hračku a nabíjací kábel.

Splnil moje očakávania?

Splnila táto hračka moje očakávania? Rozhodne! Nechcel som veriť, že by táto hračka mohla robiť niečo neobvyklé. Bola som trochu skeptická, pretože nemám vaginálne orgazmy tak často, a keď prídu, je to po dlhom čase a s dobrým pornom. V tomto prípade to však prišlo skoro a v plnej sile.

Čo nájdete na samotnej hračke

Hračka je celkovo dlhá asi 22 cm, priamo na hračke sú tlačidlá na jej ovládanie a samozrejme je k nej pripojená kratšia časť, kde sa nachádza vákuový stimulátor, ktorý je v ideálnej výške, aby bez najmenších problémov dosiahol na klitoris.

Stredné tlačidlo zapína celú hračku a môžete ovládať rýchlosť honenia (3 rýchlosti), spodné tlačidlo ovláda vibrácie (10 vibračných režimov) a horné tlačidlo ovláda úžasný stimulátor klitorisu (7 variácií vákuových vĺn).

Zistite koľko stojí Basic X Dido pulzátor s podlakovým stimulátorom
ZISTIŤ CENU

Materiál

Silikón a ABS plast sú pri hračkách pre dospelých veľkí kamaráti a ani v tomto prípade to nie je inak.

Technické parametre

  • Dĺžka: 22 cm
  • Použiteľná dĺžka: 11 cm
  • Maximálny priemer: 4 cm
  • Napájanie: dobíjacie pripojenie USB

Záver

Túto hračku musím jednoducho pochváliť. Aj keď som vždy chválila svojich väčších „kamarátov“, musím povedať, že aj 11 cm dokáže robiť zázraky, dráždi lepšie ako veľa mojich bývalých a stále mi pri tom dráždi klitoris. Čo viac si žena môže priať.

Nanešťastie má jednu menšiu nevýhodu, začne robiť dosť veľký hluk, keď sa začnete predlžovať, a z počutia viem, že to môže niektorých ľudí odradiť, a tiež to nie je úplne skvelé, keď máte tenké steny alebo nedajbože spolubývajúceho.

Klady

Zápory

Skvelé dráždenie klitorisu Hlasnejšie
Materiály a spracovanie
Naozaj dráždi
Realistické tvarovanie
10 vibračných režimov
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: